Polsat News. Polsat News/Screen
Źródło: Polsat News/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Lipca 2020

Sąsiedzi niczego nie zauważyli. Nagrał matkę z ukrycia, robiła dzieciom straszne rzeczy

Polsat News przekazał niepokojące informacje o dzieciach, które były bite przez swoją matkę. Nagranie ze zdarzenia zostało ujawnione przez ojca pociech. Do małej miejscowości natychmiastowo wkroczyła policja oraz przedstawiciele opieki społecznej.

Do okrutnych zdarzeń dochodziło w województwie zachodniopomorskim. W gminie Sucha, jak podaje Polsat News, miał rozgrywać się dramat dwojga dzieci. Ojciec maluchów nagrał, jak kobieta stosuje wobec nich przemoc fizyczną oraz psychiczną. Służby otrzymały doniesienie w tej sprawie od pracowników opieki społecznej oraz autora filmu. Polsat News wyjaśnia, że tata nie mieszka wspólnie ze swoją rodziną.

Żałoba w Hollywood, nie żyje legendarna aktorka, laureatka dwóch Oscarów. W wieku 104 lat zmarła ostatnia, żyjąca gwiazda obsady kultowego Żałoba w Hollywood, nie żyje legendarna aktorka, laureatka dwóch Oscarów. W wieku 104 lat zmarła ostatnia, żyjąca gwiazda obsady kultowego "Przeminęło z wiatrem"Czytaj dalej

Polsat News przekazał informacje o dramacie małych i bezbronnych dzieci

Sprawa momentalnie znalazła się w rękach policji, sądu oraz opieki społecznej. Organy ścigania otrzymały materiał dowodowy, który poważnie obciążył kobietę. Polsat News podaje, że miała ona stosować wobec dzieci przemoc psychiczną i fizyczną. Warto podkreślić, że pociechy mają 3 i 4 lata. Służby ujęły sprawczynię przestępstwa i umieściły ją w areszcie, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące swojego życia. W najbliższe przyszłości sędziowie wymierzą jej karę za znęcanie się nad maluchami.

Poczta Polska jest zupełnie bezlitosna w ściąganiu abonamentu RTV. Mężczyzna znalazł w swojej skrzynce oburzający listPoczta Polska jest zupełnie bezlitosna w ściąganiu abonamentu RTV. Mężczyzna znalazł w swojej skrzynce oburzający listCzytaj dalej

21-letnia matka została nagrana z ukrycia przez ojca bitych dzieci. To właśnie on poinformował policję i opiekę społeczną o wydarzeniach, jakie rozgrywają się w jednym z domów w województwie zachodniopomorskim. Polsat News odkrył, że kobiet już wcześniej miała do czynienia z funkcjonariuszami. Okazuje się, że w chwili popełnianych czynów miała ograniczone prawa rodzicielskie oraz wyznaczony dozór kuratora.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód

Polsat News przedstawił relacje sąsiadów na temat aresztowanej kobiety. Okazuje się, że utrzymywała ona wizerunek dobrej matki. Lokalna społeczność nie chciała komentować doniesień medialnych. Uważają, że sami nie zauważyli niczego podejrzanego. Wiele wskazuje na to, że do przemocy wobec dzieci dochodziło za zamkniętymi drzwiami.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z Polsat News z 25 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Samochód wjechał w grupę turystów. Są ciężko ranni. Druzgocące zdarzenie w europejskim mieście

Źródło: [Polsat News]