Jarosław Kaczyński ma "tajemniczą opiekunkę", która się nim zajmuje.. youtube.com/OnetNewsŹródło: youtube.com/OnetNews
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Grudnia 2019

Jarosław Kaczyński ma "tajemniczą opiekunkę". Kim jest?

Jarosław Kaczyński ma "tajemniczą opiekunkę" - donosi Super Express. Prezes PiS przechodzi właśnie rehabilitację i opiekuję się nim pewna kobieta. Lider partii rządzącej dochodzi do siebie po operacji kolana. Prezes bowiem miał niedawno zabieg wszczepienia endoprotezy. Kim jest "tajemnicza" kobieta, która pełni rolę jego opiekunki?

Jarosław Kaczyński właśnie dochodzi o siebie po zabiegu wszczepienia endoprotezy, jest w trakcie rehabilitacji. Jak informuje "Super Express", prezesem PiS zajmuje się teraz sztab ludzi, w tym pewna "tajemnicza" kobieta, która pełni rolę jego opiekunki. Jarosław Kaczyński trafił do szpitala w podwarszawskim Otwocku w poniedziałek 2 grudnia, gdzie przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Niedługo po operacji, wicemarszałek Sejmu - Małgorzata Gosiewska, poinformowała, że operacja się powiodła, prezes dochodzi do siebie i wszystko wskazuje na to, że jego powrót do pracy jest bliski. Wedle zapewnień, ma się to stać już w najbliższym czasie i na pewno do startu kampanii wyborczej. Na razie jednak przechodzi przez okres rehabilitacji, a do opieki ma całą rzeszę ludzi, w tym nawet własną opiekunkę.

Mocne słowa o życiu prywatnym Marty Kaczyńskiej. Profesor nie pozostawiła na niej suchej nitkiMocne słowa o życiu prywatnym Marty Kaczyńskiej. Profesor nie pozostawiła na niej suchej nitkiCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński i "tajemnicza opiekunka" w jego domu

Jarosław Kaczyński po operacji kolana dochodzi do siebie w swoim domu na warszawskim Żoliborzu. Jego rehabilitacja ma potrwać jeszcze co najmniej kilka tygodni.

Z każdym dniem pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia i sytuacji panującej w domu Jarosława Kaczyńskiego. "Super Express" informuje, że prezesowi PiS pomaga sztab ludzi. Jedną z osób, które się o niego troszczą, jest "tajemnicza opiekunka", która pomaga mu w codziennych sprawach i obowiązkach. 

"Jarosław Kaczyński czuje się dobrze, jest w dobrej formie, choć wiadomo, że operacja kolana i ciężka rehabilitacja, jaką musi przejść, trochę go irytują" - powiedział anonimowy informator dla "SE".

Na razie nie wiadomo nic więcej na temat "tajemniczej" kobiety. Wiadomo tylko, że takowa się pojawiła i pełni funkcję opiekunki prezesa w jego domu w tym ciężkim dla niego okresie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane

2. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać

3. Nie otrzymamy PIT-ów w terminie? Problemy ministerstwa

4. Z kim Duda zmierzy się w II turze? Przełomowy sondaż

5. Myśleliśmy, że to fake. Prawicowy polityk przekroczył granice absurdu i obrzydliwości

6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja