Krystyna Janda. Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 5 Sierpnia 2020

Krystyna Janda bez ogródek skrytykowała władze: To poniżej godności

Krystyna Janda ostro skrytykowała ostatnie wypowiedzi władzy w kierunku aktorów. „Mam nadzieję, że nie będzie tam nikogo dla mnie ważnego”.

To nie pierwszy raz kiedy Krystyna Janda zabiera głos w sprawach społeczno-politycznych. W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych aktorka nie szczędziła krytyki partii rządzącej.

Andrzej Duda wdał się w rozmowę ze swoją wyborczynią. Andrzej Duda wdał się w rozmowę ze swoją wyborczynią. "Proszę wziąć tabletkę na ciśnienie"Czytaj dalej

Krystyna Janda z telegraficznym skrótem

Aktorka opublikowała na Facebooku post, w którym w punktach wymieniła co aktualnie dzieje się w jej życiu. Pisze w nim, że jest zajęta pracą na planie serialu „Królestwo kobiet” oraz zdradza szczegóły dotyczące występowania na deskach Och-Teatru w dobie epidemii koronawirusa. Krystyna Janda w krótkich zdaniach pisze również o swoich planach na najbliższy czas. W jej wpisie nie zabrakło także krytyki politycznej, która została skierowana w stronę partii rządzącej. Aktorka  zwróciła szczególną uwagę na aferę, która została rozpętana wokół Janusza Gajosa.

Warto przypomnieć, iż podczas Akademii Sztuk Przepięknych, zorganizowanej w ramach festiwalu Pol’and’Rock Gajos bez ogródek skrytykował aktualną sytuację w kraju. „Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił polskie społeczeństwo na pół. To jest zbrodnia” – powiedział znany aktor. Słowa wywołały burzę w środowisku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Polska gotowa już dziś wysłać ratowników do Bejrutu. Czekają tylko na akceptację

O wystąpieniu wypowiedziała się również europosłanka Beata Mazurek, która nazwała Gajosa „prostakiem”. Krystyna Janda w swoim wpisie napisała: „Śledzę zdumiewające obraźliwe, pogardliwe wypowiedzi władzy na temat „nieposłusznych” aktorów, ostatnio zaatakowany Janusz Gajos jako prostak, ja tydzień temu jako głupek i marna artystka. Nie ma co reagować, to poniżej godności”. Aktorka wypowiedziała się również na temat Andrzeja Dudy: „Mam nadzieję, że 6 sierpnia na zaprzysiężeniu „prezydenta” nie będzie nikogo dla mnie ważnego i przeze mnie szanowanego” – napisała na Facebooku artystka.
 
Źródło: [Wirtualna Polska]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz chciał się zaszczepić. WUM odmówił, bo ten nie był zaproszony
  2. Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Otrzymałeś tajemniczą przesyłkę z Chin? Policja alarmuje, trzeba szybko się z nimi skontaktować
  6. Popularna aktorka z "Na Wspólnej" została zatrzymana na ulicy. Teraz zdradziła szczegóły, wszystko przez brak maseczki
  7. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!