wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Sąsiedzi niczego nie zauważyli. Nagrał matkę z ukrycia, robiła dzieciom straszne rzeczy

26 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Polsat News przekazał niepokojące informacje o dzieciach, które były bite przez swoją matkę. Nagranie ze zdarzenia zostało ujawnione przez ojca pociech. Do małej miejscowości natychmiastowo wkroczyła policja oraz przedstawiciele opieki społecznej.

Do okrutnych zdarzeń dochodziło w województwie zachodniopomorskim. W gminie Sucha, jak podaje Polsat News, miał rozgrywać się dramat dwojga dzieci. Ojciec maluchów nagrał, jak kobieta stosuje wobec nich przemoc fizyczną oraz psychiczną. Służby otrzymały doniesienie w tej sprawie od pracowników opieki społecznej oraz autora filmu. Polsat News wyjaśnia, że tata nie mieszka wspólnie ze swoją rodziną.

Polsat News przekazał informacje o dramacie małych i bezbronnych dzieci

Sprawa momentalnie znalazła się w rękach policji, sądu oraz opieki społecznej. Organy ścigania otrzymały materiał dowodowy, który poważnie obciążył kobietę. Polsat News podaje, że miała ona stosować wobec dzieci przemoc psychiczną i fizyczną. Warto podkreślić, że pociechy mają 3 i 4 lata. Służby ujęły sprawczynię przestępstwa i umieściły ją w areszcie, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące swojego życia. W najbliższe przyszłości sędziowie wymierzą jej karę za znęcanie się nad maluchami.

21-letnia matka została nagrana z ukrycia przez ojca bitych dzieci. To właśnie on poinformował policję i opiekę społeczną o wydarzeniach, jakie rozgrywają się w jednym z domów w województwie zachodniopomorskim. Polsat News odkrył, że kobiet już wcześniej miała do czynienia z funkcjonariuszami. Okazuje się, że w chwili popełnianych czynów miała ograniczone prawa rodzicielskie oraz wyznaczony dozór kuratora. 

Polsat News przedstawił relacje sąsiadów na temat aresztowanej kobiety. Okazuje się, że utrzymywała ona wizerunek dobrej matki. Lokalna społeczność nie chciała komentować doniesień medialnych. Uważają, że sami nie zauważyli niczego podejrzanego. Wiele wskazuje na to, że do przemocy wobec dzieci dochodziło za zamkniętymi drzwiami.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z Polsat News z 25 lipca.

Źródło: [Polsat News]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >