Katarzyna Witczak uznawana jest za osobę zaginioną. Policja prosi o pomoc.. Komenda Stołeczna Policji
Źródło: Komenda Stołeczna Policji
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 9 Września 2020

Katarzyna nagle zaginęła, policjanci i bliscy błagają o pomoc. Widzieliście ją?

Katarzyna Witczak uznawana jest za osobę zaginioną. W miniony wtorek 60-latka wyszła z domu i do tej pory nie wróciła do rodziny, a także nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi osobami. O pomoc w odnalezieniu kobiety apeluje stołeczna policja.

Katarzyna Witczak, we wtorek, 8 września, w godzinach przedpołudniowych opuściła swój dom i do tej pory nie ma z nią żadnego kontaktu. Szczegóły sprawy za Komendą Stołecznej Policji przytacza internetowy serwis telewizji Polsat News. Poszukiwania 60-latki są prowadzone przez funkcjonariuszy z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V, wskazuje portal.

Katarzyna Witczak zaginęła

Zaginiona jest drobnej budowy ciała. Ma około 160 centymetrów wzrostu, jest szczupła, nosi krótkie siwe włosy, a także okulary korekcyjne. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że w dniu zaginięcia kobieta miała na sobie jasną kurtkę, jasną bluzę sportową, ciemną koszulkę i ciemne spodnie. 60-latka miała przy sobie plecak.

Zatrwożona zaginięciem kobiety rodzina prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu. Do prośby za pośrednictwem komunikatu opublikowanego na oficjalnej stronie internetowej dołączyła stołeczna policja.

"Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ul. Żeromskiego 7, tel. (47) 723-71-55, (47) 723-51-56 całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp5@ksp.policja.gov.pl  lub oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.", czytamy na zoliborz.policja.waw.pl.

Źródło: Polsatnews.pl