wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Prywatne szczegóły ślubu Jacka Kurskiego trafiły do sieci. Pojawił się gość specjalny, zaskoczeni?

18 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Jarosław Kaczyński stawił się na ślubie Jacka Kurskiego. Został on zaproszony przez pana młodego. Okazuje się, że w uroczystości udział wzięli nie tylko najbliżsi byłego prezesa Telewizji Polskiej. Na krakowskich Łagiewnikach pojawił się też prezes Prawa

Jacek Kurski wywołuje w obozie Zjednoczonej Prawicy poważne konflikty. Doniesienia o rzekomej rezygnacji Jarosława Kaczyńskiego z funkcji lidera PiS-u jedynie je potęgują. W ostatnim czasie doszło do wielu spotkań na Nowogrodzkiej z założycielem Prawa i Sprawiedliwości. Udział w nich wzięli Zbigniew Ziobro, Mateusz Morawiecki oraz Mariusz Kamiński. Niewykluczone, że tematem rozmów była pozycja byłego prezesa TVP. Wyjaśnijmy, że od kilku miesięcy Kurski próbuje odzyskać władzę w Telewizji Polskiej.

Jarosław Kaczyński wziął udział w ślubie Jacka Kurskiego

Poseł prawicy z warszawskiego Żoliborza od lat współpracuje z panem młodym. Obaj działacze darzą się również sympatią. Okazuje się, że wieloletnia znajomość przerodziła się w przyjaźń. Lider obozu rządzącego został zaproszony na drugi już ślub Jacka Kurskiego. Warto podkreślić, że były prezes TVP swoją żonę poznał właśnie w miejscu pracy. Po rozwodzie w 2015 roku udało mu się na nowo zakochać się w innej kobiecie. To właśnie dziś Jacek i Monika Kurscy powiedzieli sobie "tak". 

Przypomnijmy, że do 2015 roku Jacek Kurski był związany z Joanną Kurską. Wychowują oni również trójkę dzieci. Przez wzgląd na rozwód wzięty w trybie cywilnym, były prezes TVP musiał zmierzyć się z problemami w sprawie unieważnienia poprzedniego małżeństwa. "Plotek" wskazuje, że dzięki interwencji biskupów kolega Jarosława Kaczyńskiego dopiął swego.

Jarosław Kaczyński wziął udział w ceremonii w krakowskich Łagiewnikach. "Plotek" relacjonuje, że całe przedsięwzięcie miało kameralny i skromny charakter. Wśród gości znajdowali się jedynie najbliżsi świeżo upieczonych małżonków. 

Źródło: [Plotek]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >