wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Pamiętacie rodzinę z Antonina i spalony dom? Katarzyna Dowbor z ekipą zebrali się na wzruszający gest

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor pomogła wyremontować dom samotnej matce wychowującej dwójkę dzieci. Niestety w wyniku akcji podpalacza, posiadłość doszczętnie spłonęła. Znaleźli się jednak dobrzy ludzie, którzy wyciągnęli do niej pomocną dłoń. Efekty podzi

  • Pani Beata straciła swój dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor

  • Pomoc zaoferowali ludzie dobrej woli, którzy zebrali pieniądze na odbudowę posiadłości

  • Finał widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć w nowym sezonie programu "Mój nowy dom"

Dom wyremontowany niegdyś w programie Katarzyny Dowbor, ponownie zostanie zamieszkany! 

Katarzyna Dowbor pomaga samotnej matce

Pani Beata to mieszkanka Antonina w województwie podlaskim. Samotna matka, wychowująca dwóch chłopców, przez kilka lat zmuszona była wynajmować mieszkania, by zapewnić swoim pociechom dach nad głową, choć była właścicielką niewielkiego domu odziedziczonego po babci. Nie nadawał się jednak do zamieszkania. 

- Wcześniej nie miałam tyle szczęścia, wynajmowałam kosztowne lokale. Zawsze było ryzyko i stres, że z mieszkania ktoś każe nam się wyprowadzić - cytuje słowa pani Beaty "Dziennik bałtycki". 

Kobieta postanowiła spróbować szczęścia i zgłosić się do programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowym dom". Wkrótce okazało się, że to właśnie remont jej drewnianego domku zdecydował się zasponsorować Polsat. Pani Beata i jej chłopcy nie mogli uwierzyć w swoje szczęście. 

Wystarczyło 5 dni by posiadłość odziedziczona po babci kobiety zmieniła się nie do poznania. Piękne podłogi, świeżo odmalowane ściany i cudowne wyposażenie przyciągały i zachwycały widzów programu Katarzyny Dowbor. Nikt nie spodziewał się wówczas w najstraszniejszych koszmarach, że wkrótce dojdzie do prawdziwej tragedii

Nadzieja po tragicznym podpaleniu 

Wciąż nie wiadomo dlaczego znajomy pani Beaty, który pomagał jej przy pracach przy domu, zdecydował się podpalić jej posiadłość. W wyniku jego bezmyślnej decyzji, rodzina została pozbawiona dachu nad głową. Dodatkowo w pożarze zginął kot należący do jednego z chłopców; dziecko wciąż nie potrafi pogodzić się z tą sytuacją. Mężczyzna przebywa w areszcie. 

Choć pani Beata porzuciła już nadzieję, okazało się, że do rodziny wyciągnięta została pomocna dłoń. Pomoc w odbudowaniu domu zaoferował m.in. burmistrz Eugeniusz Święcki, a także wielu zwykłych sąsiadów i osób, których wyjątkowo dotknęła sytuacja w jakiej znalazła się kobieta. Zorganizowana została także zbiórka pieniędzy przy pomocy Stowarzyszenia Rodzina w Ciechanowcu. 

Prace ruszyły pełną parą i już prawdopodobnie w marcu tego roku rodzina ponownie będzie mogła wprowadzić się do odbudowanego domu. 

Z kamerą pojawi się tam również ekipa programu "Mój nowy dom" z Katarzyną Dowbor na czele. Polsat pragnie ponownie przedstawić historię pani Beaty oraz szczęśliwy finał tej niezwykle smutnej opowieści. 

Odcinek z panią Beatą zostanie wyemitowany w nowym sezonie programu

(Zdjęcie wyróżniające jest screenem fragmentu nagrania "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 1 - Rodzina", zamieszczonego na kanale Polsatu w serwisie YouTube - youtube.com/Polsat)

Źródło: dziennikbaltycki.pl, instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

undefined

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >