wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Co dzieje się ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego? Jego bliski współpracownik tłumaczy

24 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Jarosław Kaczyński nigdy nie wspominał o praktykowaniu nietypowych "terapii". Jego kuzyn w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, jak leczy się prezes PiS-u. Okazuje się, że polityk ma wytyczoną dietę. Bierze też specjalne zestawy zi&o

Wydawać by się mogło, że wszelkie informacje o życiu prywatnym Jarosława Kaczyńskiego zostały już opublikowane przez prasę. Dziennikarze od wielu lat szukają informacji o prezesie Prawa i Sprawiedliwości. W ostatnim czasie jego kuzyn, Jan Maria Tomaszewski zgodził się na rozmowę z "Super Expressem". Zadeklarował, że jego bliski regularnie korzysta z usług znachorki. Otrzymuje od niej zestawy ziół oraz zalecenia dotyczące sposobu odżywiania.

Jarosław Kaczyński przymuje mistury i eliksiry. Czuje się po nich wyśmienicie

Informacje podane przez medium mogą zdawać się zaskakujące. Polityk, którego stać na usługi prywatnej służby zdrowia, woli skorzystać z rady znachorki.  - Leczymy się z Jarkiem u zielarki i te zestawy ziół nam pomagają. Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich - ujawnił Tomaszewski dla "Super Expressu". Zdaniem kuzyna Jarosława Kaczyńskiego, "naturalne lecznictwo" ma poprawiać stan zdrowia prezesa PiS-u. Wątpliwej jakość usługi "medyczne" mają też wpływać na dobre samopoczucie posła.

"Super Express" poprosił o komentarz w sprawie ziół współpracownika Jarosława Kaczyńskiego. Andrzej Sośnierz, bo o nim mowa, jest znany między innymi z krytyki Łukasza Szumowskiego. Wciąż jednak pozostaje politykiem PiS-u. - Nie znam zestawu ziół, które stosuje pan prezes, ale zioła powszechnie są uznawane za pomocne człowiekowi. Zioła nie zaszkodzą, a pomogą, ale trzeba je brać pod jakimś nadzorem i nie przedawkować - ocenił dla "Super Expressu". Kuzyn lidera partii rządzącej, Jan Tomaszewski wyjaśnił też, że Jarosław Kaczyński nie może spożywać mięsa, ryb oraz produktów mlecznych. Znachorka chce w ten sposób uchronić posła przed zakwaszeniem organizmu. 

Jarosław Kaczyński od wielu lat prowadzi niestandardowy tryb życia. Jeden z anonimowych polityków PiS-u ujawnił kolejną informację o swoim liderze. - Słyszałem opowieści, jak przynosiła prezesowi suszone kasztany, które miały neutralizować negatywne promieniowanie - deklarował dla "Super Expressu". Wiele wskazuje na to, że lider Zjednoczonej Prawicy nie ma zamiaru odstąpić od pomysłów i zaleceń swojej znachorki. 

Źródło: [Super Express]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >