wtv.pl
Węgierski europoseł József Szájer z mandatem za łamanie obostrzeń poprzez udział w seksparty

EAST NEWS

Uderzał w "ideologię gender", powoływał się na naukę kościoła, został przyłapany na seksparty. Próbował uciekać rynną, ale brukselska policja go zatrzymała

1 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

W węgierskiej dyplomacji wybuchł ogromny skandal, a jego powodem jest fakt, iż podano informacje o incydencie z europosłem Józsefem Szájerem. Współpracownik Victora Orbána słynący z obrony wartości chrześcijańskich miał brać ud

  • Europoseł József Szájer ma być jednym z 25 mężczyzn zatrzymanych w Brukseli na nielegalnym seksparty w jednej z kawiarni

  • Węgierski dyplomata w niedziele zrezygnował z mandatu w Parlamencie Europejskim

  • Dyplomaci ukarani zostali za łamanie obowiązujących przepisów pandemicznych

  • Ani konserwatywny polityk, ani Victor Orbán nie udzielili jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie

Wszystkie europejskie media piszą o skandalu, gdzie jedną z głównych ról odgrywa konserwatywny węgierski europoseł József Szájer. Polityk słynący z krytyki "ideologii LGBT" został przyłapany przez brukselskie służby na łamaniu obostrzeń pandemicznych podczas seksparty, gdzie zatrzymanymi zostali tylko i wyłącznie mężczyźni. Znane są szczegóły policyjnej akcji.

Okazuje się, że kiedy jeszcze rok temu europoseł grzmiał o konieczności obrony chrześcijańskiej Europy przed "zgniłym Zachodem" nie wiedział, że dość szybko jego druga twarz oraz podwójne standardy wyjdą na jaw. Trudno uwierzyć, że te dwie tak różne twarze Józsefa Szájera mogą bez przeszkód obok siebie koegzystować.

Konserwatywny węgierski europoseł József Szájer uciekał z seksparty rynną

Pandemia koronawirusa sprawiła, że większość miast oraz rządów na świecie zdecydowała wprowadzić rygorystyczne przepisy ograniczające możliwość organizowania imprez i przepisy te dotyczą każdego, również europosłów i dyplomatów przebywających poza granicami swoich krajów.

Węgierski europoseł będący kojarzony z rządami Victora Orbána raczej nie będzie powodem wzrostu poparcia jego polityki ze względu na wywołany skandal. Brukselskie służby zdecydowały się zrobić nalot na jedną z tamtejszych kawiarni. W czasie działań zatrzymano grupę mężczyzn, która miała uprawiać seks, spożywać alkohol oraz narkotyki. 59-letni József Szájer ma być jednym z 25 zatrzymanych, jednak tej prasowej informacji nie potwierdził ani on, ani przywódca Węgier Victor Orbán.

Gazeta Wyborcza powołując się na publikacje belgijskich mediów, przekazuje, iż w momencie, gdy europoseł zauważył policjantów, miał zacząć uciekać, a jako swojej szansy na opuszczenie pierwszego piętra kawiarni upatrywał w rynnie znajdującej się koło okna. Przekazano jeszcze kilka sensacyjnych wiadomości w tej sprawie. 

Nie tylko József Szájer, wśród ukaranych ma być więcej dyplomatów

Akcja przeprowadzona przez policję w nocy z piątku na sobotę przyniosła wiele sensacyjnych wiadomości. Okazało się, że osoby odpowiedzialne za uchwalanie kolejnych przepisów same się do nich nie stosują. Prócz węgierskiego europosła, wśród 25 zatrzymanych mężczyzn, ma znajdować się więcej dyplomatów, jednak ich dane nie trafiły do publicznej informacji.

Dziennikarz Szabolcs Panyi na swoim profilu na Twitterze @panyiszabolcs przekonuje, że to nie jedyny skandal seksualny za rządów Victora Orbána. Przekazuje on, iż ukarany za łamanie obostrzeń pandemicznych europoseł József Szájer znalazł miejsce w szeregu obok m.in. Gábora Kalety, który został aresztowany w związku z posiadaniem dziecięcej pornografii, czy Zsolta Borkaia będącego burmistrzem Győr nagranego w czasie orgii z prostytutkami na jachcie.

Warto w tym momencie przypomnieć słowa stroniącego od "zepsutego zachodu" oraz niebezpieczeństwa związanego z "ideologią gender" europosła ukaranego w Brukseli za udział w seksparty w czasie trwania pandemii.

Konserwatywny i ceniący chrześcijańskie wartości József Szájer okazał się nie stosować do swoich poglądów

- Naród węgierski i jego rząd wierzy, że wartości chrześcijańskie zapewniają tym, którzy je wyznają, radość i pokój - mówił w czasie trwania zeszłorocznej kampanii obrońca instytucji małżeństwa, jako czegoś zarezerwowanego "tylko i wyłącznie" dla związku kobiety i mężczyzny. Europoseł zapis ten chciał umieścić w węgierskiej konstytucji.

Gazeta Wyborcza podaje, iż jeszcze przed tym, jak skandal z udziałem europosła w seksparty ujrzał światło dzienne, ten poinformował przewodniczącego Davida Sassoliego, iż po długich przemyśleniach powodowany osobistymi decyzjami postanowił zrezygnować z mandatu w Parlamencie Europejskim. Victor Orbán nie zdecydował się jeszcze na publiczny komentarz w tej sprawie.

Źródło: Gazeta Wyborcza / Twitter.com @panyiszabolcs

undefined

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >