Łódź policja. materiały policyjne
Źródło: materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 10 Września 2020

Wszyscy podają dalej. Poszukiwany mężczyzna próbował w okropny sposób skrzywdzić nieletnią dziewczynkę

Łódź. Policja pilnie poszukuje mężczyzny, który chciał wykorzystać seksualnie małą dziewczynkę. Skandaliczne zdarzenia miały miejsce na środku popularnej łódzkiej ulicy. Funkcjonariusze proszą o kontakt każdego, kto może mieć informacje na temat przestępcy.

W ostatnich tygodniach, w Łodzi doszło do niepokojących wydarzeń. Przy ulicy Rozległej nieznany mężczyzna napadł na nieletnią dziewczynkę. Funkcjonariusze informują, że incydent miał miejsce 3 lipca o godzinie 17:30. Mężczyzna miał składać nieletniej obsceniczne i wulgarne propozycje seksualne. Napastnik miał też dotykać dziecko po miejscach intymnych. Chwila nieuwagi sprawiła, że uczennica uciekła do swojego domu.

Łódź. Policja szuka mężczyzny, który chciał wykorzystać nieletnią

Policyjne śledztwo trwa już od miesiąca. Sprawca przestępstwa wciąż jest na wolności. Nie wiemy też, gdzie może przebywać. Jego pobyt na wolności może stanowić zagrożenie dla dzieci i młodzieży. Rodzice są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności. Prace poszukiwawcze prowadzą funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledzczego KMP w Łodzi. Na oficjalnej stronie Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przedstawiono rysopis mężczyzny.

Służby proszą, by każdy, kto może posiadać informacje o mężczyźnie, skontaktował się z najbliższą jednostką policji. "Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Łodzi poszukują sprawcy doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej osoby małoletniej. Do zdarzenia doszło 3 lipca 2020 roku około godziny 17:15-17:45 w Łodzi przy ul. Rozległej" - czytamy w ważnym komunikacie policji.

Łódź stała się miejscem skandalicznych wydarzeń. Mężczyzna ma około 27 lat oraz 170 centymetrów. Napastnik jest ostrzyżony na tak zwanego jeża. W dniu napaści był ubrany w krótkie spodenki koloru niebieskiego. "Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie bądź sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30  w godzinach 8-16 pod nr 47-841-28-63, sekretariat wydziału:  47-841-12-00 oraz przez całą dobę - telefon alarmowy 112." - informują służby na swojej oficjalnej stronie internetowej. Poniżej publikujemy rysopis mężczyzny opublikowany przez KMP Łódź.

Łódź

Źródło: [KMP Łódź]