wtv.pl
Dawid Podsiadło przekazał niecodzienny prezent na aukcję WOŚP

YouTube.com/Dawid Podsiadło

Podsiadło wygrał, stworzył hit internetu razem z Klaudiuszem z Big Brother. Najzabawniejsza zbiórka na WOŚP? [WIDEO]

31 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Istnieje szansa, że aukcja Dawida Podsiadło osiągnie wyjątkowo wysoką kwotę. Muzyk dbał o to, by informacja o tym, że włącza się do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbiła się echem wśród jego fanów. Na platformie Y

  • W ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytować można trzy serniki upieczone przez Dawida Podsiadło

  • Muzyk poinformował o tym publikując w serwisie YouTube stylizowane nagranie reklamujące jego dzieła

  • W krótkim filmie wystąpił Klaudiusz znany z dawnej edycji Big Brothera

  • Trzy serniki Dawida Podsiadły przekroczyły już cenę 10 tys. złotych

Telezakupy Bambo z Klaudiuszem z Big Brothera, Dawid Podsiadło, domowe serniki oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Czy właśnie tak wygląda przepis na internetowy hit?

Nie ulega wątpliwości, że Dawid Podsiadło ma sporą konkurencję wśród gwiazd i sław, które również przekazały swoje prezenty na aukcje organizowane w ramach 29. finału WOŚP. Wszystko wskazuje jednak, że muzyk nie odpuści tak łatwo, gdyż trzy serniki jego autorstwa osiągnęły już całkiem wysoką cenę.

Także Dawid Podsiadło gra dla WOŚP

Niestety para prezydencka i ich pióra wieczne nie mogą na ten moment pochwalić się wygraną z sernikami wykonanymi przez Dawida Podsiadło. Kiedy sygnowane podpisami Andrzeja i Agaty Dudy pióra wyceniane są obecnie na nieco ponad 9,5 tys. złotych (więcej o tych przedmiotach przeczytać możesz >TUTAJ<), to za cukiernicze popisy muzyka fani gotowi są zapłacić już 10 437 złotych.

Trzeba przyznać, że Dawid Podsiadło jak mało kto potrafi zbudować wokół swoich projektów perfekcyjny wizerunek. I tym razem artysta zdecydował się wyróżnić na tle innych sław decydujących się na wsparcie działalności charytatywnej kierowanej przez Jerzego Owsiaka.

Na YouTubie pojawiło się nagranie stylizowane na dawne popularne telezakupy. Dawid Podsiadło gościł w specjalnym wydaniu Telezakupów Bambo prowadzonych przez Klaudiusza znanego z występów w Big Brotherze.

Nieco starsi widzowie bardzo szybko rozpoznają znajomą stylistykę nagrania opublikowanego przez Dawida Podsiadło na swoim koncie na YouTube. Okazuje się, że trzy serniki wykonane przez muzyka oraz ich dowóz we wskazane miejsce cieszy się sporą popularnością.

Po raz kolejny artysta pochwalił się specyficznym poczuciem humoru

Wychowanek talent show TVN od lat z powodzeniem pobija kolejne rekordy list przebojów, chroniąc jednocześnie swoją prywatność. To on stara się decydować o tym, co pokazuje fanom. Tym razem pokazał się z zupełnie nieznanej nikomu wersji, udowadniając, że Dawid Podsiadło kryje w sobie jeszcze kilka tajemnic, a talent cukierniczy jest jedną z nich.

Trudno wyobrazić sobie bardziej polskie ciasto niż sernik i to właśnie trzy sztuki tego dzieła trafiły na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Link do licytacji znaleźć można >TUTAJ< jednak pewne jest, że nie wszyscy będą w stanie zapłacić za trzy ciasta ponad 10 tys. złotych.

Sernik à la Podsiadło bije rekordy popularności, a nagranie w serwisie YouTube zbiera wiele pozytywnych i komicznych komentarzy pasujących do humoru reprezentowanego przez artystę.

"Sernik Podsiadło od Podsiadły zmienił moje życie"

Wśród blisko 200 komentarzy wyróżnia się ten autorstwa dziennikarza Radka Kotarskiego, który prowadzi autorskie Polimaty. W tonie satyrycznym oświadczył on, iż "Sernik Podsiadło od Podsiadły zmienił moje życie. Spłaciłem długi, pogodziłem się z sąsiadem i przestałem kraść ołówki z Ikei. Ty też możesz. Wystarczy, że wylicytujesz sernik już teraz. Tak, już teraz, a dostaniesz nie jeden, nie dwa, a trzy serniki. Polecam rodzinie oraz znajomym oraz wszystkim. Rafał.

Licytacja 3 serników wykonanych przez Dawida Podsiadło w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwać będzie jeszcze 14 dni. Do 14 lutego 2021 r. do godziny 19:00 wszyscy chętni na sprawdzenie, czy artysta równie dobrze piecze, jak śpiewa mogą licytować ciasta.

Zdjęcie wyróżniające to fragment nagrania promującego charytatywną licytację Dawida Podsiadło. Całość materiału dostępna jest pod adresem YouTube.com/Dawid Podsiadło

Źródło: YouTube.com/Dawid Podsiadło

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >