wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

9-latek poszedł wyjąć listy ze skrzynki, napadły na niego psy. Niewiarygodna tragedia

30 Maja 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Pies uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka. Czasem jednak można się srogo pomylić i - jak się okazuje - nie zawsze musi być ku temu wyraźny powód. W tym przypadku grupa wściekłych psów zaatakowała niewinne dziecko, które t

Do tragedii doszło w miejscowości Mount Vernon w amerykańskim stanie Arkansas. Policja znalazła ciało 9-letniego chłopca, które było porzucone nieopodal jego domu. Jak ustalono, dziecko zostało zagryzione przez psy. Chłopczyk tylko na moment wyszedł z domu wyjąć listy ze skrzynki. Prawdopodobnie wtedy doszło do ataku. O tej wstrząsającej sprawie informuje TVP Info.

Pies nie zawsze przyjacielem człowieka. 9-letni chłopiec został zagryziony na śmierć 

 9-latek tylko na chwilę wyszedł z domu, poproszony przez jego mamę, by poszedł po listy ze skrzynki. Chłopiec jednak długo nie wracał. Mijały kolejne minuty, w końcu zaniepokojona matka zaczęła go szukać. Jego zaginięcie zgłosiła także na policję.

Funkcjonariusze policji prędko zjawili się na miejscu i rozpoczęli poszukiwania chłopca. Sprawa była o tyle dziwna i niepokojąca, gdyż do zaginięcia dziecka doszło dosłownie pod jego własnym domem. Wkrótce doszło do przełomu w poszukiwaniach. Chłopiec został  odnaleziony, jednak niestety martwy. Jego okaleczone ciało policjanci znaleźli na polu nieopodal domu. Ze wstępnych ustaleń policji i oględzin ciała dziecka, a także z zeznań matki, wynika, że za tą tragedią najprawdopodobniej stoją psy. Matka przyznała, że wcześniej widziała grupę agresywnych psów biegających po okolicy.

Jak oświadczyło biuro szeryfa hrabstwa Faulkner, w związku ze sprawą przesłuchane zostały dodatkowo dwie osoby. Złapano także dwa podejrzane, błąkające się po okolicy psy. Trafiły one do lokalnego schroniska a także zostaną poddane obserwacji. Weterynarze postarają się ustalić, czy zwierzęta te faktycznie brały udział w ataku i stoją za śmiercią chłopca.

Źródło: TVP Info

Podobne artykuły

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Świat

WHO apeluje o noszenie maseczek przez osoby zaszczepione. Zagrożenie kolejną falą koronawirusa?

Czytaj więcej >

Świat

Na Ziemię pospadały fragmenty chińskiej rakiety

Czytaj więcej >
Strzelanina w Kazaniu

Świat

Kazań. Strzelanina w szkole, są ofiary śmiertelne

Czytaj więcej >

Świat

Kontrowersyjny duchowny wyciągnięty z auta przez policję. Lekceważył obostrzenia

Czytaj więcej >
Jan Paweł II w trakcie pierwszej pielgrzymki do Polski.

Świat

Był drugi zamach na Jana Pawła II. Kard. Dziwisz postanowił po latach wyjawić prawdę

Czytaj więcej >
Trąba powietrzna

Świat

Co najmniej trzy osoby nie żyją, 200 jest rannych. Czechy zniszczone przez żywioł

Czytaj więcej >