Joanna Kurska w towarzystwie męża. East News/Agencja SE/Tomasz Radzik
Źródło: East News/Agencja SE/Tomasz Radzik
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 19 Listopada 2020

Były mąż obecnej żony Jacka Kurskiego został zatrudniony w TVP? Telewizja nie odpowiada na pytania dzienikarzy

Joanna Kurska może pochwalić się obecnie dwoma mężami pracującymi w TVP. Obecny, Jacek jest oczywiście prezesem państwowej telewizji, ale jej szeregi zasilił także były małżonek Kurskiej, Tomasz Klimek. 11 listopada na antenie stacji został wyemitowany koncert, który reżyserował ojciec dwójki dzieci obecnej żony Jacka Kurskiego.

Rzec by można - wszystko pozostaje w rodzinie. Nowym pracownikiem TVP został niedawno były małżonek Joanny Kurskiej, Tomasz Klimek. Reżyser może się poszczycić pracą nad koncertem, który wyemitowany został na antenie państwowej telewizji z okazji 11 listopada.

Niewiarygodna wpadka w Niewiarygodna wpadka w "Jeden z dziesięciu". Odpowiedź przejdzie do historii programu, rozbrajająceCzytaj dalej

Były mąż Joanny Kurskiej w TVP

Joanna Kurska to obecna żona prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Para poznała się w 2015 r. w pracy - on, obiecujący reformator państwowych mediów i ona, dyrektorka biura koordynacji programowej. To nie mogło się nie udać! Tym bardziej, że przeciwskazań nie było żadnych, w końcu oboje byli już po rozwodach; Kurski otrzymał go w tym samym roku.

Obecny mąż Joanny Kurskiej miał otrzymać zgodę od Kościoła na unieważnienie swojego poprzedniego ślubu z powodu rzekomej "psychicznej niezdolności do małżeństwa". Naturalnie, ludzka psychika ulega różnym zmianom podczas życia człowieka, bo "zdolność" tę Kurski uzyskał już 3 lata później, gdy stawił się z Joanną w Urzędzie Stanu Cywilnego.

18 lipca tego roku para w końcu doczekała się zawarcia związku małżeńskiego pobłogosławionego przez Kościół, bowiem zarówno poprzedni ślub Joanny Kurskiej jak i ten, który przez 24 lata obowiązywał w przypadku prezesa TVP, został przez władze kościelne unieważniony. Historia jak z bajki, nieprawdaż?

Były mąż Joanny Kurskiej nie pozostał jednak jej tak całkiem obcy. Wszystko wskazuje na to, że para rozstała się w raczej zgodnej atmosferze, ponieważ Tomasz Klimek został niedawno zatrudniony do wyreżyserowania koncertu z okazji 11 listopada, który miał zostać wyemitowany na antenie TVP.

Tysiące Polek i Polaków drżą o swoje pieniądze, właśnie dotarliśmy do szczegółowych informacji. Co się dzieje?Tysiące Polek i Polaków drżą o swoje pieniądze, właśnie dotarliśmy do szczegółowych informacji. Co się dzieje?Czytaj dalej

"Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina"

Fakt, że Tomasz Klimek jest byłym mężem Joanny Kurskiej, nie przeszkodził jej obecnemu małżonkowi zatrudnić go do wyreżyserowania koncertu z okazji Święta Niepodległości. Twórca, który już wcześniej współpracował z TVP i Polsatem, ma za sobą doświadczenie w organizacji i dokumentowaniu wydarzeń muzycznych.

Nic więc dziwnego, że Jacek Kurski nie dopuścił do zmarnowania się takiego potencjału. Dodatkowym powodem może być fakt, że Tomasz Klimek jest też ojcem dwójki dzieci żony prezesa TVP, Joanny Kurskiej i jej byłym mężem. Ale przede wszystkim chodzi o doświadczenie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Wiadomo już ile wyniesie czternasta emerytura. Niektórzy dostaną więcej
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Podczas wyemitowanego na antenie TVP koncertu z okazji 11 listopada, widzowie telewizji państwowej mogli cieszyć się wspaniałymi występami takich artystów jak Maryla Rodowicz czy Kamil Bednarek. Wyjątkowa okazja, jaką było Święto Niepodległości stała się powodem odbycia się w znajdującej się w Białymstoku Operze i Filharmonii Podlaskiej wyjątkowego muzycznego spektaklu.

Tomasz Klimek oprócz reżyserii koncertów trudni się także instruktażem nurkowania. Tylko czekać jak również i ten talent byłego męża Joanny Kurskiej podziwiać będziemy mogli na antenie telewizji publicznej.

Obecna żona Jacka Kurskiego ma bogate medialne doświadczenie. Przed rozpoczęciem pracy w TVP, związana była m.in. z Polsatem i radiem Eska.

Miał już kończyć Miał już kończyć "Fakty" TVN, niespodziewanie wypalił. W studiu zaległa głucha ciszaCzytaj dalej

źródło: pudelek.pl, oko.press, plejada.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wczoraj mówiono, że epidemia zaczyna hamować. Dzisiejsze dane są jednak druzgocące
  2. Ma ogrom prozdrowotnych właściwości. Sekielski wyjawił przepis na najlepszą zupę buraczaną
  3. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  4. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  5. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  6. Wprowadzili nowy zakaz, jest lista we włoskim barze. Strach się odezwać nawet na wakacjach
  7. iPhone 12 gratis przy zakupie innego smartfona. Producent oficjalnie potwierdził zagraniczną promocję