Kornelia miała tylko 16 lat. Została brutalnie zamordowana przez swoich znajomych. Znane są szczegóły morderstwa nastolatki.. Jan Bielecki/East NewsŹródło: Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 18 Maja 2020

W dniu pogrzebu 16-letniej Kornelii media ujawniają porażające szczegóły morderstwa. Dziewczyna mogła bardzo cierpieć przed śmiercią

Kornelia miała tylko 16 lat. Została brutalnie zamordowana przez swoich znajomych, zrobili to z zimną krwią. Znane są wstrząsające szczegóły morderstwa nastolatki. Tę zbrodnię można śmiało zaliczyć do tych najokrutniejszych w Polsce, w ostatnim czasie. Zdaniem śledczych, dziewczyna mogła zostać zakopana żywcem.

Jak informuje "Super Express", zdradzając szczegóły śmierci 16-latki i nowe fakty w tej sprawie, dziewczyna w chwili zakopywania mogła jeszcze żyć. Została brutalnie zamordowana 11 lutego 2020 roku przez swoją rówieśniczkę i 25-letniego chłopaka, a jej ciało zostało odnalezione dopiero 26 kwietnia. 

Trudne chwile dla córki Marty Kaczyńskiej. Podzieliła się swoim żalem w mediach społecznościowychTrudne chwile dla córki Marty Kaczyńskiej. Podzieliła się swoim żalem w mediach społecznościowychCzytaj dalej

Kornelia została brutalnie zamordowana przez swoich znajomych. Mogła zostać zakopana żywcem

Rodzice 16-letniej Kornelii zgłosili na policję jej zaginięcie, kiedy 11 lutego nie wróciła na noc do domu. Jej ciało znaleziono dopiero dwa miesięce później. Zakończono już sekcję zwłok, a ciało nastolatki zostało przekazane rodzinie. Dziś odbył się jej pogrzeb. W samo południe w parafii pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie (woj. mazowieckie) rozpoczęła się msza żałobna. Pochowana została na Cmentarzu Komunalnym. Z najnowszych informacji mediów, w tym z ustaleń śledczych, wynika, że ofiara mogła zostać zakopana żywcem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jest najnowsza prognoza zagrożeń IMGW. Nadchodzi poważne załamanie pogody, lepiej się przygotować
2. Biedronka ma poważnego konkurenta. Jedna z sieci handlowych staje się popularniejsza od giganta

Jak podaje "SE", morderstwo Kornelii było dobrze zaplanowane. Dzień wcześniej został wykopany dół dla dziewczyny przez podejrzanego Patryka B. W dniu morderstwa jego dziewczyna, Martyna S., podstępem zwabiła nastolatkę do lasu. Tam oddano kilka strzałów w stronę Kornelii, a także bito ją i duszono. W końcu wrzucono dziewczynę do rowu i przykopano ziemią i gałęziami. W trakcie przesłuchania 25-latek przyznał, że nie ma pewności, czy Kornelia mogła jeszcze oddychać, gdyż tego nie sprawdził.

Według śledczych, do których dotarł portal SE, ofiara mogła jeszcze żyć w chwili zakopywania. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna zmarła na skutek uduszenia pod ziemią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lek na COVID-19 przydzielany pacjentom losowo. Kontrowersyjny pomysł Kalifornijskiego Departamentu Zdrowia
  2. Niebezpieczne odkrycie pod Warszawą. Akcja policji potrwa kilka dni
  3. TVP nie przepuściło tematu filmu Sekielskich. Materiał “Wiadomości” może bulwersować
  4. Mocne opinie Polaków po filmie Sekielskich. Badanie nie pozostawia złudzeń
  5. Emocjonalne słowa księdza na mszy o “Zabawie w chowanego”. Wszystko się nagrało, wielu będzie zadziwionych
  6. Limity turystów na polskich plażach? Wakacje w Polsce mogą być gigantycznym rozczarowaniem

Źródło: Super Express / Radio Zet / Onet