Zniszczono nowe budki dla bezdomnych kotów. facebook.com/nadziejanadomŹródło: facebook.com/nadziejanadom
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Grudnia 2019

Ktoś zniszczył domki dla bezdomnych kotów. Poszukiwany sprawca

Koty z Bukowna nie będą miały gdzie schronić się na zimę. Stowarzyszenie "Nadzieja na dom" zapewniło im nowe budki. Niestety, komuś się to najwyraźniej nie spodobało i dokonał ich zniszczenia. Organizacja zgłosiła to na policję, poszukiwany jest sprawca.

Stowarzyszenie opieki nad zwierzętami "Nadzieja na dom" od lat zajmuje się pomaganiem bezdomnym zwierzętom, takim jak psy i koty. Członkowie organizacji szukają dla nich chętnych osób do adopcji, aby mogły cieszyć się nowym, bezpiecznym i ciepłym domem. Niestety, są też takie, które z jakichś przyczyn są niechciane lub nie nadają się do adopcji. Dla takich kotów, całkowicie wolno żyjących, stowarzyszenie stara się o zapewnienie schronów, które pomogą przetrwać im zimę. Niedawno członkowie "Nadziei na dom" za pośrednictwem Facebooka chwalili się nowymi domkami dla bezpańskich kotów z Bukowna. Niestety koty nie mogły cieszyć się nimi zbyt długo.

Koty tylko na smyczy? Europa rozważa wdrożenie nowego prawaKoty tylko na smyczy? Europa rozważa wdrożenie nowego prawaCzytaj dalej

Koty bez schronienia. Zniszczono nowe budki

Przy takich informacjach traci się wiarę w ludzi. Szokujące jest to, do czego zdolny jest człowiek i ile potrafi mieć w sobie nienawiści czy zawiści, a może to czysta głupota? Bowiem ktoś zniszczył nowe piękne budki dla bezpańskich kotów, zamówione przez stowarzyszenie "Nadzieja na dom". Sprawa została zgłoszona na policję. Miejmy nadzieję, że sprawca odpowie za ten karygodny czyn.

- "Niedawno chwaliliśmy się pięknymi budkami dla kotów wolno żyjących w Bukownie, które zrobili dla nas Panowie z Osiatkowania balkonów / Stolarnia.
Niestety, kociaki nie mogły długo się cieszyć budkami, bo ktoś bardzo się postarał aby je doszczętnie zniszczyć. Jednej nie ma w ogóle, dwie pozostałe są w kompletnej rozsypce.Każda budka to koszt 340 zł + transport - razem ponad 1000 zł wyrzucone do kosza. Właściwie to nie nasze tylko WASZE pieniądze..
Jesteśmy zdruzgotani, rozmawiamy z tamtejszym urzędem miasta o ogrodzeniu terenu na budki, a sam fakt dewastacji został oczywiście zgłoszony na policję" - czytamy w poście stowarzyszenia "Nadzieja na dom" na Facebooku.

facebook.com/nadziejanadom

facebook.com/nadziejanadom

facebook.com/nadziejanadom

ZOBACZ TAKŻE:

1. TVP nie pokaże wręczenia nagrody Nobla dla Tokarczuk? Kurski komentuje

2. Kupujesz produkty na wagę? "Tajemniczy klienci" doszli do przerażających wniosków

3. Co dalej z 13. emeryturami? "Jesteśmy gotowi je wypłacać"

4. TVP atakuje Filipa Chajzera. Nie oszczędzili go

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Dziewczyna żegna umierającego chłopaka po raz ostatni. Zdjęcie ich spotkania jest porażające, nie da się go zapomnieć