Informacje o śmierci 19-latka są szokujące.. flickr.com/Vaping360Źródło: flickr.com/Vaping360
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Marca 2020

Zabił go ciężki nałóg, jego płuca były całe w dziurach. Nie żyje 19-latek z Kolna

Informacje o śmierci 19-latka są szokujące. Zabił go e-papieros, który miał być mniej szkodliwy niż zwykły papieros. Tak uważał 19-letni Hubert z Kolna, niestety bardzo się pomylił. Toksyczna mieszanka dymu e-papierosowego wdychanego przez nastolatka przez ok. 6 lat doszczętnie zniszczyła mu płuca. Były całe w dziurach.

19-letniego Huberta G. z Kolna (woj. podlaskie) zabił zgubny nałóg. Chłopak od 13 roku życia palił e-papierosy. Wydawało mu się, że są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Mylił się.

Polacy i Polki nie wierzą Dudzie. Polacy i Polki nie wierzą Dudzie. "W Polsce nadal nie ma koronawirusa, nie ma co ulegać emocjom"Czytaj dalej

Informacje o śmierci 19-latka porażają. Zabił go e-papieros

19-letni Hubert pali e-papierosy od 13. roku życia. Pewnego dnia poczuł się gorzej, a kaszel nie dawał mu spokoju, pojawiły się także trudności z oddychaniem. W końcu trafił do szpitala, a jego stan pogarszał się z każdą chwilą. Został przewieziony do kliniki w Łomży. Stan młodego mężczyzny świadczył, że może cierpieć na zapalenie płuc, tak też początkowo podejrzewali lekarze.

- Jednak zmiany w układzie oddechowym następowały w tak piorunującym tempie, że pacjent wymagał podłączenia do respiratora na oddziale intensywnej terapii - wyjaśnia dr Henryk Perkowski, dyrektor ds. lecznictwa w Wojewódzkim Szpitalu w Łomży. - Walczyliśmy o niego kilka dni. Niestety bezskutecznie - dodaje lekarz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik jednym wpisem straciła w oczach fanów. "Nie wierzę, że pani tak napisała"
2. Koronawirus. Sztab kryzysowy w Warszawie

Sekcja zwłok wykazała, że 19-latek miał poważne uszkodzenia płuc. Były wręcz podziurawione. - Przesiąknięte były substancjami z e-papierosa. To śmiertelna trucizna! Znajduje się w nich wiele szkodliwych substancji chemicznych, w tym rozpuszczalniki do farb - tłumaczy lekarz.

Zdaniem lekarza, to właśnie e-papierosy doprowadziły do śmieci młodego mężczyzny. - Wskazują na to badania histopatologiczne i tempo, w jakim pacjent tracił zdolność oddychania - wyjaśnia dr Perkowski. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  2. 1,2 tys. kierowców straciło dowody rejestracyjne, inni zapłacili 500 zł mandatu. Twoje auto też może być skontrolowane
  3. Porusza się na wózku i pracuje na lotnisku. Piesek podbija serca podróżnych z całego świata
  4. Przerażony 3-latek utknął w windzie w przejściu podziemnym. Pomoc przybyła w samą porę
  5. Rydzyk wpadł w nagłą furię. "Zboczenia, wprowadzanie w nienormalność"
  6. Korzystasz z poduszki podróżnej? Większość osób popełnia błąd i boli ich kark

Źródło: Fakt