wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kuriozalne nagranie z rady miasta Kraśnika podbija internet. "Lesbijki, geje, bio coś tam"

28 Września 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Kraśnik od kilku dni pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast na mapie Polski. Wszystko za sprawą "stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową" oraz sprzeciwu wobec wprowadzenia sieci 5G bez

– Taka "reklama" w mediach na pewno nie jest nam potrzebna – mówi "Dziennikowi Wschodniemu" jeden z mieszkańców Kraśnika. – Psuje wizerunek miasta, który jest już i tak mocno nadszarpnięty. Przed laty śmiano się z palm sprowadzonych do Kraśnika. Teraz oglądamy memy dotyczące LGBT i sieci 5G – dodaje. Trudno nie zgodzić się ze stawianą tezą. Z miasta ubaw ma dziś niemal cały kraj.

Kraśnik. "Lesbijki, geje, tam bio tam coś tam..."

W odmienianiu wizerunku Kraśnika nie pomoże raczej nagranie z 2019 roku, gdy złożony z czterech liter akronim, którym rok później straszyli nas politycy walczący o uznanie w wyborach prezydenckich, stał się przedmiotem dyskusji na radzie miasta. – W związku z tym, że jest ogromna nagonka na wprowadzenie w Polsce seksualizacji nauczenia dzieci już od najmłodszych lat przez środowiska LGBT oraz próba dyskryminacji rodziców i dzieci, które nie popierają homoseksualnego stylu życia – mówił cytowany przez portal "Kraśnik. Nasze Miasto" radny Roman Bijak, który apelował o wprowadzenie do porządku obrad stanowiska dotyczącego powstrzymania "ideologii LGBT".

– To, co się wydarzyło w Warszawie czy w Gdańsku, niech będzie przestrogą dla nas wszystkich. Dlatego proponuję stanowisko w tej sprawie, w celu obrony godności człowieka zgodnie z naszą wiekową kulturą życia społecznego oraz przeciwstawieniu się zjawisku gender – przekonywał radny z ramienia PiS. Sytuacja skomplikowała się nieco, gdy o rozwinięcie skrótu radnego poprosił Stefan Stachula z PSL.

– Lesbijki, geje, takie tam bio coś tam... – dukał Bijak. – Biseksualni oraz Transpłciowi. To jest LGBT – wskazał wreszcie radny Prawa i Sprawiedliwości. Za przyjęciem stanowiska zagłosowało wówczas 16 członków rady. Fantastyczne w swej wartości edukacyjnej nagranie przypominamy poniżej.

źródła: Dziennik Wschodni / Kraśnik. Nasze Miasto / YouTube

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >