wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Magdaleny Ogórek. Ciężko ją rozpoznać

8 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Kariera Magdaleny Ogórek to wyjątkowo ciekawy przykład, pokazujący, że coachowa teza, iż "ograniczenia są tylko w naszych głowach" jest prawdą. Kandydatka lewicowej partii na prezydenta jest obecnie gwiazdą prawicowych mediów. Fani

  • Magdalena Ogórek udostępniła w sieci zdjęcia, gdzie miała 21 lat

  • Fani są zdziwieni, że mimo upływu 20 lat prezenterka TVP Info wygląda niemal identycznie

  • Uwagę zwraca również stylizacja, jest ona zupełnie różna od obecnego stylu niedoszłej pani prezydent

Media społecznościowe to miejsce, gdzie Magdalena Ogórek skupia się głównie na swojej pracy. Jej fani nie mogą liczyć na zbyt wiele prywatnych momentów uchwyconych okiem kamery. Wczoraj jednak postanowiła zrobić wyjątek i na jej profilu wylądowało zdjęcie z młodości.

21-letnia Magdalena Ogórek widoczna na fotografii wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród internautów. Jej wygląd jest zupełnie różny od tego, co prezentuje sobą obecnie. Sam opis pod serią zdjęć jest wyjątkowo lakoniczny.

Stare zdjęcie Magdaleny Ogórek trafiło na Instagram

Patrząc na fotografię opublikowaną przez prezenterkę TVP Info Magdalenę Ogórek trudno zrozumieć, jak czas dla niektórych może być aż tak łaskawy. Wydaje się — na co uwagę zwrócili również komentujący na Instagramie — że zdjęcia zostały zrobione zupełnie niedawno. Chociaż fotograf uchwycił te kadry 20 lat temu, to niedoszła pani prezydent wygląda niemal identycznie, jak dziś.

Najczęściej na Instagramie gwiazdy TVP Info pojawiają się migawki z pracy w studio. Stosunkowo często w postach Magdaleny Ogórek pojawia się partnerujący jej Jarosław Jakimowicz. Ta dwójka to wyjątkowo ciekawe połączenie, a doradcy zawodowi widząc, jak wiele może się zmienić w życiowych planach, nie mają dzięki nim oporów przekonywać swoich klientów, że tak naprawdę mogą aplikować do każdej pracy, nawet gdy brak im wymaganego doświadczenia i zaplecza merytorycznego.

Zachowanie Jarosława Jakimowicza (przypomnijmy: jest to były aktor-celebryta, który zasłynął skazaniem za kradzieże i obrabowaniem poczty) nie raz, było już przedmiotem dyskusji na temat standardów dziennikarskich prezentowanych na antenie TVP Info (więcej na ten temat >TUTAJ< oraz >TUTAJ<). Niemniej wydaje się, że Magdalena Ogórek i jej ekranowy partner sprawiają, że widzowie włączają swoje telewizory.

Wstawienie starego zdjęcia przez prezenterkę ubiegającą się w przeszłości o fotel prezydenta wywołało spore poruszenie. Szczególnie ze względu na jej ówczesny styl, który zupełnie różni się od tego, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Obcisły, krótki top to coś zupełnie innego niż obecne stylizacje prezenterki TVP Info

Młoda Magdalena Ogórek pozując do zdjęć, wybrała biały top zaczynający się od biustu, a kończący w talii. Odsłoniła wysportowane i opalone ciało, a dobrane do tego jeansy stworzyły zestaw, którego obecnie próżno szukać włączając TVP Info.

- Magdalena Ogórek, lat 21. Fot. Krzysztof Niesporek, Fotograf, Legenda. Wybitna postać Śląska - podpisała serię fotografii opublikowanych w mediach społecznościowych. Są to pamiątki po okresie, gdy próbowała swoich sił w aktorstwie i modelingu. 

Patriotka, jak sama określa się prezenterka, obecnie kojarzona jest raczej z eleganckim i klasycznym stylem, który nie pokazuje tak dużo ciała, jak jej dawne stylizacje. Wydaje się, że ta wycieczka w przeszłość ma jedynie za zadanie wnieść nieco powiewu nostalgii, niż wskazywać zamiany w życiu Magdaleny Ogórek.

TVP Info, "Wiadomości" TVP i nie tylko, czy najnowsze przejęcie Orlenu zagraża obiektywności mediów?

Regionalne gazety oraz portale lokalne oficjalnie trafiły pod skrzydła państwowej spółki. Magdalena Ogórek występująca w TVP Info oraz stronniczość "Wiadomości" TVP to potężny przeciwnik niezawisłości dziennikarskiej, to realna staje się obawa o ingerencje władzy w tworzenie lokalnych treści. Jest to głośno podnoszony obecnie argument środowiska medialnego. Więcej na temat "intratnego" kroku PKN Orlen przeczytacie >TUTAJ<

Zdjęcie wyróżniające to fragment zdjęcia opublikowanego na publicznym profilu Magdaleny Ogórek, całość materiału znaleźć można pod adresem Instagram.com/magdalena.ogorek

Źródło: TeleShow WP / Instagram.com

Agata Jaroszewska

Etnograf, zafascynowana historią m&oacute;wioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Gorąca atmosfera na sali sejmowej. Doszło do scysji między Grzegorzem Braunem a Piotrem Zgorzelskim

Czytaj więcej >
Marek Suski

Polityka

Marek Suski został zapytany o cenę kostki masła. Jego odpowiedź rozbawiła internautów

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Paweł Kukiz przedstawił Donaldowi Tuskowi propozycję. Chodzi o związki partnerskie

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Kierownictwo PiS spotkało się na pilnym spotkaniu. Najważniejsi politycy partii zjechali na Nowogrodzką

Czytaj więcej >
Marek Suski

Polityka

Suski ocenił Morawieckiego. Stwierdził, że brak mu doświadczenia, jakim pochwalić może się inny znany polityk

Czytaj więcej >

Polityka

Czarnecki ofiarował Kaczyńskiemu nietypowy podarek. Prezes PiS wyglądał na zachwyconego

Czytaj więcej >