wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kasia Tusk: Wreszcie mam rodziców przy sobie

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Kasia Tusk nawiązała do zmian, jakie przyniosło swoiste spowolnienie kariery politycznej jej ojca, który jako szef Europejskiej Partii Ludowej zdecydowanie rzadziej wyjeżdża do Brukseli. – Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi

Choć przez lata nazwisko Kasi Tusk przywodziło na myśl przede wszystkim osobę jej ojca, influencerka jest obecnie znana z prowadzenia bloga "Make life easier", śledzonego przez blisko 400 tys. osób.

Specyfika profilu, jak również uruchomienie marki z ubraniami MLE Collection, doprowadziło do zainteresowania, jakie osobą blogerki wyrażają magazyny modowe. Na łamach "Vouge Poland" pojawił się wywiad, w którym Tusk nawiązała do pracy w czasach koronawirusa oraz relacji z rodzicami.

Kasia Tusk: Korzystam z tego, ile się da

W rozmowie z magazynem córka Donalda Tuska przyznała, że przed nadejściem epidemii koronawirusa wraz z mężem prowadzili dom otwarty dla gości. Mieszkanie w secesyjnej kamienicy w Sopocie tętniło życiem.

W pandemii życie pary zdecydowanie zwolniło, a dom służy Kasi Tusk również jako miejsce pracy. – Jeszcze urządzimy przyjęcie w stylu "Wielkiego Gatsby’ego" – wskazała. – Na razie jest czas na jedzenie makaronu w dresie.

Przed dwoma laty blogerka została mamą. Jak przyznała, pandemiczna rzeczywistość umożliwia Tuskom częstsze zabieranie wnuczki na spacer. – Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko, na miejscu – przekazała.

Rozmówczyni "Vogue Poland" wskazała, że w przeszłości, gdy Donald Tusk był jedną z najważniejszych postaci polskiej polityki, jej rodzice byli zmuszeni dzielić życie między Trójmiasto a Warszawę.

Kolejno polityk coraz częściej przebywał w Brukseli, gdzie sprawował funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej. Obecnie, jako lider Europejskiej Partii Ludowej, były premier znaczniej rzadziej musi opuszczać kraj.

Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi – wskazała Kasia Tusk. Influencerka dodała, że obecnie nareszcie może liczyć na stałą obecność rodziców i "korzysta z tego, ile się da".

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Vogue Poland

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >