Jarosław Jakimowicz TVP. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 22 Sierpnia 2020

Jarosław Jakimowicz może pożałować. Internauta ujawnił wulgarne wiadomości od gwiazdora, groził mu pobiciem

Jarosław Jakimowicz od długiego czasu pełni funkcję dziennikarza TVP. Wcześniej występował tam w roli komentatora. Ujawniono ujęcia z jego prywatnych rozmów na Instagramie. Bez żadnych zahamowań wyzywał internautę od "ped**ów" tylko dlatego, że go nie lubił.

Przedstawiciel Telewizji Polskiej budzi nie lada kontrowersje. Swoją rozpoznawalność zyskał między innymi przez podziękowania, jakie składał na ręce Antoniego Macierewicza na antenie TVP. Kilka miesięcy później otrzymał od medium kolejną posadę. Wspólnie z Magdaleną Ogórek prowadzą rozmowy oraz koordynują przebieg programu "W kontrze". Ostatnio o Jakimowiczu zrobiło się głośno po tym, jak w swojej autobiografii przyznał, że jako dziecko okradał groby na cmentarzach mniejszości żydowskiej w Polsce.

Nagłe zwolnienia prowadzących w Nagłe zwolnienia prowadzących w "Pytaniu na śniadanie", dziwnym trafem ogromne zmiany w TVP. O co chodzi?Czytaj dalej

Jarosław Jakimowicz do internauty: "Ryj pe**ia"  

Każdy, kto choć trochę interesuje się polityką lub wydarzeniami, jakie mają miejsce w TVP, wie, jak łatwo wyprowadzić Jarosława Jakimowicza z równowagi. Dorosły i z założenia dojrzały mężczyzna wciąż daje podpuścić się internautom. Użytkownicy mediów społecznościowych nieustannie piszą do dziennikarza, aby go zaczepić. Metoda ta niemal zawsze okazuje się skuteczna. Współpracownik Magdaleny Ogórek z reguły wpada w furię, wyzywa swojego rozmówcę, a następnie informuje, że pada ofiarą prowokacji. Niewykluczone, że nie nauczono go nieodpowiadania na pewne wiadomości prywatne. 

Pamiętacie Filipka z Pamiętacie Filipka z "Rodziny zastępczej"? Jest już mężczyzną przed trzydziestką, przeszedł nadzwyczajną metamorfozęCzytaj dalej

Podobnie było i tym razem. Na instagramowym koncie dziennikarza pojawiła się wiadomość, której autor zarzucił podlizywanie się Jarosławowi Kaczyńskiemu. Reakcja prowadzącego programu TVP była niemal natychmiastowa. Wysłał do swojego rozmówcy szereg komentarzy. Wyzywał go od "wymoczków", "ped**ów", wskazywał, że z twarzy wygląda jak "pe**io", a ostatecznie zaproponował wymienienie się numerami telefonów. Nie zabrakło też zwrotów do użytkownika Instagrama tak jak "p**da", "frajer" oraz "pseudo mężczyzna". 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczne sceny w McDonaldzie. Nie żyje młoda kobieta
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Monika Zamachowska podzieliła się informacjami o swoim nieszczęściu. Gwiazda bardzo cierpi przez pandemię

Jarosław Jakimowicz najprawdopodobniej nie spodziewał się, że screeny z wulgarnej wymiany zdań zostaną, jak zawsze, ujawnione w mediach społecznościowych. Zarówno na Twitterze, jak i na Facebooku krążą już ujęcia z rozmowy. Oburzona opinia publiczna domaga się pilnej reakcji ze strony TVP, jednak najprawdopodobniej nie dojdzie do wyciągnięcia konsekwencji względem współpracownika Magdaleny Ogórek. 

Jarosław Jakimowicz TVP

Jarosław Jakimowicz TVP

Jarosław Jakimowicz TVP

Jarosław Jakimowicz TVP

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Podjęto nagłą decyzję, wielu Polaków będzie musiało zmienić plany. Polska ponownie na "żółtej liście"
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Pilna akcja poszukiwawcza w Jarosławcu. Pogotowie ratunkowe i śmigłowce robią, co mogą

Źródło: [Twitter/Jakub Wencel]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!