wtv.pl > Polska > Łódzkie. Umówił się na spotkanie, nie dojechał. Jego ciało wyłowiono z rzeki
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 09:20

Łódzkie. Umówił się na spotkanie, nie dojechał. Jego ciało wyłowiono z rzeki

Niewierszyn
lodzka.policja.gov.pl

Niewierszyn: policjanci w rzece Czarnej odkryli zwłoki 34-letniego mężczyzny oraz jego motocykl. Okazało się, że z wody ciało wyłowili jego przyjaciele z którymi miał się spotkać.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zjechał ze skarpy i wpadł do rzeki.

Niewierszyn: w rzece znaleziono ciało motocyklisty. Spieszył się na spotkanie

34-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego miał w sobotę spotkać się ze znajomymi.

Swoim przyjaciołom powiedzial, że będzie jechał wzdłuż linii rzeki na motocyklu. Kiedy nie pojawił się na spotkaniu, zaniepokojeni znajomi zaczęli go szukać.

Natychmiast udali się nad rzekę Czarnej. 34-latek leżał martwy w rzece. Obok niego w wodzie był też motocykl Dniepr MT-10. Sprawa została natychmiast zgłoszona policji oraz pogotowiu ratunkowemu.

Funkcjonariusze bacznie przeszukali teren w celu sprawdzenia tego, jak mogło dojść do wypadku. Ocenili, że najbardziej prawdopodobny był upadek ze skarpy podczas jazdy. Nie wiadomo jednak, dlaczego mężczyzna utopił się w rzece.

Lekarz wezwany na miejsce próbował go reanimować. Bezskutecznie.

Prokurator zlecił sekcję zwłok mężczyzny. Śledczy będą wyjaśniać jak doszło do tego wypadku.

Policja przypomina, żeby zawsze jechać z przepisową prędkością, a czasem nawet zwolnić w nieznanym terenie, by uchronić się przed wypadkiem.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: wtv.pl

Powiązane