wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Justyna Żyła w ostrych słowach o byłym mężu i jego partnerce: "Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej (...) są ludźmi - zakłamanymi i egoistycznymi"

24 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Od czasu, gdy świat dowiedział się o Justynie Żyle, zbyt wiele w jej życiu się nie zmieniło. Była partnerka skoczka Piotra Żyły wciąż kieruje po jego adresem kolejne krytyczne komentarze. Niestety najczęściej wybierać o tego media społecznościowe, a najwi

Od rozwodu Justyny Żyły i Piotra minęły już blisko trzy lata. Niemniej para nadal nie może dojść do porozumienia i nieustannie wymienia pod swoim adresem nieprzyjemne uwagi i wypowiedzi. Niestety najczęściej decydują się na wykorzystywanie do tego mediów społecznościowych.

Wydawać by się mogło, że Justyna Żyła poradziła sobie z bolesnym rozstaniem z ojcem swoich dzieci i znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Wszystko jednak wskazuje, że nie powiedziała jeszcze wszystkiego na temat swojego związku ze skoczkiem narciarskim.

Publiczne "pranie brudów do czysta" Justyny Żyły trwa

Kiedy w 2018 roku Justyna Żyła za pomocą Instagrama poinformowała o tym, że mąż porzucił ją oraz dzieci rodzimy show-biznes był w szoku. Skoczek z wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru, a do tego jeszcze bardziej specyficznym stylem życia nieustannie opisywany jest przez byłą żonę.

Para nie mogła dojść do porozumienia, a animozje dwójki dorosłych ludzi, których kiedyś najprawdopodobniej łączyło uczucie, są nieustannym tematem wielu rozmów. O to by opinia publiczna była na bieżąco z rodzinnym dramatem, dba sama Justyna Żyła.

Kobieta nieustannie publikuje na Instagramie posty, bądź Instastory dotyczące swoich problemów z byłym mężem. Piotr Żyła nie pozostaje dłużny i chociaż ostatnio zdecydował się na odcięcie od publicznych przepychanek to trudno skomentować jego poprzednie zachowania, gdzie dla przykładu w SMS-ach do córki miał obrażać widoczną na przesłanym przez dziecko zdjęciu jego matkę.

Swego czasu Justyna Żyła otrzymała również szansę na zaprezentowanie się w "Tańcu z Gwiazdami". Otrzymała również zaskakującą propozycję autorskiego show, gdzie miała pomagać skłóconym ludziom dochodzić do porozumienia. "Pranie brudów do czysta" to o tyle zagadkowa produkcja, że odpowiedzialna za mediacje "gwiazda" sama nie potrafiła rozwiązać swoich problemów w dojrzały sposób z dala od formowania kolejnych oskarżeń względem byłego partnera.

Kolejne mocne słowa Justyny Żyły

W ostatnich dniach na Instagramie Justyny Żyły pojawiło się Instastory, które bardzo szybko zostało przez nią usunięte. Jak podaje Pudelek, była żona Piotra Żyły skierowała pod adresem jego mamy, a więc babci swoich pociech, gorzkie słowa. Miała wskazać, iż zwyczajnie nie może na nią liczyć, a ostatnio mama Piotra zapomniała nawet odebrać ze szkoły wnuczkę.

Pudelek poprosił o skomentowanie tej sytuacji, jednak redakcja podaje, że Justyna Żyła zdecydowała się na przemilczenie ten tematu. Chociaż "gwiazda" postanowiła zrezygnować z publicznej kłótni z jedną z babć swoich dzieci, to nie omieszkała przekazać kolejnych ciężkich słów pod adresem swojego byłego męża oraz jego nowej partnerki.

Niedawno Marcelina Ziętek związana obecnie z Piotrem Żyłą opublikowała na Instagramie post, gdzie informuje, iż otrzymuje niezliczoną wręcz ilość pełnych hejtu wiadomości i komentarzy. Aktorka znana z produkcji TVN "19+" zapowiedziała, że "podejmie odpowiednie kroki". Toczący się między całą trójką spór skomentowała sama Justyna Żyła.

- To świadczy o tym, jakimi są ludźmi - zakłamanymiegoistycznymi - przekazała Justyna Żyła, odnosząc się do reakcji pary na jej ostatnie oskarżenia związane z zabieraniem przez skoczka auta, którym kobieta odbierała dzieci ze szkoły.

"Niech ma ten miód"

- Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego. Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznejfizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy. Życzę jej szczęścia. Niech ma ten miód. Ale o dzieciach niech pamięta - dodała w rozmowie z Pudelkiem Justyna Żyła.

Pozostaje mieć nadzieję, że Justyna Żyła i jej były partner, jak najszybciej dojdą do porozumienia. Wydaje się, że obecnie na medialnych oskarżeniach małżonków najbardziej cierpią ich dzieci. 

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z publicznego profilu Justyny Żyły w mediach społecznościowych. Całość materiału znaleźć można pod adresem Instagram.com/justynazyla

Źródło: Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • ZUS już za chwilę wyśle ważne pismo. Lepiej go nie przegapić

  • Na Krupówkach otwarto restaurację, nie zważając na obostrzenia. Wielka kolejka przed lokalem

  • Czy TVP Info posłucha papieża? Franciszek w mocnych słowach o manipulacji i mediach

Agata Jaroszewska

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Beata K. po pijackim incydencie straci gigantyczne pieniądze. Ekspert wskazuje, jak może odzyskać zaufanie fanów

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michael K. Williams. Gwiazda "Zakazanego imperium" i "Prawa ulicy" miała 54 lata

Czytaj więcej >
Policja wyjaśnia, dlaczego Beata K. nie trafiła na izbę wytrzeźwień

Gwiazdy

Rzecznik policji tłumaczy, dlaczego Beata K. nie trafiła do izby wytrzeźwień. "Nie było żadnych przesłanek"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Top Model. Marianna Schreiber przeprasza za homofobiczny wpis

Czytaj więcej >
Nie żyje Mikis Theodorakis

Gwiazdy

Nie żyje Mikis Theodorakis. Autor muzyki do filmu "Grek Zorba" miał 96 lat

Czytaj więcej >