Pies na wózku pracuje na lotnisku i robi furorę.. instagram.com/tristan_frenchbulldogŹródło: instagram.com/tristan_frenchbulldog
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 1 Marca 2020

Porusza się na wózku i pracuje na lotnisku. Piesek podbija serca podróżnych z całego świata

Pies na wózku pracuje na lotnisku i robi furorę. Poznajcie Tristana - niepełnosprawnego psa rasy buldog francuski, który kradnie serca podróżnych na lotnisku w San Francisco. Jest bowiem członkiem zwierzęcej brygady, która odpowiada za dobry nastrój pasażerów.

Tristan jest niepełnosprawnym psem, który porusza się na specjalnym wózku inwalidzkim. Przeszedł poważny uraz kręgosłupa, który spowodował u niego częściowy paraliż nóg. To jednak na szczęście nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu i oddawaniu się pracy na lotnisku w San Francisco, gdzie pełni rolę lotniskowej maskotki i psa zabawiacza, który dba o dobry nastrój podróżnych.

Andrzej Duda został zapytany o TVP za kulisami kampanii. Nagranie z Andrzej Duda został zapytany o TVP za kulisami kampanii. Nagranie z "Dudabusa" obiega siećCzytaj dalej

Pies na wózku pracuje na lotnisku i jest ulubieńcem podróżnych

Pies o imieniu Tristan porusza się na psim wózku inwalidzkim i jest jednym ze zwierząt, które pracują na lotnisku w San Francisco. Należy do specjalnej, wykwalifikowanej zwierzęcej brygady, która ma za zadanie dbać o dobry nastrój panujący na lotnisku i dobre samopoczucie podróżnych. Pełnią też rolę "pocieszycieli" i poprawiaczy humoru, dla osób, które boją się lotu. Psy z "Wag Brigade" to prawdziwi czworonożni terapeuci i jest ich aż 22. Ale ekipa ta nie składa się jedynie z samych psów, w jej skład wchodzi bowiem także... świnka o imieniu Lilou.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomości TVP atakują Kidawę-Błońską. Powód jest absurdalny, poszło o nazwisko
2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie

Zwierzęta te są podopiecznymi miejscowego stowarzyszenia na rzecz zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt. Czworonogi przeszły specjalistyczne kursy terapeutyczne dla zwierząt i należą do grupy Animal Assisted Therapy (AAT).

Zwierzęca brygada nie lata po lotnisku w samopas, lecz przechadza się po nim pod czujnym okiem opiekunów. Serca podróżnych niewątpliwie najbardziej podbijają niepełnosprawny buldożek Tristan i świnka Lilou.

instagram.com/tristan_frenchbulldog

instagram.com/tristan_frenchbulldog

instagram.com/tristan_frenchbulldog

instagram.com/tristan_frenchbulldog

instagram.com/tristan_frenchbulldog

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  2. Emerycie, sprawdź swój przelew z ZUS. Na twoje konto trafi większe świadczenie
  3. Rodzice chcieli, aby ich syn przystąpił do pierwszej komunii. Ksiądz powiedział "nie”, powód oburza
  4. Przerażony 3-latek utknął w windzie w przejściu podziemnym. Pomoc przybyła w samą porę
  5. Agata Duda wezwana do tablicy. Powinna zareagować?
  6. Rodzina z 2-letnim dzieckiem wyrzucona z samolotu. Panika na pokładzie

Źródło: Wprost