Kościół Katolicki. Twitter/James Jestem LGBT/ScreenŹródło: Twitter/James Jestem LGBT/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Września 2020

Ktoś stanął pod kościołem i nagrał skandaliczne ogłoszenia parafialne. Niewiarygodne, że słowa padły z ambony

Kościół katolicki wielokrotnie zaskakiwał postawą swoich duchownych. W ostatnim czasie, w mediach społecznościowych ukazało się nagranie z ogłoszeń parafialnych. Ksiądz bez zastanowienia zaczął mówić o mniejszościach seksualnych.

Od kilku miesięcy osoby LGBT w Polsce padają ofiarami wzmożonej dyskryminacji i przemocy. Nagonka na mniejszości seksualne nabrała tempa wraz z kampanią prezydencką. Część fundamentalistów religijnych i skrajnych działaczy prawicowych wprost deklarowała, że mniejszości seksualne to ideologia, a "seks-edukatorzy" będą uczyć dzieci masturbacji. Skandaliczne tezy oraz założenia wywołały falę dezinformacji. Tym razem konserwatyści poszli o krok za daleko.

70-latek zjadł w Biedronce cukierka wartego 40 groszy. Został skazany70-latek zjadł w Biedronce cukierka wartego 40 groszy. Został skazanyCzytaj dalej

Kościół katolicki zaskakuje postawą księdza. Wygłosił oburzające przemówienie do wiernych

Przypomnijmy, że Kaja Godek wspólnie ze swoją fundacją rozpoczęła zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem "Stop LGBT". W ostatnim czasie Episkopat Polski poprosił księży, by umożliwili wolontariuszom zbieranie podpisów poparcia na terenie polskich parafii. Część kapłanów postanowiła jednak bezpośrednio włączyć się w akcje homofobów. Na Twitterze opublikowano oburzające nagranie z ogłoszeń parafialnych w niewielkiej miejscowości. Ksiądz bez ogródek mówił o "szerzącej się ideologii LGBT".

Tego jeszcze nie było. Widzowie TVN będą zadziwieni, pojawi się gość specjalnyTego jeszcze nie było. Widzowie TVN będą zadziwieni, pojawi się gość specjalnyCzytaj dalej

Jeden z użytkowników Twittera poinformował o powstaniu "Atlasu Nienawiści". Jest to oddolna inicjatywa, która wskazuje, który kościół wspiera zbiórkę podpisów pod projektem "Stop LGBT". Ustawa Kai Godek ma na celu całkowite zakazanie "promowania" homoseksualizmu. - Zachęcamy do złożenia podpisu pod obywatelskim projektem ustawy "Stop LGBT", którego celem jest zakazanie tak zwanych Parad Równości. Są to marsze, w czasie których dochodzi do licznych profanacji i walki z religią katolicką - grzmiał do wiernych jeden z duchownych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego
 

Kościół katolicki słynie z konserwatywnych i często homofobicznych postaw księży.  - Proponuje się legalizację związków homoseksualnych oraz adopcję dzieci przez te pary. Polscy biskupi wielokrotnie zwracali uwagę na zagrożenia wynikające z ideologii LGBT - informował kapłan, który ostrzegał przed "ideologią LGBT". - Projekt ustawy ma zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się tej ideologii. Jest to istotne, by jak najwięcej ludzi podpisało się pod tym projektem - dodawał. Pełne nagranie znajdziecie pod tym LINKIEM.

Pani Zofia i jej córka Natalia żyły w fatalnych warunkach, bez wody, ogrzewania, w zagrzybionej małej klitce. Pani Zofia i jej córka Natalia żyły w fatalnych warunkach, bez wody, ogrzewania, w zagrzybionej małej klitce. "Nasz nowy dom" pomógł im wyjść na prostąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy już, ile zarabiają w Lidlu. Na początek nawet ponad 4 tys. zł
  2. Porażające odkrycie na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza. Nie żyje 35-letni kapłan
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źródło: [Twitter/James Jestem LGBT]