wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

W dniu pogrzebu 16-letniej Kornelii media ujawniają porażające szczegóły morderstwa. Dziewczyna mogła bardzo cierpieć przed śmiercią

18 Maja 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Kornelia miała tylko 16 lat. Została brutalnie zamordowana przez swoich znajomych, zrobili to z zimną krwią. Znane są wstrząsające szczegóły morderstwa nastolatki. Tę zbrodnię można śmiało zaliczyć do tych najokrutniejszych w Polsce, w ostatnim cza

Jak informuje "Super Express", zdradzając szczegóły śmierci 16-latki i nowe fakty w tej sprawie, dziewczyna w chwili zakopywania mogła jeszcze żyć. Została brutalnie zamordowana 11 lutego 2020 roku przez swoją rówieśniczkę i 25-letniego chłopaka, a jej ciało zostało odnalezione dopiero 26 kwietnia. 

Kornelia została brutalnie zamordowana przez swoich znajomych. Mogła zostać zakopana żywcem

Rodzice 16-letniej Kornelii zgłosili na policję jej zaginięcie, kiedy 11 lutego nie wróciła na noc do domu. Jej ciało znaleziono dopiero dwa miesięce później. Zakończono już sekcję zwłok, a ciało nastolatki zostało przekazane rodzinie. Dziś odbył się jej pogrzeb. W samo południe w parafii pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie (woj. mazowieckie) rozpoczęła się msza żałobna. Pochowana została na Cmentarzu Komunalnym. Z najnowszych informacji mediów, w tym z ustaleń śledczych, wynika, że ofiara mogła zostać zakopana żywcem.

Jak podaje "SE", morderstwo Kornelii było dobrze zaplanowane. Dzień wcześniej został wykopany dół dla dziewczyny przez podejrzanego Patryka B. W dniu morderstwa jego dziewczyna, Martyna S., podstępem zwabiła nastolatkę do lasu. Tam oddano kilka strzałów w stronę Kornelii, a także bito ją i duszono. W końcu wrzucono dziewczynę do rowu i przykopano ziemią i gałęziami. W trakcie przesłuchania 25-latek przyznał, że nie ma pewności, czy Kornelia mogła jeszcze oddychać, gdyż tego nie sprawdził.

Według śledczych, do których dotarł portal SE, ofiara mogła jeszcze żyć w chwili zakopywania. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna zmarła na skutek uduszenia pod ziemią.

Źródło: Super Express / Radio Zet / Onet

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >