wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Były mąż obecnej żony Jacka Kurskiego został zatrudniony w TVP? Telewizja nie odpowiada na pytania dzienikarzy

19 Listopada 2020

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Joanna Kurska może pochwalić się obecnie dwoma mężami pracującymi w TVP. Obecny, Jacek jest oczywiście prezesem państwowej telewizji, ale jej szeregi zasilił także były małżonek Kurskiej, Tomasz Klimek. 11 listopada na antenie stacji został wyemitowany ko

Rzec by można - wszystko pozostaje w rodzinie. Nowym pracownikiem TVP został niedawno były małżonek Joanny Kurskiej, Tomasz Klimek. Reżyser może się poszczycić pracą nad koncertem, który wyemitowany został na antenie państwowej telewizji z okazji 11 listopada. 

Były mąż Joanny Kurskiej w TVP

Joanna Kurska to obecna żona prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Para poznała się w 2015 r. w pracy - on, obiecujący reformator państwowych mediów i ona, dyrektorka biura koordynacji programowej. To nie mogło się nie udać! Tym bardziej, że przeciwskazań nie było żadnych, w końcu oboje byli już po rozwodach; Kurski otrzymał go w tym samym roku. 

Obecny mąż Joanny Kurskiej miał otrzymać zgodę od Kościoła na unieważnienie swojego poprzedniego ślubu z powodu rzekomej "psychicznej niezdolności do małżeństwa". Naturalnie, ludzka psychika ulega różnym zmianom podczas życia człowieka, bo "zdolność" tę Kurski uzyskał już 3 lata później, gdy stawił się z Joanną w Urzędzie Stanu Cywilnego. 

18 lipca tego roku para w końcu doczekała się zawarcia związku małżeńskiego pobłogosławionego przez Kościół, bowiem zarówno poprzedni ślub Joanny Kurskiej jak i ten, który przez 24 lata obowiązywał w przypadku prezesa TVP, został przez władze kościelne unieważniony. Historia jak z bajki, nieprawdaż? 

Były mąż Joanny Kurskiej nie pozostał jednak jej tak całkiem obcy. Wszystko wskazuje na to, że para rozstała się w raczej zgodnej atmosferze, ponieważ Tomasz Klimek został niedawno zatrudniony do wyreżyserowania koncertu z okazji 11 listopada, który miał zostać wyemitowany na antenie TVP. 

"Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina"

Fakt, że Tomasz Klimek jest byłym mężem Joanny Kurskiej, nie przeszkodził jej obecnemu małżonkowi zatrudnić go do wyreżyserowania koncertu z okazji Święta Niepodległości. Twórca, który już wcześniej współpracował z TVP i Polsatem, ma za sobą doświadczenie w organizacji i dokumentowaniu wydarzeń muzycznych. 

Nic więc dziwnego, że Jacek Kurski nie dopuścił do zmarnowania się takiego potencjału. Dodatkowym powodem może być fakt, że Tomasz Klimek jest też ojcem dwójki dzieci żony prezesa TVP, Joanny Kurskiej i jej byłym mężem. Ale przede wszystkim chodzi o doświadczenie. 

Podczas wyemitowanego na antenie TVP koncertu z okazji 11 listopada, widzowie telewizji państwowej mogli cieszyć się wspaniałymi występami takich artystów jak Maryla Rodowicz czy Kamil Bednarek. Wyjątkowa okazja, jaką było Święto Niepodległości stała się powodem odbycia się w znajdującej się w Białymstoku Operze i Filharmonii Podlaskiej wyjątkowego muzycznego spektaklu

Tomasz Klimek oprócz reżyserii koncertów trudni się także instruktażem nurkowania. Tylko czekać jak również i ten talent byłego męża Joanny Kurskiej podziwiać będziemy mogli na antenie telewizji publicznej. 

Obecna żona Jacka Kurskiego ma bogate medialne doświadczenie. Przed rozpoczęciem pracy w TVP, związana była m.in. z Polsatem i radiem Eska

źródło: pudelek.pl, oko.press, plejada.pl

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >