Kobieta z Paragwaju zmarła, po czym ożyła w domu pogrzebowym. O tej szokującej sprawie informuje New York Post.. geograph.ie/Eric Jones (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: geograph.ie/Eric Jones (zdjęcie ilustracyjne)
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 26 Kwietnia 2020

NYP: 46-latka ożyła w domu pogrzebowym. Dramatyczne szczegóły sprawy

Kobieta z Paragwaju zmarła na raka, po czym ożyła w domu pogrzebowym. O tej szokującej sprawie informuje "New York Post". Okoliczności zdarzenia opisuje także paragwajska gazeta "ABC Color". Rodzina kobiety oskarża lekarza. Sprawa trafiła już na policję.

Jak informuje "New York Post "oraz "ABC Color", 46-letnia Gladys Rodríguez de Duarte z Paragwaju, zmagająca się także z nowotworem, z powodu problemów z ciśnieniem trafiła do prywatnej kliniki "San Fernando" w miejscowości Coronel Oviedo. Po jakimś czasie kobietę uznano za zmarłą i przewieziono zwłoki do domu pogrzebowego. Tam wydarzyło się coś zdumiewającego i niecodziennego. Choć trudno w to uwierzyć, kobieta okazała się wciąż żywa. Jak to możliwe?

W jednym z krajów już milion zakażonych. Fatalna doba, tragiczne doniesieniaW jednym z krajów już milion zakażonych. Fatalna doba, tragiczne doniesieniaCzytaj dalej

Kobieta zmarła, po czym ożyła w domu pogrzebowym. O tej szokującej sprawie informuje New York Post

Dr Heriberto Vera ze szpitala, w którym przebywała 46-latka, w pewnym momencie poinformował jej rodzinę, że pacjentka zmarła. Jako przyczynę zgonu podał raka macicy. Chwilę później w szpitalu zjawili się pracownicy domu pogrzebowego Duarte e Hijos i zabrali zwłoki kobiety. Po przybyciu na miejsce doznali szoku, gdy zauważyli, że worek z ciałem się rusza. Szybko zawiadomiona została opieka społeczna (IPS), która wezwała pogotowie. Chorą kobietę zabrano ponownie do szpitala, lecz tym razem do placówki państwowej. Stan kobiety określono jako stabilny.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polacy na potęgę wypłacają pieniądze. W bankomatach zaczyna brakować gotówki, chodzi o konkretne nominały
2. 72-latka zabiła swojego brata, potem sama zginęła. Prokuratura ujawnia pierwsze szczegóły, wbijają w fotel

Rodzina kobiety o zaistniałej sprawie zawiadomiła policję. W rozmowie z "ABC Color" mąż kobiety stwierdził m.in., że uważa, że dr Heriberto uznał jego żonę za martwą, gdyż nie chciał się nią już dłużej zajmować i jej leczyć. Dowodem na to ma być chociażby fakt, że nie zgodził się przyjąć Duarte ponownie, gdy okazało się, że wciąż żyje i wymaga hospitalizacji. Dr Vera broni się, mówiąc, że doszło po prostu do fatalnej pomyłki i nie wyczuto pulsu kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
  2. Eksperci przygotowali trzy scenariusze powrotu turystyki do normy. Nawet optymistyczna data załamie fanów podróży
  3. Papież Franciszek nawołuje wiernych do ważnej decyzji. Może mieć wpływ na życie każdego
  4. mBank go ukarał, bo nie dopełnił formalności przez zamknięte urzędy. Czy każdego klienta spotkać może niesprawiedliwość?
  5. Polacy na potęgę wypłacają pieniądze. W bankomatach zaczyna brakować gotówki, chodzi o konkretne nominały
  6. Osoby na kwarantannie będą mogły wyjść z domu pod jednym warunkiem. MZ zapowiada ważną zmianę

Źródło: fakt.pl/nypost.com