Nie żyje 20-letnia kobieta, znana z programu "7 metrów pod ziemią", którego była gościem dwa lata temu.. Pixabay / Edyta StawiarskaŹródło: Pixabay / Edyta Stawiarska
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Kwietnia 2020

Jej historia poruszyła serca setek tysięcy Polaków. Niestety, choroba zaatakowała ponownie, 20-letnia Magda nie żyje

Nie żyje młoda kobieta, znana z programu "7 metrów pod ziemią", prowadzonego przez Rafała Gęburę. Magda była jednym z zaproszonych do wywiadu gości. Miało to miejsce dwa lata temu. Opowiadała o swojej walce z chorobą nowotworową. Wówczas wydawało się, że ją wygra, gdyż wszystko stało już na dobrej drodze. Niestety przegrała, odchodząc z tego świata w wieku zaledwie 20 lat.

7 metrów pod ziemią to polski talk-show internetowy, który powstał w 2017 w serwisie YouTube i do dziś cieszy się dużą popularnością. Założycielem i prowadzącym jest dziennikarz Rafał Gębura. Program polega na wywiadach z różnymi ludźmi, którzy w podziemnym garażu dzielą się swoimi przeżyciami i historiami. Jedną z takich osób była, wówczas 18-letnia, Magda.

Polski ksiądz ujawnia, skąd biorą się różnice w danych o zgonach. Jest członkiem pracującego nad nimi zespołuPolski ksiądz ujawnia, skąd biorą się różnice w danych o zgonach. Jest członkiem pracującego nad nimi zespołuCzytaj dalej

Nie żyje młoda kobieta, która była gościem programu "7 metrów pod ziemią". Przegrała walkę z rakiem

Rak nie ma litości i może zaatakować każdego, bez wyjątku. Nie omija niestety także nawet bardzo młodych ludzi, odbierając im całą radość i beztroskę życia oraz dzieciństwo. Choroba nowotworowa zaatakowała także Magdę, która w chwili nagrywania programu miała zaledwie 18 lat, a z chorobą zmagała się już od jakiegoś czasu. Wydawało się jednak, że wszystko stoi na dobrej drodze, by ostatecznie wygrała. Leczenie przyniosło efekty, dziewczyna wracała do zdrowia i siły. Była duża nadzieja na sukces. Niestety odzyskała beztroskie życie nastolatki tylko na chwilę. Choroba powróciła, atakując ze zdwojoną siłą i odbierając Magdzie życie. Odeszła w wieku 20 lat. W pięknych słowach wspomina i żegna Magdę Rafał Gębura, prowadzący program "7 metrów pod ziemią".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nazywają ją drugą Holecką. Wiemy, kto jest ojcem jej dziecka, ujawniono rodzinne sekrety nowej prezenterki "Wiadomości"
2. Chciał popływać, w basenie nie było wody. Wpadł w pułapkę, nie mógł się wydostać

"Kiedy dwa lata temu, siedząc w podziemnym garażu, opowiadała o walce z nowotworem, nie miałem wątpliwości, że wygra. Inny scenariusz po prostu nie mieścił się w głowie. I faktycznie wygrała. Wtedy. Na chwilę. Odzyskała beztroskie życie nastoletniej dziewczyny. Ale choroba wróciła na ring i zaatakowała ponownie. Magda zmarła we wtorek. Jako 20-latka. I znowu jakoś trudno to pomieścić w głowie." - napisał dziennikarz na stronie "7 metrów pod ziemią" na Facebooku.

facebook.com/7metrowpodziemia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
  2. Ważne zalecenia dla klientów PKO BP. Bank ostrzega, możesz stracić kontrolę nad swoim kontem
  3. Pracownicy Biedronki przyłapani na skandalicznym zachowaniu. Do sieci wyciekły zdjęcia
  4. Zaskakująca decyzja KRRiT w sprawie skandalicznego materiału TVN. Nikt się tego nie spodziewał
  5. Andrzej Duda pojawił się na nagłej konferencji prasowej. Zwrócił się do Polaków z nietypowym apelem
  6. Ogromna afera wokół maseczek z Chin, które przyleciały do Polski. GW: mają fałszywy certyfikat