wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zrozpaczona właścicielka szuka swojego pupila. Wyznaczyła bardzo wysoką nagrodę

28 Listopada 2019

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Pies, który zaginął pod koniec października, to oczko w głowie Pani Katarzyny. Dziś mija już miesiąc od zaginięcia, a wciąż nie wiadomo, gdzie jest Lulu. Zrozpaczona kobieta prosi o pomoc w poszukiwaniu i wyznacza bardzo wysoką nagrodę dla bohatera

Lulu to 6-letni rudy cocker-spaniel z podłódzkiego Aleksandrowa. Zaginął miesiąc temu podczas spaceru i nigdzie nie ma po nim śladu. Niewykluczone, że psa ktoś sobie po prostu przygarnął i nie chce oddać. Za odnalezienie lub zwrot psiaka rodzina oferuje aż 15 tys. zł. Właścicielka obiecuje, że jeśli Lulu się znajdzie, to znalazca naprawdę dostanie te pieniądze.

Pies jest dla właścicielki całym jej światem

 - "Lulu jest dla mnie bezcenny" - mówi zrozpaczona Katarzyna Szulc w Fakcie. - "Jestem gotowa zapłacić takie pieniądze, byle Lulu znów był ze mną." - zapewnia.

Pies zaginął dokładnie 25 października, przed południem. Mąż pani Katarzyny, pan Maciej, pojechał z ich dwoma psami na spacer, na puste pole przy niewielkim lasku, gdzie bywali nie raz. To doskonałe miejsce do tego, żeby psy się wybiegały. Lulu był bardzo posłuszny i nigdy nie uciekał, zawsze prędko wracał, reagując na wołanie. Tego dnia jednak stało się inaczej. 

- "Kiedy tylko mąż otworzył drzwi auta, oba psy wyskoczyły z kabiny i nie słuchając nawoływań pobiegły, jakby zwęszyły jakąś zwierzynę. Nie wróciły. Bigiel parę godzin później pojawił się w domu mamy męża, która go wyprowadzała. Po Lulu ślad zaginął." - wspomina ten feralny dzień pani Katarzyna Szulc.

Informacje o zaginionym spanielu szybko obiegły Internet, w tym głównie Facebooka. Kobieta na portalu zamieściła nawet rozpaczliwe nagranie. Jeszcze tego samego dnia ponad dwadzieścia znajomych pani Katarzyny przyjechało do Aleksandrowa, pomóc szukać Lulu, a w kolejnych dniach już nawet sto osób włączyło się do akcji, w tym obcy ludzie. Przeczesywano między innymi las w rejonie Aleksandrowa i całe miasto. Niestety bez skutku.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >