Pies uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka. Czasem jednak można się srogo pomylić.. (zd. il.) publicdomainpictures.com/Petr KratochvilŹródło: (zd. il.) publicdomainpictures.com/Petr Kratochvil
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 30 Maja 2020

9-latek poszedł wyjąć listy ze skrzynki, napadły na niego psy. Niewiarygodna tragedia

Pies uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka. Czasem jednak można się srogo pomylić i - jak się okazuje - nie zawsze musi być ku temu wyraźny powód. W tym przypadku grupa wściekłych psów zaatakowała niewinne dziecko, które tylko na moment wyszło z domu. 9-latek poszedł wyjąć listy ze skrzynki i nigdy już nie wrócił. Jego ciało znaleziono na polu nieopodal jego miejsca zamieszkania.

Do tragedii doszło w miejscowości Mount Vernon w amerykańskim stanie Arkansas. Policja znalazła ciało 9-letniego chłopca, które było porzucone nieopodal jego domu. Jak ustalono, dziecko zostało zagryzione przez psy. Chłopczyk tylko na moment wyszedł z domu wyjąć listy ze skrzynki. Prawdopodobnie wtedy doszło do ataku. O tej wstrząsającej sprawie informuje TVP Info.

Jacek Kurski odwołany po raz kolejny, kuriozum sprawy przerosło już wszystko. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoJacek Kurski odwołany po raz kolejny, kuriozum sprawy przerosło już wszystko. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Pies nie zawsze przyjacielem człowieka. 9-letni chłopiec został zagryziony na śmierć 

 9-latek tylko na chwilę wyszedł z domu, poproszony przez jego mamę, by poszedł po listy ze skrzynki. Chłopiec jednak długo nie wracał. Mijały kolejne minuty, w końcu zaniepokojona matka zaczęła go szukać. Jego zaginięcie zgłosiła także na policję.

Funkcjonariusze policji prędko zjawili się na miejscu i rozpoczęli poszukiwania chłopca. Sprawa była o tyle dziwna i niepokojąca, gdyż do zaginięcia dziecka doszło dosłownie pod jego własnym domem. Wkrótce doszło do przełomu w poszukiwaniach. Chłopiec został  odnaleziony, jednak niestety martwy. Jego okaleczone ciało policjanci znaleźli na polu nieopodal domu. Ze wstępnych ustaleń policji i oględzin ciała dziecka, a także z zeznań matki, wynika, że za tą tragedią najprawdopodobniej stoją psy. Matka przyznała, że wcześniej widziała grupę agresywnych psów biegających po okolicy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Duchowny skrzywdził Martę na śmietniku, wracała do domu w koszmarnym stanie. Najstraszniejszy opisany przypadek
2. Masz tylko 2 dni na dopełnienie obowiązku. W przeciwnym razie możesz sporo stracić

Jak oświadczyło biuro szeryfa hrabstwa Faulkner, w związku ze sprawą przesłuchane zostały dodatkowo dwie osoby. Złapano także dwa podejrzane, błąkające się po okolicy psy. Trafiły one do lokalnego schroniska a także zostaną poddane obserwacji. Weterynarze postarają się ustalić, czy zwierzęta te faktycznie brały udział w ataku i stoją za śmiercią chłopca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje od WHO. Drugi szczyt zachorowań będzie jeszcze gorszy
  2. Martwy były milicjant w mieszkaniu. Jego żona też nie żyje
  3. Gdańsk: Fałszywi policjanci, barykadowanie, gigantyczna bijatyka. Zatrważające sceny, wszystko w biały dzień
  4. Jacek Kurski jednak zostanie odwołany ze stanowiska prezesa TVP. Kuriozalny zwrot akcji
  5. Iwona Wieczorek może zostać niebawem odnaleziona? Nowe informacje w głośnej sprawie
  6. Zwiedzali piękną rezydencję, nikt nie spodziewał się tego, co znajdą w piwnicy. Niesamowite

Źródło: TVP Info