wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Donald Tusk z córką, nieznane dotąd zdjęcie pojawiło się w sieci. Widać również malutką wnuczkę

3 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Rodzina jest dla Donalda Tuska bardzo ważna i nigdy nie ukrywał, że uwielbia spędzać czas ze swoją córką. Od czasu pojawienia się na świecie wnuczki były szef Rady Europejskiej z radością poświęca każdą minutę swojego wolnego czasu na wspóln

  • W sieci pojawiło się zdjęcie Donalda Tuska wraz z córką oraz wnuczką

  • Fotografia nie była wcześniej publikowana i ma charakter wyjątkowo osobisty

  • Kasia Tusk pokazała je na Instagramie w ramach modnego ostatnimi czasy wyzwania

Na Instagramie Kasi Tusk pojawił się jej tata, Donald Tusk. Polityk w zupełnie domowym i rodzinnym wydaniu wzbudził spory zachwyt wśród obserwatorów córki założyciela Platformy Obywatelskiej.

Chociaż Donald Tusk spędza bardzo dużo czasu wraz z córką i wnuczką, to do sieci nie trafia zbyt wiele ich wspólnych zdjęć. Czarno-biała fotografia z domowego zacisza sporo czasu spędziła w pamięci telefonu Kasi Tusk, zanim ta pokazała ją obserwatorom.

Dumny dziadek, czyli Donald Tusk z małą wnuczką

Fakt, że Donald Tusk stał się gwiazdą Instagrama swojej córki to efekt popularnego w ostatnim czasie wyzwania. Kasia Tusk umieściła na InstaStories prowadzonego przez siebie profilu @makelifeeasier_pl specjalną ramkę, gdzie obserwatorzy mogli mówić jej jakie zdjęcia powinna pokazać.

Jedną z przesłanych próśb było zdjęcie "z tatulkiem". Córka Donalda Tuska nie pozostała głucha na tę sugestię i na swoim InstaStories zamieściła czarno-białą fotografię. Widoczne na niej są trzy osoby: Donald Tusk, Kasia Tusk oraz noworodek z zakrytą twarzą. Zdjęcie zatem nie należy do najświeższych, gdyż córeczka Kasi Tusk jest obecnie zdecydowanie bardziej samodzielna.

Uwagę przyciąga nie tylko fakt, że Donald Tusk prezentuje się zupełnie inaczej niż zazwyczaj przed kamerami. Koszulę oraz krawat zamienił na bardziej wygodny sweterek. W rękach byłego szefa Rady Europejskiej spoczywa sporych rozmiarów album rodzinny. Dumny dziadek z radością pozuje do fotografii i wydaje się wyjątkowo radosny i spokojny.

Źródło: screen InstaStories Instagram.com/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych

Córka Donalda Tuska to obok Aleksandry Kwaśniewskiej czołowa "córka" w kraju. Kasia Tusk od lat zajmuje się prowadzeniem bloga, a od jakiegoś czasu spełnia się również w roli mamy. Od zawsze natomiast odcinała się od politycznej drogi kariery.

W mediach społecznościowych prezentuje bardzo spójny wizerunek, który sprawił, że jej profil na Instagramie śledzi ponad 388 tys. osób. Jest nie tylko blogerką, ale również autorką książek oraz założycielką firmy odzieżowej.

Mimo iż w internecie można znaleźć wiele zdjęć z prywatnego życia córki Donalda Tuska, to Katarzyna Tusk bardzo świadomie wybiera to, co chce pokazać w sieci. Fani widzą jedynie skrawek jej życia, o czym często przypomina. Dodatkowo wraz z ojcem swojego dziecka zdecydowali o chronieniu jego wizerunku i próżno szukać fotografii wnuczki Donalda Tuska na prywatnych profilach Katarzyny Tusk.

Ostatnio Donald Tusk stał się powodem do niepokoju wielu osób w Platformie Obywatelskiej

Niedawno zaczęły krążyć pogłoski o tym, że Donald Tusk zaczyna na poważnie rozważać powrót na polską scenę polityczną. Kiedy w 2014 roku objął unijne stanowisko, mało kto liczył na to, że po końcu kadencji znów zdecyduje się na aktywne uczestnictwo w polskiej polityce.

Według nieoficjalnych źródeł Donald Tusk ma prowadzić rozmowy z Grzegorzem Schetyną (więcej na ten temat >TUTAJ<). Niestety nie wszystkim podoba się wizja powrotu założyciela PO na matczyne łono. Osoby, które zyskały po roszadzie personalnej po jego odejściu, obawiają się, że mogą utracić zdobyte wpływy.

Źródło: Instagram.com @makelifeeasier_pl / Plotek 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >