Sklep IKEA. Zdj. ilustracyjne/WikiCommons/KgboŹródło: Zdj. ilustracyjne/WikiCommons/Kgbo
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 24 Lipca 2020

Kierowniczka Ikei zwolniła pracownika za homofobiczne wpisy poparte cytatami z Biblii. Właśnie wpłynął akt oskarżenia

Skandal w jednym z warszawskich sklepów IKEA. Kierowniczka zwolniła pracownika za rzekome homofobiczne poglądy. Usłyszy zarzuty.

Jak podaje serwis polsatnews.pl, prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenie przeciwko kobiecie, która pełni funkcję kierowniczki ds. zarządzania zasobami ludzkimi w sieci IKEA. Zwolniła ona jednego z pracowników, po tym jak opublikował on na wewnętrznym forum firmowym cytaty z Biblii, traktujące na temat „dni LGBT”.

Niesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizjęNiesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizjęCzytaj dalej

Pracownik przeciwny LGBT zwolniony z IKEA

Rzecznika Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga przekazał, iż kobieta piastująca kierownicze stanowisko w jednym ze sklepów sieci IKEA w Warszawie usłyszy zarzuty o ograniczenie praw pracowniczych ze względów na wyznanie. „Akt oskażenia w tej sprawie skierowała w czwartek Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga w Warszawie do Sądu Rejonowego Kraków Nowa Huta w Krakowie” – poinformował Marcin Saduś w rozmowie z PAP. Pracownik na wewnętrznym forum pracowniczym wyraził swoje poglądy dotyczące poparcia dla osób LGBT. W swoich komentarzach wykorzystał cytaty z Biblii, za co został zwolniony z pracy.

Sanepid pilnie ostrzega, możesz mieć w lodówce niebezpieczny produkt z Lidla. Spożycie może się skończyć w szpitaluSanepid pilnie ostrzega, możesz mieć w lodówce niebezpieczny produkt z Lidla. Spożycie może się skończyć w szpitaluCzytaj dalej

Problemem stał się dzień solidarności z osobami LGBT w IKEA

W maju zeszłego roku sieć sklepów IKEA ogłosiła Dzień Solidarności z osobami LGBT. Mężczyzna, która nie zgadza się z tymi poglądami wziął tego dnia urlop na żądanie, aby nie brać udziału w wydarzeniu, które nie pokrywa się z jego wartościami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc 2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO) 3. Polak stworzył niezniszczalny materiał. Teraz może go wykorzystać wojsko

Jak podaje serwis poslatnews.pl, następnego dnia na forum firmowym ukazał się artykuł „Włączanie LGBT+ jest obowiązkiem każdego z nas”. Mężczyzna pod artykułem zamieścił komentarz, który składały się dwa cytaty z Biblii. Rzecznik prokuratury zdradził, iż chodziło o cytaty: „biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia” oraz „ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość”. Za wyrażenie swojego osobistego zdania mężczyzna został zwolniony z pracy.

Źródło: [polsatnews.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Uwaga kierowcy, zabierają prawa jazdy na potęgę. Możesz je stracić nie tylko za prędkość
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Dramatyczna sytuacja w Karpaczu. Włos się jeży. Skutki mogą być niewyobrażalne

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]