Restauracja McDonald's. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/Zdj. ilustracyjneŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/Zdj. ilustracyjne
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 7 Sierpnia 2020

Jedliście w tym McDonald's? Możecie być w niebezpieczeństwie, skontaktujcie się z sanepidem

McDonald’s: W restauracji na Śląsku wykryto przypadek zakażenia koronawirusem. Sanepid poszukuje osób, które mogły w tym czasie odwiedzić lokal. Podejrzewane duże ryzyko zarażenia niebezpieczną chorobą.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Górniczej poszukuje osób, które w niedawnym czasie odwiedziły restaurację McDonald’s. U jednego z klientów wykryto koronawirusa.

Media dotarły do nieznanego dotąd dokumentu. PAP: Rząd planuje całkowicie nowe obostrzenie, skomplikuje życie wielu Polek i PolakówMedia dotarły do nieznanego dotąd dokumentu. PAP: Rząd planuje całkowicie nowe obostrzenie, skomplikuje życie wielu Polek i PolakówCzytaj dalej

Koronawirus wykryty u klienta McDonald’s

Chodzi o klientów, którzy w okresie od 27 lipca do 2 sierpnia mogli odwiedzić lokal amerykańskiej sieci McDonald’s znajdujący się na ulicy Katowickiej w Dąbrowie Górniczej. Jeden z klientów, który w tym czasie przebywał w restauracji mógł pozostawić zarazki, stanowiące zagrożenie dla innych odwiedzających. Sanepid podał komunikat, w którym informuje o możliwym zakażaniu dużej ilości osób. Sytuacja jest bardzo poważna, gdyż w lokalach typu fast food zazwyczaj jest bardzo dużo klientów.

Koniec nadziei i planów Jacka Kurskiego? Pojawiła się niespodziewana Koniec nadziei i planów Jacka Kurskiego? Pojawiła się niespodziewana "zasłona dymna", ogromne zamieszanie w TVPCzytaj dalej 

Treść komunikatu w sprawie koronawirusa w McDonald’s

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Górniczej opublikowała komunikat o poniższej treści: „W związku z prowadzonym dochodzeniem epidemiologicznym, związanym z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Górniczej prosi o kontakt osoby, które w dniach 27 lipca – 2 sierpnia 2020 r. były klientami Restauracji McDonald’s w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Katowickiej i obserwują u siebie objawy zakażenia COVID-19" – podaje sanpeid w Dąbrowie Górniczej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie 2. TVN szykuje program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Ściągnie przed telewizory miliony widzów, niebawem premiera 3. Jakie emerytury dostaną największe polskie gwiazdy? Ciężko uwierzyć w takie kwoty

Każdy, kto podejrzewa, że mógł zarazić się koronawirusem i w tym okresie przebywał w lokalu sieciówki fast food powinien skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Górniczej: tel (32) 727-58-71, (32) 727-58-72, kom. 536-746-412 lub mailowo na adres sekretariat@pssedg.pl.
 
Źródło: [o2.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w starostwie. Pracownik chory na COVID-19
  2. Ile pieniędzy zasiliło kasę państwa z mandatów za brak maseczek
  3. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  4. Pracownica Tadeusza Rydzyka ujawniła kulisy działania toruńskiego imperium. Robią wrażenie
  5. Jarosław Kaczyński nie ma skrupułów. Dziennikarze dotarli do słów, które wypowiedział w kuluarach. Czeka nas polityczne trzęsienie ziemi?
  6. Stało się, Szumowski zapowiedział poważne zmiany. Polaków czekają spore utrudnienia na wakacjach

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!