wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Cezary Pazura zrobił żart na prima aprillis i pokazał się łysy [FOTO]

2 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Cezary Pazura opublikował fotografię, którą pochwalił się łysiną. Na wpis aktora zareagowali koledzy po fachu artysty, a także jego małżonka, Edyta Zając. "Pazur, przestań", napisała celebrytka.

Na instagramowym profilu gwiazd takich produkcji jak Kiler, Psy czy Chłopaki nie płaczą pojawiło się na zdjęcie, na którym Cezary Pazury podzielił się z fanami dość zaskakującą metamorfozą.

58-letni "polski Jim Carrey" zaprezentował efekt ogolenia głowy na łyso.

Zmiana image’u....i jaka wygoda!!! Polecam, czytamy we wpisie aktora, który polubiono już przeszło 22 tysięcy razy. Całość okraszono żartobliwymi hasztagami Po co mi włosy czy Kup szampon.

Primaaprilisowy żart Cezarego Pazury?

Łyse wydanie Cezarego Pazury zaowocowało przeszło pół tysiącem reakcji użytkowników platformy. Zdecydowana większość internautów gratulowała aktorowi decyzji o zmianie wyglądu.

Wpis skomentowali też koledzy po fachu artysty. W końcu wyglądasz jak człowiek. Witaj w klubie, napisał choćby znany z podobnego wyboru w kwestii fryzury Janusz Chabior. W podobnym tonie wybór Pazury skomentował również Piotr Gąsowski.

Choć nie wszyscy fani aktora powiązali opublikowanie fotografii z datą 1 kwietnia, wiele wskazuje na to, że dość zaskakująca metamorfoza artysty była jedynie primaaprilisowym żartem, a nowy wizerunek – efektem charakteryzacji.

Robiący furorę w sieci post skomentowała również małżonka 58-latka Edyta Zając. Pazur, przestań, bo producenci zaczynają wydzwaniać, napisała na Instagramie.

Kojarzony przede wszystkim z niezapomnianych ról komediowych Cezary Pazura ma na swoim koncie dziesiątki prestiżowych statuetek. Aktor jest dwukrotnym laureatem Złotego Lwa, głównej nagrody na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Choć talent komiczny artysty jest trudny do przecenienia, widzowie doskonale pamiętają go również z licznych ról dramatycznych, w tym podporucznika Waldemara Morawieca w Psach Władysława Pasikowskiego czy kaprala Edwarda Wiadernego w Krollu.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Instagram

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >