Jarosław Jakimowicz znowu dał popis. Uderza w kandydatkę na prezydenta. Facebook/Jarosław JakimowiczŹródło: Facebook/Jarosław Jakimowicz
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 11 Marca 2020

Jakimowicz obraża publicznie kobietę: "Iloraz inteligencji gąsienicy". Internauci oburzeni

Jarosław Jakimowicz znowu dał popis. Uderza w kandydatkę na prezydenta. Zrobił to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odniósł się do wypowiedzi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej udzielonej w jednym z wywiadów. Poruszyła w nim kwestie edukacji seksualnej.

Jakimowicz, aktor i obecnie nowa twarz Telewizji Polskiej i "dobrej zmiany" odniósł się do wypowiedzi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej udzielonej w jednym z wywiadów na swoim Facebooku. Polityczka porusza tam ważne kwestie z zakresu edukacji seksualnej.

Sprzeciw i bunt Agaty Dudy. Mąż nie namówi jej na zmianę zdaniaSprzeciw i bunt Agaty Dudy. Mąż nie namówi jej na zmianę zdaniaCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz znowu dał popis. Uderza w kandydatkę na prezydenta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano odważną wypowiedź Jolanty Kwaśniewskiej. Mądre i ważne słowa nie każdemu się spodobają
2. Trzaskowski: nie ma informacji o zamknięciu Warszawy

W sprawie apelować mieli również bliscy współpracownicy prezydenta. Agata Duda pozostała jednak niewzruszona.

Jakimowicz nie kryje się ze swoimi poglądami i awersją do polityków z ramienia Koalicji Obywatelskiej i Lewicy. Robi to często bardzo brutalnie. Potrafi obrażać, niejednokrotnie padają mocne słowa i stwierdzenia. Teraz uderzył w kandydatkę na prezydenta, podważając jej autorytet i inteligencję.

"To się w głowie nie mieści. Iloraz inteligencji gąsienicy" - skomentował na swoim profilu na Facebooku wypowiedź Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, udostępniając fragment wywiadu.

Internauci śa oburzeni i dotknięci. W komentarzach zawrzało. Padają równie mocne słowa.

"Edukacja seksualną w szkołach ważna sprawa, aby dzieci były świadome jak zachować się choćby wobec księdza pedofile" - pisze jeden z internautów i dodaje: "Panie Jakimowicz. Kiedyś był Pan w miarę ciekawym aktorem A dziś została tylko nicosc I sluzakczosc wobec PIS".

"Skoro dla pana Pani Kidawa ma iloraz gąsienicy to aż boje się zapytać, jaki iloraz inteligencji ma pan, kojarzy mi się z tytułem jednej piosenki..." - pisze internautka.

"Sfrustrowany hejter, który pogubił się w życiu i niczego nie osiągnął. Żenada i wstyd" - dodaje inna użytkowniczka Facebooka.

"Można by zastanowić się nad ilorazem pana inteligencji panie Jarku. Tylko po co? Oj, zeszmacił się pan" - dodaje ktoś inny.

Facebook/Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media: Euro 2020 przełożone o rok. Wiemy też, co z Ligą Mistrzów i Ligą Europy
  2. "Najgorsze dopiero przed nami". Fatalne wieści szefa Narodowego Instytutu Zdrowia USA
  3. SE: Mama Grażyny Torbickiej dostaje skandalicznie niską emeryturę. Jak za tyle przeżyć?
  4. Polacy nie zastanawiają się nad emeryturą. Zaskakujący sondaż zdradza wszystko
  5. Nie tylko Kurski ma zostać odwołany. Znamy potencjalnych następców
  6. Stan wyjątkowy w kolejnych dwóch krajach. Blisko Polski, kontrole na granicach