wtv.pl
Magda Gessler

Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Magda Gessler lubi chwalić się zdjęciami w mediach społecznościowych. Zazwyczaj jednak pokazuje momenty współczesne - przede wszystkim kochane przez fanów złote loki oraz własną kuchnię. Ostatnio pojawiło się jednak zdjęcie, które nieco zbiło z pantałyku jej obserwatorów. Gessler ujawniła fotografie z dzieciństwa, na których występowała ze swoimi rodzicami.

Gessler postanowiła w ten sposób promować nową książkę o swoim życiu. 

Kim jest to dziecko ze zdjęcia? Magda Gessler pochwaliła się piękną fotografią

Magda Gessler chętnie chwali się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Najczęściej pokazuje się w wydaniu współczesnym z charakterystycznymi, złotymi lokami oraz w kuchni, gdzie pieką, smażą się i pachną wszystkie rodzaje jedzenia. 

Ostatnim razem jednak w sieci pojawiły się zaskakujące fotografie sprzed lat. Na jednej z nich pojawiło się dziecko w ramionach tajemniczego, przystojnego mężczyzny. Zdjęcie podpisane było „Magda”.

Instagram nie zdążył nawet wybuchnąć od domysłów, bo słynna restauratorka od razu rozwiała wątpliwości. Przyznała, że fotografia przedstawia ją i jej ojca, Mirosława Ikonowicza. 

polska press

Jednego dnia zatrudniono 3 redaktorów naczelnych do Polska Press, a nikt nie łączy wątków

CZYTAJ DALEJ

Zdjęcie miało zostać zrobione w Komorowie k. Pruszkowa, miejscu jej urodzenia. Widać na nim uśmiechniętą dziewczynkę, małą Magdę Gessler, i trzymającego ją w objęciach ojca.

Gessler spytała komentujących, czy nie przypomina swojej wnuczki, córki Lary Gessler - Neny Gessler-Szeląg. Niektórzy bez trudu dopatrzyli się związków babci i małego dziecka. 

Reklama nowej książki

Wpis miał być również reklamą nowej książki Magdy Gessler pt. „Magda”. Ma być to biografia restauratorki, która zabrać ma wszystkich czytelników w podróż do świata widzianego oczami Gessler. Premiera już wkrótce.

Z pewnością pojawią się w niej również wątki rodzinne. A historia rodzinna celebrytki z pewnością warta jest zauważenia. Rodzice Magdy Gessler mieli wielonarodowe korzenie - ojciec pochodził z Wileńszczyzny, ale miał również korzenie bałkańskie i włoskie. Matka, która wpoiła córce miłość do restauracji, wywodziła się zaś z rosyjskiej rodziny.

Jej bratem jest znany lewicowy działacz, Piotr Ikonowicz, niedoszły kandydat na Rzecznika Praw Obywatelskich. Jej ojcem chrzestnym został zaś Ryszard Kapuściński, bliski przyjaciel rodziny.

Magda Gessler miała również burzliwe życie uczuciowe - ma dwoje dzieci z dwoma mężami oraz trzeciego partnera mieszkającego w Kanadzie. Niedawno została również babcią - jej córka, Lara, urodziła córeczkę, Nene. 

W książce będzie można przeczytać o całej drodze restauratorki do stanu obecnego. Z pewnością na jaw wyjdą również nieznane szczegóły z jej życia.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Podobne artykuły

Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >
Jednoznaczne słowa krytyki pod adresem rządzących z ust Andrzeja Piasecznego

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny w ostrym wywiadzie dla Onet Rano. Podsumował postawę Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >