Kasia Tusk w towarzystwie rodziców.. MATEUSZ SLODKOWSKI/AFP/East News
Źródło: MATEUSZ SLODKOWSKI/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 7 Kwietnia 2021

Kasia Tusk: Wreszcie mam rodziców przy sobie

Kasia Tusk nawiązała do zmian, jakie przyniosło swoiste spowolnienie kariery politycznej jej ojca, który jako szef Europejskiej Partii Ludowej zdecydowanie rzadziej wyjeżdża do Brukseli. – Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi – przekazała blogerka.

Choć przez lata nazwisko Kasi Tusk przywodziło na myśl przede wszystkim osobę jej ojca, influencerka jest obecnie znana z prowadzenia bloga "Make life easier", śledzonego przez blisko 400 tys. osób.

Specyfika profilu, jak również uruchomienie marki z ubraniami MLE Collection, doprowadziło do zainteresowania, jakie osobą blogerki wyrażają magazyny modowe. Na łamach "Vouge Poland" pojawił się wywiad, w którym Tusk nawiązała do pracy w czasach koronawirusa oraz relacji z rodzicami.

Kasia Tusk: Korzystam z tego, ile się da

W rozmowie z magazynem córka Donalda Tuska przyznała, że przed nadejściem epidemii koronawirusa wraz z mężem prowadzili dom otwarty dla gości. Mieszkanie w secesyjnej kamienicy w Sopocie tętniło życiem.

W pandemii życie pary zdecydowanie zwolniło, a dom służy Kasi Tusk również jako miejsce pracy. – Jeszcze urządzimy przyjęcie w stylu "Wielkiego Gatsby’ego" – wskazała. – Na razie jest czas na jedzenie makaronu w dresie.

Flaga przed Pałacem Prezydenckim opuszczona do połowy masztu w hołdzie medykom zmarłym na COVID-19Flaga przed Pałacem Prezydenckim opuszczona do połowy masztu w hołdzie medykom zmarłym na COVID-19Czytaj dalej

Przed dwoma laty blogerka została mamą. Jak przyznała, pandemiczna rzeczywistość umożliwia Tuskom częstsze zabieranie wnuczki na spacer. – Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko, na miejscu – przekazała.

Rozmówczyni "Vogue Poland" wskazała, że w przeszłości, gdy Donald Tusk był jedną z najważniejszych postaci polskiej polityki, jej rodzice byli zmuszeni dzielić życie między Trójmiasto a Warszawę.

Kolejno polityk coraz częściej przebywał w Brukseli, gdzie sprawował funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej. Obecnie, jako lider Europejskiej Partii Ludowej, były premier znaczniej rzadziej musi opuszczać kraj.

Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi – wskazała Kasia Tusk. Influencerka dodała, że obecnie nareszcie może liczyć na stałą obecność rodziców i "korzysta z tego, ile się da".

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Vogue Poland