wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Alert: Zaginęła mama z 1,5-rocznym dzieckiem. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety

7 Maja 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Mama 1,5-letniego dziecka zaginęła ze swoją pociechą po wyjściu ze swojego domu w Rybniku. Trwają poszukiwania policji, która skierowała apel do Polek i Polaków o udzielenie pomocy w poszukiwaniach kobiety i jej małego synka. [AKTUALIZACJA]

Dramatyczne wydarzenia rozgrywają się w Rybniku i jego okolicach. Tamtejsza policja prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania celem odnalezienia Sary Kozłowskiej oraz jej syna Milana Wramby. Śledczy postanowili zaangażować w swoje działania media oraz opinię publiczną. Proszą o wszelkiego rodzaju wsparcie w próbach odnalezienia zaginionych osób. Całe wydarzenie miało miejsce dwa dni temu. Od tego momentu ślad po Sarze zaginął. 

Mama i jej syn Milan obiektem dwódniowych poszukiwań policji

Polska Policja przekazała dziennikarzom informacje dotyczące ostatniego miejsca pobytu Milana i jego mamy. Od 5 maja, kiedy opuściła miejsce swojego zamieszkania, nikt nie ma z nią kontaktu. Syn Kozłowskiej ma 86 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy oraz niepełne, charakterystyczne dla małego dziecka uzębienie. Wychodząc razem z mamą ze swojego domu miał na sobie białe buty na rzepy, niebieską czapkę i czerwoną kurtkę. Kobieta zaś ma 28 lat i razem z synem posiada szczupłą budowę ciała i blond włosy. Oczy Sary mają piwny kolor. Matka ubrana była w niebieskie spodnie jeansowe, jasnoszarą bluzę oraz czarne botki z cekinami. 

Zaginiona ma 160-165 centymetrów wzrostu. Rybnicki oddział policji prosi osoby posiadające informację na temat aktualnego miejsca pobytu poszukiwanych o udanie się do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku lub połączenie się z dyżurnym numerem telefonu o treści 32 42 95 255

W wyniku skutecznych poszukiwań zaginieni zostali odnalezieni cali i zdrowi. Policyjna akcja została zakończona w czwartek popołudniem. Funkcjonariusze dziękują za okazaną pomoc i wsparcie. Informują też, że matka razem z synkiem czują się dobrze i bezpiecznie.

Źródło: KMP Rybnik

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >