Węgierski europoseł József Szájer z mandatem za łamanie obostrzeń poprzez udział w seksparty. EAST NEWSŹródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 1 Grudnia 2020

Uderzał w "ideologię gender", powoływał się na naukę kościoła, został przyłapany na seksparty. Próbował uciekać rynną, ale brukselska policja go zatrzymała

W węgierskiej dyplomacji wybuchł ogromny skandal, a jego powodem jest fakt, iż podano informacje o incydencie z europosłem Józsefem Szájerem. Współpracownik Victora Orbána słynący z obrony wartości chrześcijańskich miał brać udział w seksparty, gdzie przebywali praktycznie jedynie mężczyźni. Przekazano, że węgierski polityk, aby uniknąć konfrontacji z policją próbował uciec rynną.

  • Europoseł József Szájer ma być jednym z 25 mężczyzn zatrzymanych w Brukseli na nielegalnym seksparty w jednej z kawiarni
  • Węgierski dyplomata w niedziele zrezygnował z mandatu w Parlamencie Europejskim
  • Dyplomaci ukarani zostali za łamanie obowiązujących przepisów pandemicznych
  • Ani konserwatywny polityk, ani Victor Orbán nie udzielili jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie

Wszystkie europejskie media piszą o skandalu, gdzie jedną z głównych ról odgrywa konserwatywny węgierski europoseł József Szájer. Polityk słynący z krytyki "ideologii LGBT" został przyłapany przez brukselskie służby na łamaniu obostrzeń pandemicznych podczas seksparty, gdzie zatrzymanymi zostali tylko i wyłącznie mężczyźni. Znane są szczegóły policyjnej akcji.

Zaszedł już bardzo daleko, kiedy trafił na zdumiewające pytanie. Uczestnik Zaszedł już bardzo daleko, kiedy trafił na zdumiewające pytanie. Uczestnik "Milionerów" musiał pozbyć się wszystkich kół ratunkowychCzytaj dalej

Okazuje się, że kiedy jeszcze rok temu europoseł grzmiał o konieczności obrony chrześcijańskiej Europy przed "zgniłym Zachodem" nie wiedział, że dość szybko jego druga twarz oraz podwójne standardy wyjdą na jaw. Trudno uwierzyć, że te dwie tak różne twarze Józsefa Szájera mogą bez przeszkód obok siebie koegzystować.

Konserwatywny węgierski europoseł József Szájer uciekał z seksparty rynną

Pandemia koronawirusa sprawiła, że większość miast oraz rządów na świecie zdecydowała wprowadzić rygorystyczne przepisy ograniczające możliwość organizowania imprez i przepisy te dotyczą każdego, również europosłów i dyplomatów przebywających poza granicami swoich krajów.

Tomasz Komenda został ojcem. Właśnie przekazał fantastyczne wieściTomasz Komenda został ojcem. Właśnie przekazał fantastyczne wieściCzytaj dalej

Węgierski europoseł będący kojarzony z rządami Victora Orbána raczej nie będzie powodem wzrostu poparcia jego polityki ze względu na wywołany skandal. Brukselskie służby zdecydowały się zrobić nalot na jedną z tamtejszych kawiarni. W czasie działań zatrzymano grupę mężczyzn, która miała uprawiać seks, spożywać alkohol oraz narkotyki. 59-letni József Szájer ma być jednym z 25 zatrzymanych, jednak tej prasowej informacji nie potwierdził ani on, ani przywódca Węgier Victor Orbán.

Gazeta Wyborcza powołując się na publikacje belgijskich mediów, przekazuje, iż w momencie, gdy europoseł zauważył policjantów, miał zacząć uciekać, a jako swojej szansy na opuszczenie pierwszego piętra kawiarni upatrywał w rynnie znajdującej się koło okna. Przekazano jeszcze kilka sensacyjnych wiadomości w tej sprawie. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nie tylko József Szájer, wśród ukaranych ma być więcej dyplomatów

Akcja przeprowadzona przez policję w nocy z piątku na sobotę przyniosła wiele sensacyjnych wiadomości. Okazało się, że osoby odpowiedzialne za uchwalanie kolejnych przepisów same się do nich nie stosują. Prócz węgierskiego europosła, wśród 25 zatrzymanych mężczyzn, ma znajdować się więcej dyplomatów, jednak ich dane nie trafiły do publicznej informacji.

Dziennikarz Szabolcs Panyi na swoim profilu na Twitterze @panyiszabolcs przekonuje, że to nie jedyny skandal seksualny za rządów Victora Orbána. Przekazuje on, iż ukarany za łamanie obostrzeń pandemicznych europoseł József Szájer znalazł miejsce w szeregu obok m.in. Gábora Kalety, który został aresztowany w związku z posiadaniem dziecięcej pornografii, czy Zsolta Borkaia będącego burmistrzem Győr nagranego w czasie orgii z prostytutkami na jachcie.

Warto w tym momencie przypomnieć słowa stroniącego od "zepsutego zachodu" oraz niebezpieczeństwa związanego z "ideologią gender" europosła ukaranego w Brukseli za udział w seksparty w czasie trwania pandemii.

Konserwatywny i ceniący chrześcijańskie wartości József Szájer okazał się nie stosować do swoich poglądów

- Naród węgierski i jego rząd wierzy, że wartości chrześcijańskie zapewniają tym, którzy je wyznają, radość i pokój - mówił w czasie trwania zeszłorocznej kampanii obrońca instytucji małżeństwa, jako czegoś zarezerwowanego "tylko i wyłącznie" dla związku kobiety i mężczyzny. Europoseł zapis ten chciał umieścić w węgierskiej konstytucji.

Dopiero co jego ojciec wyszedł ze szpitala. Filip Chajzer ukrywał własną chorobę, o czym właśnie poinformowałDopiero co jego ojciec wyszedł ze szpitala. Filip Chajzer ukrywał własną chorobę, o czym właśnie poinformowałCzytaj dalej

Gazeta Wyborcza podaje, iż jeszcze przed tym, jak skandal z udziałem europosła w seksparty ujrzał światło dzienne, ten poinformował przewodniczącego Davida Sassoliego, iż po długich przemyśleniach powodowany osobistymi decyzjami postanowił zrezygnować z mandatu w Parlamencie Europejskim. Victor Orbán nie zdecydował się jeszcze na publiczny komentarz w tej sprawie.

Źródło: Gazeta Wyborcza / Twitter.com @panyiszabolcs

Zobacz także w naszych serwisach: