wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jarosław Kaczyński ma "tajemniczą opiekunkę". Kim jest?

10 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Jarosław Kaczyński ma "tajemniczą opiekunkę" - donosi Super Express. Prezes PiS przechodzi właśnie rehabilitację i opiekuję się nim pewna kobieta. Lider partii rządzącej dochodzi do siebie po operacji kolana. Prezes bowiem miał niedawno zabieg w

Jarosław Kaczyński właśnie dochodzi o siebie po zabiegu wszczepienia endoprotezy, jest w trakcie rehabilitacji. Jak informuje "Super Express", prezesem PiS zajmuje się teraz sztab ludzi, w tym pewna "tajemnicza" kobieta, która pełni rolę jego opiekunki. Jarosław Kaczyński trafił do szpitala w podwarszawskim Otwocku w poniedziałek 2 grudnia, gdzie przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Niedługo po operacji, wicemarszałek Sejmu - Małgorzata Gosiewska, poinformowała, że operacja się powiodła, prezes dochodzi do siebie i wszystko wskazuje na to, że jego powrót do pracy jest bliski. Wedle zapewnień, ma się to stać już w najbliższym czasie i na pewno do startu kampanii wyborczej. Na razie jednak przechodzi przez okres rehabilitacji, a do opieki ma całą rzeszę ludzi, w tym nawet własną opiekunkę.

Jarosław Kaczyński i "tajemnicza opiekunka" w jego domu

Jarosław Kaczyński po operacji kolana dochodzi do siebie w swoim domu na warszawskim Żoliborzu. Jego rehabilitacja ma potrwać jeszcze co najmniej kilka tygodni.

Z każdym dniem pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia i sytuacji panującej w domu Jarosława Kaczyńskiego. "Super Express" informuje, że prezesowi PiS pomaga sztab ludzi. Jedną z osób, które się o niego troszczą, jest "tajemnicza opiekunka", która pomaga mu w codziennych sprawach i obowiązkach. 

"Jarosław Kaczyński czuje się dobrze, jest w dobrej formie, choć wiadomo, że operacja kolana i ciężka rehabilitacja, jaką musi przejść, trochę go irytują" - powiedział anonimowy informator dla "SE".

Na razie nie wiadomo nic więcej na temat "tajemniczej" kobiety. Wiadomo tylko, że takowa się pojawiła i pełni funkcję opiekunki prezesa w jego domu w tym ciężkim dla niego okresie.

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >