wtv.pl > Gwiazdy > Marek "Krzykacz" Pawłowski zmarł przed Nowym Rokiem. Wspominamy najlepsze momenty jego kariery, wzruszające
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 08:28

Marek "Krzykacz" Pawłowski zmarł przed Nowym Rokiem. Wspominamy najlepsze momenty jego kariery, wzruszające

wtv
WTV.pl

Żegnają go nie tylko fani, ale również przyjaciele ze sklepu i warsztatu z motocyklami Vintage Garage. 

Nie żyje Marek „Krzykacz” Pawłowski, bohater programu „Złomowisko PL”

- Dotarła do nas straszna wiadomość. Ten rok miał się zacząć zupełnie inaczej. Ogromny smutek. Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać - poinformowało na swoim profilu na Instagramie Discovery Channel Polska. 

Marek „Krzykacz” Pawłowski był bohaterem ich programu „Złomowisko PL”. Zmarł w Sylwestra o godzinie 20.00, jak podał profil „Za kółkiem”. 

Marek „Krzykacz” znany był ze swojego dobrego poczucia humoru, złotego serca i donośnego głosu, które nadało mu przydomek. W programie Discovery występował od samego początku - udało mu się do niego dostać dzięki temu, że przez lata prowadził wraz ze swoim wieloletnim przyjacielem, Edkiem, skup złomu w podwarszawskim Pruszkowie.

- Kochani jak macie jakiś złom do oddania to dzwońcie. Wpadniemy z Edziem, wywieziemy towar i będziecie mieli problem z głowy. Pamiętaj, z Siwym Edkiem nie pękamy na robocie! Żadnego złomu się nie boimy - pisali o sobie w Internecie w ramach reklamy. 

- Dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci znanego pruszkowskiego złomiarza - Marka "Krzykacza", Króla Złomu. Na pewno jest to smutna wiadomość zarówno dla tych, którzy znali go osobiście jak również dla tych, którzy znali go ze szklanego ekranu. Jest jedną z dwóch osób, dzięki której stałem się posiadaczem mojego marzenia - "złomu". Marek był niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem i takim go zapamiętamy... Będzie nam Ciebie bardzo brakować Marku... - żegnali go na swoim profilu koledzy z warsztatu i sklepu motocyklowego Vintage Garage. 

„Krzykacza” żegnają fani

Znanego złomiarza żegnali fani z całej Polski. Zewsząd, na wszystkich profilach, słane były kondolencje dla bliskich i rodziny zmarłego.

- Nie dało się go nie lubić, super człowiek, mega pozytywny - pisał jeden z internautów. 

- Bardzo barwna osoba. Na perypetie Panów Mareczka i Edka zawsze czekało się ze zniecierpliwieniem - dodał inny. 

Nie wiadomo, jakie plany ma program dla pozostawionego przez przyjaciela Edka. Tymczasem wielu wciąż żegna najbardziej promienną postać z programu „Złomowisko PL”.

źródło: [tvn24.pl][o2.pl][onet.pl]

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Tagi: Facebook