Pies okrutnie potraktowany przez swojego właściciela. Sprawca poszukiwany.. TOZ OpoleŹródło: TOZ Opole
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Lutego 2020

Zły człowiek związał łapki i pyszczek psa. Sprawca pilnie poszukiwany

Pies został okrutnie potraktowany przez swojego właściciela. Związał mu pyszczek i łapy i porzucił go pod Kluczborkiem. Sprawca poszukiwany, w internecie trwa zbiórka na nagrodę za wskazanie sadysty bez serca.

Celem zbiórki, która trwa w internecie, jest uzbieranie tysiąca złotych na nagrodę, która ma pomóc w ustaleniu tożsamości oprawcy. Kundelek Victor miał związane tylne łapy i pysk taśmą klejącą. Na jego krzywdę szybko zareagowali mieszkańcy jednej z pobliskich wsi i to tylko dzięki nim zwierzak przeżył. Teraz trwają poszukiwania sprawcy tego okrutnego i bezdusznego czynu.

Popularna zabawka stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo dla kota. Informacja warta nagłośnieniaPopularna zabawka stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo dla kota. Informacja warta nagłośnieniaCzytaj dalej

Pies okrutnie potraktowany przez swojego właściciela. Związał mu łapy i pysk taśmą. Sprawca poszukiwany 

W sobotę 15 lutego przerażony, zaniedbany i wychudzony pies został uratowany po interwencji policji i straży pożarnej. Służby zostały wezwane przez ludzi, którzy znaleźli Victora. Był w ciężkim stanie. Czworonoga do weterynarza zawiozły wolontariuszki opolskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Teraz Victor przebywa w lecznicy w Opolu.

- Victor był odwodniony i zagłodzony. Nie miał sił ustać na nogach. Miał liczne otarcia i rany na powierzchni kufy, małżowiny uszne pokryte strupami, zmianę w obrębie dziąsła, zaawansowaną chorobę mięśnia sercowego, a także głębokie otarcia na powierzchni obu tylnych łapach, w miejscach, w których były związane taśmą - powiedziała Aleksandra Czechowska, rzeczniczka organizacji TOZ.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Skandal w Warszawie. Zbezcześcili dorobek zmarłego powstańca. Wyrzucili książki i dokumenty z Powstania na śmietnik

- Noc z niedzieli na poniedziałek była dla niego pierwszą, w którą nie musiał się martwić o swoje życie. Zasnął wtulony w kocyk, wreszcie poczuł się bezpieczny. Wiedział, że pierwszy raz w życiu ktoś o niego walczy... - mówią wolontariusze TOZ-u.

Sprawcy poszukuje policja. Nagroda pieniężna ma pomóc w jego odnalezieniu. TOZ wyznaczył 1000 zł za wskazanie go.

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc, proszone są o kontakt z nami pod nr telefonu 691 372 653 lub z Komendą Powiatową Policji w Kluczborku pod numerem 774170303 - apeluje rzeczniczka TOZ.

TOZ Opole

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę

2. Nawet 10 tysięcy złotych dla rodzin z dziećmi. Już niedługo mogą liczyć na przypływ gotówki

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów