Jacob Roberts, Brytyjczyk, przebywając na wyspie Bali w Indonezji, uciekając przed goniącym go psem wpadł do studni. Spędził tam sześć dni.. (zdj. il.) pxhere.comŹródło: (zdj. il.) pxhere.com
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Czerwca 2020

Uciekał przed psem i wpadł do studni. Po 6 dniach ratownicy dotarli na miejsce

Jacob Roberts z Wielkiej Brytanii, przebywając na wyspie Bali w Indonezji, uciekając przed goniącym go psem wpadł do studni. W głębokiej na cztery metry studni spędził aż sześć dni. Został uratowany przez lokalne służby po tym, jak usłyszał go pewien rolnik i zadzwonił po pomoc.

Jak podała agencja AFP, cytowana przez dziennik Rzeczpospolita, uratowany został przez służby 29-letni Brytyjczyk, który w głębokiej na cztery metry studni spędził aż sześć dni.

ZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Jacob Roberts uciekał przed psem i wpadł do studni. Uratowany po sześciu dniach

Ratownicy wyciągnęli 29-letniego Jacoba Robertsa z głębokiej studni, w której przebywał aż tyle czasu i cudem uniknął śmierci, po tym jak odpowiednie służby zaalarmował rolnik z wioski Pecatu na wyspie Bali. Mężczyzna usłyszał jego krzyki i wołanie o pomoc. Prędko więc ją wezwał i w ten sposób uratował Robertsowi życie.

- Jacob wołał o pomoc, a jego krzyki usłyszał jeden z okolicznych mieszkańców, który szedł nakarmić swe krowy - powiedział AFP szef miejscowych służb ratunkowych Gede Darmada.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie płacicie abonamentu RTV? Minister właśnie podjął decyzję w sprawie jego ściągania
2. Kolejny kraj wygrał z pandemią. Nie ma nowych chorych, wracają do normalnego życia

Mężczyzna opowiadał, że wpadł do studni uciekając przed goniącym go groźnym psem. Wpadając do niej Jacob Roberts złamał nogę i nie był w stanie samodzielnie wydostać się ze studni, także z racji jej głębokości. Utknął więc w pułapce. Przed sześć dni nic nie jadł ani nie pił oraz opadał z sił, tracąc przy tym nadzieję na uratowanie. Był wyraźnie wycieńczony.

- Wyglądał na wychudzonego - przyznał Yusak Agustinus Sooai, komendant policji dystryktu Kuta Południowa w Badung. Rannego i wycieńczonego Brytyjczyka przewieziono do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. Matura 2020 język polski 08.06.2020. Arkusze CKE, odpowiedzi
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Ulewy stulecia czekają nas co 5 lat. Winne ocieplenie klimatu

Źródło: Rzeczpospolita