Pies ze schroniska sam ścieli sobie posłanie, żeby się wyróżnić.. YouTube/SICSA Pet Adoption and Wellness CenterŹródło: YouTube/SICSA Pet Adoption and Wellness Center
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Marca 2020

Pies co noc sam ścielił sobie posłanie w schronisku. Czekał, aż ktoś go pokocha

Pies ze schroniska tak bardzo chciał się wyróżnić i w ten sposób szybciej znaleźć nowych właścicieli oraz kochający dom, że sam ścielił sobie posłanie. Psiak czekając na adopcję codziennie zabiegał o uwagę i miłość. Pracownicy schroniska zdumieni zachowaniem psa zdecydowali się w końcu nagrać go w akcji i zamieścić nagranie w sieci. Filmik chwyta za serce.

Bezdomny pitbull o imieniu Rush codziennie samodzielnie ścielił swoje posłanie, zerkając przy tym błagalnymi, uroczymi oczami na ludzie. Prawdopodobnie wypracował sobie taką metodę, aby zwrócić tym większą uwagę i wyróżnić się na tle innych psów znajdujących się w schronisku. Tak bardzo zależało mu na znalezieniu nowych właścicieli i kochającego domu.

Zabił go ciężki nałóg, jego płuca były całe w dziurach. Nie żyje 19-latek z KolnaZabił go ciężki nałóg, jego płuca były całe w dziurach. Nie żyje 19-latek z KolnaCzytaj dalej

Pies ze schroniska codziennie ścielił swoje posłanie. Chciał się wyróżnić i znaleźć właścicieli. Poskutkowało 

Nagranie z urocznym pitbulem w akcji podbiło serca internautów. Filmik z psem samodzielnie ścielącym swoje posłanie ma w serwisie YouTube już blisko 1 mln wyświetleń.

Psiak miał zachowywać się w ten sposób codziennie. Tak bardzo chciał zostać zauważony i pokochany. Czekał niecierpliwie na ludzi, którzy postanowią go przygarnąć i się nim zaopiekować. Po zamieszczeniu nagrania w sieci zainteresowanych adopcją psiaka zaczęło przybywać. W końcu znalazł szczęśliwy, kochający dom. Ma w nim ciepłe łóżko, które może nazwać własnym i już nie musi go codziennie ścielić i zabiegać o atencję. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik jednym wpisem straciła w oczach fanów. "Nie wierzę, że pani tak napisała"
2. Koronawirus. Sztab kryzysowy w Warszawie

Został zaadoptowany przez parę, która straciła swojego psa i nie myśleli o nowym, ale historia Rusha bardzo chwyciła ich za serce i postanowili go zaadoptować.

Nagranie, o którym mowa w artykule, znajdziecie tutaj

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  2. Obowiązkowa opłata za auto może kosztować nawet kilkanaście tys. złotych. Wielu Polaków będzie oburzonych
  3. Porusza się na wózku i pracuje na lotnisku. Piesek podbija serca podróżnych z całego świata
  4. Przerażony 3-latek utknął w windzie w przejściu podziemnym. Pomoc przybyła w samą porę
  5. Rydzyk wpadł w nagłą furię. "Zboczenia, wprowadzanie w nienormalność"
  6. Korzystasz z poduszki podróżnej? Większość osób popełnia błąd i boli ich kark

Źródło: naszefutrzaki.eu