wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Ktoś zniszczył domki dla bezdomnych kotów. Poszukiwany sprawca

8 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Koty z Bukowna nie będą miały gdzie schronić się na zimę. Stowarzyszenie "Nadzieja na dom" zapewniło im nowe budki. Niestety, komuś się to najwyraźniej nie spodobało i dokonał ich zniszczenia. Organizacja zgłosiła to na policję, poszukiwany jest

Stowarzyszenie opieki nad zwierzętami "Nadzieja na dom" od lat zajmuje się pomaganiem bezdomnym zwierzętom, takim jak psy i koty. Członkowie organizacji szukają dla nich chętnych osób do adopcji, aby mogły cieszyć się nowym, bezpiecznym i ciepłym domem. Niestety, są też takie, które z jakichś przyczyn są niechciane lub nie nadają się do adopcji. Dla takich kotów, całkowicie wolno żyjących, stowarzyszenie stara się o zapewnienie schronów, które pomogą przetrwać im zimę. Niedawno członkowie "Nadziei na dom" za pośrednictwem Facebooka chwalili się nowymi domkami dla bezpańskich kotów z Bukowna. Niestety koty nie mogły cieszyć się nimi zbyt długo.

Koty bez schronienia. Zniszczono nowe budki

Przy takich informacjach traci się wiarę w ludzi. Szokujące jest to, do czego zdolny jest człowiek i ile potrafi mieć w sobie nienawiści czy zawiści, a może to czysta głupota? Bowiem ktoś zniszczył nowe piękne budki dla bezpańskich kotów, zamówione przez stowarzyszenie "Nadzieja na dom". Sprawa została zgłoszona na policję. Miejmy nadzieję, że sprawca odpowie za ten karygodny czyn.

- "Niedawno chwaliliśmy się pięknymi budkami dla kotów wolno żyjących w Bukownie, które zrobili dla nas Panowie z Osiatkowania balkonów / Stolarnia.Niestety, kociaki nie mogły długo się cieszyć budkami, bo ktoś bardzo się postarał aby je doszczętnie zniszczyć. Jednej nie ma w ogóle, dwie pozostałe są w kompletnej rozsypce.Każda budka to koszt 340 zł + transport - razem ponad 1000 zł wyrzucone do kosza. Właściwie to nie nasze tylko WASZE pieniądze..Jesteśmy zdruzgotani, rozmawiamy z tamtejszym urzędem miasta o ogrodzeniu terenu na budki, a sam fakt dewastacji został oczywiście zgłoszony na policję" - czytamy w poście stowarzyszenia "Nadzieja na dom" na Facebooku.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >