Zaskakująca oferta sieci Kaufland. Wikimedia.com/ CC0 Reclus ; CC BY-SA 4.0 Jacek Halicki ; CC BY-SA 4.0 PsicopatriaŹródło: Wikimedia.com/ CC0 Reclus ; CC BY-SA 4.0 Jacek Halicki ; CC BY-SA 4.0 Psicopatria
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 27 Listopada 2020

Biedronka, Lidl i Kaufland przygotowały prawdziwe hity. Black Friday przyciągnie do sklepów tłumy

Widząc, co Kaufland przygotował do swoich klientów w piątek 27 listopada, czyli Black Friday, wiele osób może zdecydować się na mały rajd miedzy najbardziej popularnymi dyskontami. Sklepy prześcigają się w wyjątkowych ofertach, a ilość zaoszczędzonych na poszczególnych produktach pieniędzy może zaskoczyć. W Kauflandzie za darmo dostaniemy piwo, w Lidlu korzystnie kupimy m.in. narzędzia, a w Biedronce skorzystamy z rabatów wynoszących nawet 50 proc.

Szaleństwo zakupowe ogarnie Kaufland, Biedronkę oraz Lidla. Wszystkie te sieci przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe promocje. Wiele osób może specjalnie zdecydować się na zrobienie zakupów właśnie w Black Friday skuszeni obniżkami i realnymi oszczędnościami.

Godziny dla seniorów zniesione tylko jednego dnia roku. Media dotarły do rządowych ustaleńGodziny dla seniorów zniesione tylko jednego dnia roku. Media dotarły do rządowych ustaleńCzytaj dalej

Zanim zdecydujemy się jednak wydać swoje pieniądze m.in. w sklepach sieci Kaufland, warto wcześniej zapoznać się z ofertą promocyjną. Pozwoli to realnie ograniczyć czas spędzony w sklepie, a co za tym idzie zmniejszyć ryzyko kontaktu z ewentualną osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. Przy chęci skorzystania z obniżek cen nie zapominajmy o zdrowiu swoim oraz naszych najbliższych.

Wielka promocja w Kaufland, piwa dostaniesz za darmo

Dyskonty takie, jak Biedronka, czy Lidl przyzwyczaiły nas do zaskakujących promocji, jednak taka oferta sieci Kaufland nie jest zbyt częstym widokiem. Okazuje się, że w BlackFridayklienci chcący uzupełnić swoje zapasy alkoholu w domach mogą być zadowoleni, widząc wyróżniające się plakietki przy półkach z piwami. Część naszych zakupów możemy otrzymać za darmo. Znamy szczegóły tej promocji.

Wszyscy piwosze odwiedzający Kauflandbędą zachwyceni, widząc, iż w sklepach można otrzymać cztery piwa zupełnie za darmo. Regulamin promocji zastrzega jednak, iż aby skorzystać z oferty, należy zapłacić za sześć piw, dopiero wtedy kolejne cztery otrzymamy zupełnie bezpłatnie.

Czy 500 plus to za mało? Rząd rozważa nowe świadczenie, mogłoby trafić tylko do części PolakówCzy 500 plus to za mało? Rząd rozważa nowe świadczenie, mogłoby trafić tylko do części PolakówCzytaj dalej

Dodatkowo należy liczyć się z tym, że dokładnie wyróżniono, jakie marki obowiązuje ta oferta. Jedynie przy zakupie piwa Namysłów Pils oraz Kasztelan Niepasteryzowane można cieszyć się otrzymaniem 4 piw za darmo przy zakupie 6.

Alkohol szkodzi zdrowiu i spożywać go mogą jedynie osoby pełnoletnie. Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy i podejrzewasz, iż możesz być uzależniony od alkoholu — nie bój się poprosić o pomoc. Specjalistów gotowych ci pomóc, znaleźć możesz m.in. na bezpłatnej infolinii 801 033 242.

Nie tylko Kaufland, Lidl również przygotował niewiarygodne obniżki

Co może zagrozić sieci Kaufland, próbującej w piątek 27 listopada oraz w weekend przyciągnąć klientów do siebie? Najwięksi giganci dyskontów nie chcą stracić swojego fotela lidera i również przygotowali promocyjną ofertę z racji święta zakupów. Co kupimy taniej w Lidlu z racji Black Friday?

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Biedronka bezkompromisowa jak nigdy wcześniej. Klienci mogą być oszołomieni nową ofertą sieciówki
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Lidl zawstydzi Kaufland w kategorii narzędzi. Oferta niemieckiego dyskontu wprawi majsterkowiczów w istny zachwyt. Taniej kupimy wiertarko-wkrętarkę (69 zł, obniżka o 33 proc.) czy myjkę akumulatorową do okien (69 zł, obniżka o 57 proc.). Zachwyceni będą również wszyscy chcący wymienić nieco sprzętów w swoim domu.

Cena suszarki do prania obniżona została o 36 proc. i klienci Lidla zapłacą za nią jedynie 35 zł. Podobnie korzystną ofertę zastosowano przy cyfrowej frytkownicy beztłuszczowej, tutaj zapłacimy 199 zł.

Oferta Biedronki: dyskont również rozdaje darmowe produkty

Polki i Polacy nie ukrywają, że Biedronka to jeden z ich ulubionych dyskontów. W tym przypadku jednak, aby skorzystać z dużo niższych cen i promocji 2+2, należy przy kasie pokazać kartę "Moja Biedronka". Bez niej ceny nie zostaną obniżone.

Co się stało? Jeden z najpopularniejszych programów TVN-u znika z antenyCo się stało? Jeden z najpopularniejszych programów TVN-u znika z antenyCzytaj dalej

Dyskont przygotował akcję "Teraz albo nigdy", dzięki której część produktów dostępna jest w promocji 2+2, czyli przy zakupie dwóch produktów, dwa kolejne dostajemy za darmo. Dodatkowo Biedronka oferuje zniżki nawet do 50 proc. na poszczególne produkty z kategorii beauty. Dużo taniej będzie można zakupić produkty znanych marek, takich jak m.in. Nivea, Syoss, Bell, czy Adidas. Z całością promocji Biedronki oraz Lidla i Kauflanda można zapoznać się na oficjalnych stronach sklepów.

Pamiętajmy, aby nie decydować się na zakupy pod wpływem chwili. Część sprzedawców wykorzystuje aspekt psychologiczny Black Friday i prezentowane przez nich oferty nie są "promocyjne". O tym, na co zwraca uwagę Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, oraz o najpopularniejszych chwytach stosowanych przez nieuczciwych sprzedawców, pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: Gazeta.pl / lidl.pl / biedronka.pl / kaufland.pl 

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Objawy chorób widoczne na języku. Zaskakujące, jak wiele można z niego wyczytać
  3. Elegancka przystawka czy szybka sałatka dla rodziny? Ty wybierasz, carpaccio z buraka zrobisz w 5 minut, a efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania
  4. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  5. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  6. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  7. Tajemnicze odkrycie na dnie Morskiego Oka. Znamy szczegóły. Nieprawdopodobne
  8. Ogromne zmiany w Apple. Aktualizacja iPhone'a nie dla każdego