Nagrania mroziły krew w żyłach. Radny PiS latami znęcał się nad żoną. Zapadł wyrok.. JOHN BIRDSALL SOCIAL ISSUES PHOTO LIBRARY/Science Photo Library/Źródło: JOHN BIRDSALL SOCIAL ISSUES PHOTO LIBRARY/Science Photo Library/
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Marca 2020

Żona polskiego polityka ujawniła zatrważające nagrania. Mężczyzna znęcał się nad nią w niewyobrażalny sposób, teraz usłyszał wyrok

Nagrania, które ujrzały światło dzienne, były szokujące i mroziły krew w żyłach. Były radny PiS, latami psychicznie i fizycznie, w okrutny sposób znęcał się nad swoją żoną. Urządził jej piekło z życia. Dramat kobiety trwał 11 lat. W końcu postanowiła mu się postawić. Ujawniła nagrania, a sprawa trafiła do sądu. Zapadł wyrok. Rafał P. prawomocnie skazany.

Koszmar kobiety trwał od lutego 2006 r. do końca 2017 r. Rafał P., były radny PiS, przez 11 lat psychicznie i fizycznie znęcał się nad żoną. Wszczynał dzikie awantury, obrażał, poniżał i bił kobietę. Groził jej nawet śmiercią i uszkodzeniem ciała, dodatkowo odbierał jej możliwość swobodnego korzystania ze wspólnych środków finansowych i rzeczy. W końcu kobieta powiedziała "nie" i doczekała się sprawiedliwości.

wtv.pl - portal informacyjny"Nie dadzą mu zginąć". Horrendalnie wysoka odprawa Kurskiego, padła kwotaCzytaj dalej

Nagrania mrożą krew w żyłach. Rafał P. latami znęcał się nad żoną. Jest wyrok

Zapadł wyrok w sprawie wieloletniego znęcania się nad żoną przez Rafała P. Były radny PiS został prawomocnie skazany na karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Rafał P. jest oficjalnie winny psychicznego i fizycznego znęcania się nad żoną. Uznał to Sąd Okręgowy w Bydgoszczy. 

Dodatkowo Rafał P. ma zapłacić żonie 75 tys. zł. odszkodowania jako zadośćuczynienie na rzecz pokrzywdzonej za piekło, jakie jej zgotował.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pilne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Prezydent podjął nagłą decyzję
2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja

Sprawa wyszła na jaw, kiedy to w 2017 roku żona byłego radnego PiS odważyła się mu postawić i ujawnić nagrania, na których mąż ją wyzywa, poniża, bije i szarpie. Postanowiła także opowiedzieć całej Polsce o koszmarze, jaki przeżyła u jego boku.

Kobieta wzięła nawet udział w kontrowersyjnej reklamie, gdzie ucharakteryzowana na ofiarę przemocy pozowała w pończochach i rozmazanym makijażu. - Może ktoś po tej kampanii zainteresuje się moją historią i nabierze odwagi. Chciałam pokazać, że nawet jeśli jest bardzo beznadziejnie, można walczyć i tę walkę wygrać. Ale potrzebne jest wsparcie - mówiła w rozmowie z WP.
 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące
  3. Niezrozumiałe, natychmiastowe zwolnienie. Po 19 latach pracy z anteny Polskiego Radia znika uwielbiana dziennikarka
  4. Polacy nie zastanawiają się nad emeryturą. Zaskakujący sondaż zdradza wszystko
  5. Nie tylko Kurski ma zostać odwołany. Znamy potencjalnych następców
  6. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"

Źródło: wiadomosci.wp.pl