wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jej historia poruszyła serca setek tysięcy Polaków. Niestety, choroba zaatakowała ponownie, 20-letnia Magda nie żyje

23 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Nie żyje młoda kobieta, znana z programu "7 metrów pod ziemią", prowadzonego przez Rafała Gęburę. Magda była jednym z zaproszonych do wywiadu gości. Miało to miejsce dwa lata temu. Opowiadała o swojej walce z chorobą nowotworową. W&oacute

7 metrów pod ziemią to polski talk-show internetowy, który powstał w 2017 w serwisie YouTube i do dziś cieszy się dużą popularnością. Założycielem i prowadzącym jest dziennikarz Rafał Gębura. Program polega na wywiadach z różnymi ludźmi, którzy w podziemnym garażu dzielą się swoimi przeżyciami i historiami. Jedną z takich osób była, wówczas 18-letnia, Magda.

Nie żyje młoda kobieta, która była gościem programu "7 metrów pod ziemią". Przegrała walkę z rakiem

Rak nie ma litości i może zaatakować każdego, bez wyjątku. Nie omija niestety także nawet bardzo młodych ludzi, odbierając im całą radość i beztroskę życia oraz dzieciństwo. Choroba nowotworowa zaatakowała także Magdę, która w chwili nagrywania programu miała zaledwie 18 lat, a z chorobą zmagała się już od jakiegoś czasu. Wydawało się jednak, że wszystko stoi na dobrej drodze, by ostatecznie wygrała. Leczenie przyniosło efekty, dziewczyna wracała do zdrowia i siły. Była duża nadzieja na sukces. Niestety odzyskała beztroskie życie nastolatki tylko na chwilę. Choroba powróciła, atakując ze zdwojoną siłą i odbierając Magdzie życie. Odeszła w wieku 20 lat. W pięknych słowach wspomina i żegna Magdę Rafał Gębura, prowadzący program "7 metrów pod ziemią".

"Kiedy dwa lata temu, siedząc w podziemnym garażu, opowiadała o walce z nowotworem, nie miałem wątpliwości, że wygra. Inny scenariusz po prostu nie mieścił się w głowie. I faktycznie wygrała. Wtedy. Na chwilę. Odzyskała beztroskie życie nastoletniej dziewczyny. Ale choroba wróciła na ring i zaatakowała ponownie. Magda zmarła we wtorek. Jako 20-latka. I znowu jakoś trudno to pomieścić w głowie." - napisał dziennikarz na stronie "7 metrów pod ziemią" na Facebooku.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >