Krystyna Janda. Jakub Kaminski/East News
Źródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 5 Sierpnia 2020

Krystyna Janda bez ogródek skrytykowała władze: To poniżej godności

Krystyna Janda ostro skrytykowała ostatnie wypowiedzi władzy w kierunku aktorów. „Mam nadzieję, że nie będzie tam nikogo dla mnie ważnego”.

To nie pierwszy raz kiedy Krystyna Janda zabiera głos w sprawach społeczno-politycznych. W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych aktorka nie szczędziła krytyki partii rządzącej.

Krystyna Janda z telegraficznym skrótem

Aktorka opublikowała na Facebooku post, w którym w punktach wymieniła co aktualnie dzieje się w jej życiu. Pisze w nim, że jest zajęta pracą na planie serialu „Królestwo kobiet” oraz zdradza szczegóły dotyczące występowania na deskach Och-Teatru w dobie epidemii koronawirusa. Krystyna Janda w krótkich zdaniach pisze również o swoich planach na najbliższy czas. W jej wpisie nie zabrakło także krytyki politycznej, która została skierowana w stronę partii rządzącej. Aktorka  zwróciła szczególną uwagę na aferę, która została rozpętana wokół Janusza Gajosa.

Warto przypomnieć, iż podczas Akademii Sztuk Przepięknych, zorganizowanej w ramach festiwalu Pol’and’Rock Gajos bez ogródek skrytykował aktualną sytuację w kraju. „Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił polskie społeczeństwo na pół. To jest zbrodnia” – powiedział znany aktor. Słowa wywołały burzę w środowisku.

O wystąpieniu wypowiedziała się również europosłanka Beata Mazurek, która nazwała Gajosa „prostakiem”. Krystyna Janda w swoim wpisie napisała: „Śledzę zdumiewające obraźliwe, pogardliwe wypowiedzi władzy na temat „nieposłusznych” aktorów, ostatnio zaatakowany Janusz Gajos jako prostak, ja tydzień temu jako głupek i marna artystka. Nie ma co reagować, to poniżej godności”. Aktorka wypowiedziała się również na temat Andrzeja Dudy: „Mam nadzieję, że 6 sierpnia na zaprzysiężeniu „prezydenta” nie będzie nikogo dla mnie ważnego i przeze mnie szanowanego” – napisała na Facebooku artystka.
 
Źródło: [Wirtualna Polska]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!