Edyta Górniak. Wikimedia Commons/Daniel KruczynskiŹródło: Wikimedia Commons/Daniel Kruczynski
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 21 Stycznia 2021

Nocne ekscesy Edyty Górniak na Instagramie. Pożegnała Melaninę Trump i wdała się w dyskusję

Edyta Górniak ostatnimi czasy bardziej znana jest nie ze swojego talentu, dzięki któremu stała się sławna, ale przez wypowiedzi dot. teorii spiskowych, politycznych sympatii i alternatywnych wizji historii. Nie ukrywa również swoich sympatii politycznych. W jednym ze wpisów na Instagramie postanowiła pożegnać odchodzącą amerykańską prezydentową, Melanię Trump. Zaśpiewała jej piosenkę Lady Gagi, a potem wdała się w dyskusję w komentarzach pod wpisem.

  • Edyta Górniak ostatnimi czasy znana jest bardziej dzięki swoim poglądom, a nie talentowi
  • W nowym wpisie na Instagramie postanowiła pożegnać piosenką odchodzącą z Białego Domu Melanię Trump
  • Wdała się również w dyskusję z komentującymi - szczególnie tymi, którzy prosili ją o to, by nie mieszała się w politykę

Co ciekawe, aby pożegnać prezydentową, Górniak zaśpiewała piosenkę Lady Gagi, która pojawiła się na inauguracji Joe Bidena. 

Edyta Górniak żegna Melanię Trump

Jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek zajmuje się ostatnio raczej sprawami światopoglądowymi niż artystycznymi i z tego staje się również bardziej znana. Dowodzi tego m. in. ostatnia afera związana z Darią Ładochą, która przekonywała tygodnik „Wprost”, że Górniak boi się również chipów z kart płatniczych. 

O ile sprawa wydawała się dziwna, to jednak ma swoje podłoże w tym, że Górniak prowadzi dialog z fanami w bardzo specyficzny sposób - prowadzi bardzo kontrowersyjne live'y, przekonując, że jest jedną z oświeconych osób i powielając fake newsy oraz teorie spiskowe dot. koronawirusa i rządów na całym świecie. 

Ksiądz pokazał wiernym zdjęcie dziennikarza Ksiądz pokazał wiernym zdjęcie dziennikarza "Gazety Wyborczej". "Nie wiem, czy ten człowiek ma żonę"Czytaj dalej

Nie ukrywa również swoich poglądów politycznych - Górniak już wcześniej pokazywała się jako zwolenniczka Donalda Trumpa, prezydenta Stanów Zjednoczonych, którego wielu wyborców myślało podobnie jak wokalistka. Naturalne leczenie, wiara w teorie spiskowe i duża podatność na fałszywe newsy, podawane też m. in. przez otoczenie Trumpa. 

Piosenkarka po przegranej kandydata Republikanów w wyborach prezydenckich, skomentowała nawet jego tweeta z pytaniem „How can I help you?”, czyli jak może pomóc. 

Górniak postanowiła pożegnać odchodzącą z Białego Domu Melanię Trump. Na jej cześć zaśpiewała piosenkę Lady Gagi „I'll never love again” i wykonanie zamieściła na Instagramie. Co ciekawe, było to zapewne nawiązanie do występu amerykańskiej wokalistki podczas inauguracji Joe Bidena. Górniak stanęła na scenie, mając w tle amerykańskie i polskie flagi. 

Edyta Górniak, źródło: pudelek.plźródło: [pudelek.pl]

W opisie oznaczyła konto Melanii Trump na Instagramie. Nie wiadomo jednak, czy była prezydentowa zareagowała. 

Interesująca dyskusja w komentarzach. „Nie znam się na polityce”

W komentarzach pod wpisem pojawiło się wiele takich, które popierały działania Górniak, ale również parę krytycznych. 

- Dziś media piszą, że skończyła się era chaosu. Jestem ciekawy, czy za dwa lata powiemy to samo o sytuacji w USA - pisał jeden z internautów. 

- Czas odpowie na wszystkie pytanie - odpowiedziała Górniak. 

- Zło nie może wygrać - podał inny. 

- Bądźmy cierpliwi - pocieszała artystka. 

W pewnym momencie pojawił się jednak komentarz krytykujący zachowanie wokalistki.

- Szkoda, że miesza się Pani w politykę! Proszę nagrywać muzykę, zamiast wprowadzać na swój profil politykę. Polityka z prawa czy lewa zawsze dzieliła i będzie dzielić ludzi. Tutaj tego nie potrzebujemy! - pisał oburzony fan.

- Nie znam się na polityce. Zauważam Historię. To różnica. Jeśli nie chcesz czytać o podziałach, to bądź przykładem tolerancji. A jeśli to dla Ciebie za duży wysiłek, change your channel - twierdziła Górniak.

Profil Górniak na Instagramie jest prywatny, dostęp mają jedynie zaakceptowane osoby. Czy okaże się, że niepokorny komentator nie będzie mógł już podglądać działań Górniak w mediach społecznościowych?

źródło: [pudelek.pl]

Artykuły polecane przez redakcję WTV: