Marcin Najman zdyskwalifikowany w swej ostatniej sportowej walce.. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Źródło: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 22 Listopada 2020

Marcin Najman, słynny wojownik TVP, został zdyskwalifikowany podczas Fame MMA8. Ogromna porażka

Ekspert TVP Marcin Najman został zdyskwalifikowany w swej ostatniej sportowej walce. Po przerwanym pojedynku w oktagonie doszło do awantury, a obaj panowie nie szczędzili sobie uprzejmości. "Ty cw**u j***ny. Z***bię cię, ty k***o".

TVP Info coraz chętniej zaprasza do swych programów ekspertów, którzy mimo braku bliższej znajomości tematu chętnie komentują wszelkie doniesienia społeczno-polityczne. Podobny schemat zapewnił popularność Jarosławowi Jakimowiczowi, który w nagrodę za przyciąganie widzów otrzymał propozycję prowadzenia programu "W kontrze", w którym jego telewizyjną partnerką została Magdalena Ogórek.

W TVN wydarzyło się coś wzruszającego. Na koniec jednego z programów wyświetlono materiał doprowadzający do łezW TVN wydarzyło się coś wzruszającego. Na koniec jednego z programów wyświetlono materiał doprowadzający do łezCzytaj dalej

Podobną drogą zdaje się zmierzać obecnie Marcin Najman, który od kilku tygodniu pełni u nadawcy rolę eksperta od wszystkiego. Tak oto zawodnik Fame MMA wypowiadał się m.in. na temat unijnych budżetów czy komentował słowa wiceszefowej Parlamentu Europejskiego.

Najman, fanom znany również jako "El Testosteron", najwyraźniej nie zapomina jednak również o swej około-sportowej karierze i minionego wieczoru zmierzył się z gwiazdą programu "Warsaw Shore" Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

Marcin Najman zdyskwalifikowany

Ekspert TVP Info zapewniał przed walką, że będą to jego ostatnie sportowe zmagania. Niestety, Najman zapewne nie będzie wspominał ich z tkliwością.

Pojedynek miał toczyć się na zasadach pojedynku bokserskiego. Szybko okazało się jednak, że walka nie odbędzie się według jakichkolwiek reguł. Już w pierwszej rundzie Marcin Najman z premedytacją złamał regulamin, po czy został zdyskwalifikowany.

Rekolekcje Góralskie, czyli cyrku ciąg dalszy. Ks. Dariusz Oko zaczął krytykować rodzinę Tischnera, Abp Jędraszewski aborcjęRekolekcje Góralskie, czyli cyrku ciąg dalszy. Ks. Dariusz Oko zaczął krytykować rodzinę Tischnera, Abp Jędraszewski aborcjęCzytaj dalej

Bokser dwukrotnie zdecydował się na niedozwolony manewr, przez co sędzia zmuszony był przerwać wymianę ciosów i ogłosić zwycięstwo byłego uczestnika "Warsaw Shore".

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. NFZ przeprowadza masowe kontrole. Dzwonią i udają, a potem nakładają kary
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

"El Testosteron" zaatakował poza zasadami, próbując obalić "Kasjo". Gdy sędzia ukarał go odjęciem punktu, Najman ponownie przekroczył przepisy, tym razem kopiąc swojego przeciwnika. Wkrótce walka została przerwana, a w oktagonie doszło do awantury.

Po wszystkim ekspert TVP ruszył w stronę zwycięzcy, a ochroniarze musieli zainterweniować, by nie doprowadzić do eskalacji przemocy po walce. "Don Kasjo" nie powstrzymał się od ostrych słów skierowanych w stronę Najmana. – Niech w*****dala na Jasną Górę, chronić kościoła, ch** j***ny. I co najważniejsze, j***ać tę pisowską k***ę – wykrzykiwał.

Niewiele składniej wypowiadał się przegrany. – Ty cw**u j***ny. Z***bię cię, ty k***o – przekonywał ekspert Telewizji Polskiej, według wszelkich przesłanek, kończąc tym samym swą sportową karierę.

Walka zakończyła się tym samym podobnym sukcesem jak słynna obrona Jasnej Góry, którą kilka tygodni temu usiłował przeprowadzić Marcin Najman. Nowemu ulubieńcowi Telewizji Polskiej pozostaje nam zatem życzyć nieco więcej szczęścia w jego ekspercko-dziennikarskiej karierze.

Kolejna wpadka na planie Kolejna wpadka na planie "Dzień Dobry TVN", Małgorzata Ohme może żałować. Czy będzie afera?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Szpital wrzucił do sieci porażające nagranie. Jak wygląda pandemiczna rzeczywistość?
  2. Zdrowa i obłędnie pyszna. Kiszona czerwona cebula wygra z każdą przekąską
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. Pan Marcin wszedł na Giewont. To, co zobaczył na krzyżu wprawiło go w oburzenie. Wszystko przez turystów
  7. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli