Jarosław Jakimowicz doszukuje się teorii spiskowej w globalnej pandemii?. youtube.com/telewizja_republika/Źródło: youtube.com/telewizja_republika/
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 27 Marca 2020

Jarek Jakimowicz doszukuje się światowego spisku? "Złamie się nam psyche a później..."

Jarosław Jakimowicz słynie z dość kontrowersyjnych wypowiedzi i poglądów, z którymi się nie kryje. Co jakiś czas lubi zaskoczyć i zszokować opinię publiczną. Jedni podzielają jego zdanie i go uwielbiają, inni nie. Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił poruszyć temat pandemii, doszukując się w niej teorii spiskowej. Podważył przy tym zasadność i bezpieczeństwo szczepionki na wirusa, z którym obecnie zmaga się świat. Wiele osób oczekuje przełomu w walce z tym niewidzialnym wrogiem. Do tego grona najwidoczniej nie należy Jarek.

"Złamie się nam psyche a później zaaplikuje cudowną szczepionkę!" - napisał na Facebooku Jakimowicz. Wpis, jak nie sposób się nie domyślić, dotyczy panującej pandemii koronawirusa.

Pierwsi ozdrowieńcy z wirusa na Podkarpaciu. Właśnie opuścili szpitalPierwsi ozdrowieńcy z wirusa na Podkarpaciu. Właśnie opuścili szpitalCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz doszukuje się teorii spiskowej i podważa zasadność szczepionki na wirusa

Ludzie na całym świecie z przerażeniem obserwują dramatyczną sytuację, która rozgrywa się na naszych oczach w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2. Ten niewidzialny wróg odbiera życie tysiącom ludzi. Codziennie odnotowywane są nowe potwierdzone przypadki osób zarażonych oraz ofiar. Problem dotknął już niemal każdego kraju na świecie. Ludzie z nadzieją oczekują dobrych, przełomowych wieści w walce z wirusem. Pragną końca tego dramatu.

Naukowcy, badacze i lekarze z całego świata zgodnie mówią, że wirus ten jest tworem naturalnym. Ma naturalne pochodzenie i nie powstał sztucznie w laboratorium. Zatem nie ma tutaj mowy o żadnej broni biologicznej, sztucznym tworze i tym podobnym wynalazkom, jak to twierdzą niektórzy zwolennicy teorii spiskowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W zakażonych wirusem seniorów rzucano kamieniami i nie tylko. Niewyobrażalnie tragiczne doniesienia z hiszpańskiej Andaluzji
2. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Dwaj kierowcy zakleszczeni, jeden nie żyje

Naukowcy pracują obecnie nad skutecznym lekiem, a jeszcze intensywniej nad szczepionką, która zakończy to piekło i uratuje życie wielu ludzkich istnień. Na ten przełom czeka niemal każdy, lecz na pewno do tego grona nie należy aktor i prezenter Jarek Jakimowicz. Świadczyć o tym może jego wpis na Facebooku. Podważył w nim zasadność i słuszność szczepionki, doszukując się zarazem spisku w panującej pandemii.

Co o tym myślicie?

facebook.com/jarek.jakimowicz.7712

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek
  2. Zrobisz przelew i zapłacisz karę. Na tych, którzy nie dostosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
  3. Sanepid pilnie poszukuje wiernych. Ksiądz mógł zarazić ludzi z trzech parafii
  4. Sanepid pokazał, jak teraz wygląda ich praca w laboratorium. Widok, którego nie da się zapomnieć
  5. Biedronka przerywa działanie w trakcie dnia. Ważne zmiany, związane z epidemią
  6. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica