Dziewczynka odeszła przestając nagle oddychać. Rodzice wierzą w jej zmartwychwstanie!. Pixabay/MabelAmber
Źródło: Pixabay/MabelAmber
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 20 Grudnia 2019

Wierzą, że ich zmarła córka może zmartwychwstać. Założyli zbiórkę i zebrali pokaźną sumę

Dziewczynka, która zmarła w wieku 2 lat, była dla pewnej pary z Kalifornii całym światem. Rodzice bardzo kochali swoją małą księżniczkę. Kiedy ta nagle przestała oddychać, a skutkiem tego była śmierć, rodzice wpadli w rozpacz. Jednak nie stracili nadziei na jej odzyskanie. Wierzą bowiem, że ich zmarła córeczka może zmartwychwstać!

Rodzina nieszczęśliwie zmarłej 2-letniej dziewczynki zaapelowała w sieci o pomoc. Mianowicie chodzi o modlitwę w intencji jej zmartwychwstania, gdyż rodzice wierzą, że jest to możliwe. Wspólnota religijna, do której należą, zorganizowała zbiórkę pieniędzy na ten cel - do tej pory wpłacono około 42 tysiące dolarów.

Polska, XXI wiek. Mężczyzna od roku żył w kanalePolska, XXI wiek. Mężczyzna od roku żył w kanaleCzytaj dalej

Dziewczynka odeszła, rodzice wierzą w jej zmartwychwstanie i apelują o pomoc!

14 grudnia to dla rodziców dziewczynki wyjątkowo tragiczny dzień. Ich 2-letnia córeczka - Olive Alayne z Redding w stanie Kalifornia nagle przestała oddychać. Dziewczynka szybko została przewieziona do szpitala, gdzie mimo wysiłku lekarzy jej życia niestety nie udało się uratować. Ciało 2-latki zostało przewiezione od biura koronera, który zajmuje się wyjaśnianiem okoliczności śmierci. Przyzyna zgonu dziewczynki nadal pozostaje niejasna. Tymczasem jej rodzice - Andrew i Kalley Heiligenthal, którzy należą do Kościoła Betel, będącego wspólnotą zielonoświątkową, wierzą, że ich córka może zmartwychwstać. Wierni z tej wspólnoty wierzą, że zmarli mogą powstać z grobów dokładnie tak, jak Jezus Chrystus. Są pełni wiary, że dzięki intensywnym modlitwom, Bóg może się nad nami zlitować, wysłuchać naszych próśb i przywrócić zmarłego do życia.

Rodzice zamieścili na Instagramie przejmujący wpis, w którym poprosili o modlitwę w intencji zmartwychwstania 2-latki.

- "Jej czas tutaj się nie skończył i pora, abyśmy odważnie uwierzyli w to, za co zapłacił, umierając Jezus Chrystus. Czas, żeby ożyła" - pisze i przekonuje pełna wiary i nadziei matka dziewczynki.

Na apel rodziców szybko odpowiedzieli członkowie ich wspólnoty. Od kilku dni trwają grupowe modlitwy o wskrzeszenie dziecka. W dodatku, w serwisie Gofundme zorganizowali zbiórkę środków pieniężnych, które mają trafić do rodziców i pozwolić im na pokrycie wszystkich kosztów. Cel zbiórki to 100 tysięcy dolarów. Do tej pory udało się zgromadzić około 42 tysiące dolarów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób

3. Kaczyński wybaczył mu te słowa? Ukradkiem nagrano Rydzyka, kiedy okrutnie obrażał jego rodzinę

4. Ile zarabiają kasjerzy? Kwoty oburzają wszystkie strony

5. "Nigdy nie widziałem go tak słabego". Najbliższa osoba Kaczyńskiego przeszła operację

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak