Polityk PiS zaliczyła kuriozalną wpadkę. Pomyliła lekarza z gwiazdą filmów dla dorosłych. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 9 Kwietnia 2020

Polityk PiS zaliczyła kuriozalną wpadkę. Pomyliła lekarza z gwiazdą filmów dla dorosłych

Polityk PiS , Lidia Dudziak zaliczyła potężną wpadkę. Chciała się przypodobać prezydentowi Dudzie i udostępniła... nieprawdziwą wypowiedź amerykańskiego aktora filmów dla dorosłych, przedstawionego jako "nowojorski pneumolog".

Trudno powiedzieć, który to już raz polscy politycy dają się nabrać na numer z Johnnym Sinsem, przedstawionym jako ceniony w świecie specjalista od dosłownie wszystkiego. Za każdym razem gdy w internecie pojawia się jakiś obrazek przypisujący mu jeszcze jedną odpowiedzialną i poważaną profesję, znajduje się ktoś chętny powtarzać ten kawał bez odrobiny ironii.  Choć wydawałoby się, że już wszyscy ten żart znają.

Polityk PiS chciał pochwalić prezydenta

Tak było i tym razem. Przed szereg postanowiła wyjść Lidia Dudziak, radna Prawa i Sprawiedliwości z Poznania.

- Nowojorski Pneumolog, Johnny Sins, który walczy o życie pacjentów zarażonych m.in. koronawirusem, tak wypowiada się o Polsce: "Dziękujcie swojemu rządowi, że zrobił wam tę kwarantannę. U nas jest istny chaos, nie dajemy rady. Wszystkie kraje powinny brać przykład z Polski. A tak w ogóle to spotkałem kiedyś prezydenta Dudę, przystojny i kompetentny gość. - brzmi obrazek opatrzony zdjęciem aktora Johnnego Sinsa, znanego szerszej publiczności z filmów dla dorosłych.

Straszny wypadek w Sosnowcu, malutkie dziecko wypadło z okna. Ma poważne obrażenia, jego stan jest ciężkiStraszny wypadek w Sosnowcu, malutkie dziecko wypadło z okna. Ma poważne obrażenia, jego stan jest ciężkiCzytaj dalej

W przeszłości wielu polityków z różnych stron sceny politycznej nabierało się na bardzo podobne żarty, z tym samym aktorem w roli głównej. Nabierały się również media w tym kojarzony z opozycją "Sok z buraka" który wielokrotnie przedstawiał Sinsa, jako walczącego z PiS amerykańskiego oficera.  

- Amerykański generał Kuf Drahrepus skrytykował działania Antoniego Macierewicza jako Ministra Obrony narodowej. Powiedział "w naszym kraju nie do pomyślenia jest by ktoś tak niekompeteny pełnił tak ważną dla kraju funkcję" dziękujemy panie generale! - grzmiał Sok z Buraka a wtórowali mu sympatycy KODu, zachwyceni amerykańskim "generałem".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ministerstwo Zdrowia pokazało najnowszy raport. Tragiczne wieści, jedna z ofiar miała jedynie 35 lat
2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje

Na kawał z Kufem Drahrepusem nabrał się również tygodnik "Polska Niepodległa" który poświęcił mu dwie strony na swoich łamach opisując jako "jedną ze sztandarowych postaci stojącej za murem za totalną".

- Działając w myśl starej socjalistycznej zasady, że przyjezdny ekspert jest wart więcej niż lokalny, hejterzy PiS prześcigają się w udostępnianiu wypowiedzi jedynego "rozsądnego" amerykańskiego dowódcy, w administracji Donalda Trumpa - ocenia tygodnik. 

Wypadałoby więc poradzić wszystkim nieco bardziej pogłębionej weryfikacji źródeł obrazków znajdowanych w internecie. Szczególnie polecamy wszystkim skorzystanie z portalu www.antyfake.pl na którym znajdziecie fachową weryfikację krążących po interncie informacji. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać
  2. Auchan wymyślił prosty sposób na ominięcie długich kolejek. Sklepy zaczynają już go realizować
  3. Polacy pokazali, co sądzą o wprowadzanych ograniczeniach. Wyniki sondażu nie pozostawiają wątpliwości
  4. Ujawniono najważniejszy punkt dzisiejszej konferencji Szumowskiego i Morawieckiego. Będą kolejne “rekomendacje”
  5. Polski kardynał wezwał duchownych do oddania pensji. “Jałmużna tylko ze swoich, powinna zaboleć"
  6. Nie chciał nikogo narażać, bał się, że jest zakażony. Wyruszył pieszo do domu, podróżował 3 dni
  7.  
    Źródło: Twitter.