wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wystarczy 5 zł, aby obkupić się w Biedronce. Zdumiewająca oferta ściągnie do sklepu tłumy

9 Października 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Spoglądając na ceny niektórych produktów, wszyscy, którzy odwiedzą w najbliższych dniach Biedronkę, mogą być zaskoczeni, że wystarczy jedynie 5 złotych, aby dokonać pokaźnych zakupów. Niektóre ceny spadły nawet o połowę,

Na rynku dyskontów od lat zarówno Biedronka, jak i Lidl chce zachęcić klientów do tego, aby to właśnie w ich sklepach Polacy wydawali pieniądze. Na pewno pomagają w tym kolejne ogłaszane promocje, a te nieraz są powodem dantejskich scen. Dzięki przygotowanej ofercie, mając w kieszeni jedynie 5 złotych, można wyjść ze sklepu ze sporymi zapasami.

Lidl i Biedronka od lat ścigają się w kolejnych promocjach

Dyskonty słyną z tego, że oferowane przez nie ceny są niższe niż w mniejszych sklepach, a wynika to z faktu, iż Biedronka jako wielka firma jest w stanie wynegocjować zdecydowanie lepsze ceny hurtowe sprzedawanych przez siebie towarów. Dodatkowo zarówno Biedronka, jak i Lidl oferują produkty marki własnej, których produkcja jest tańsza niż markowych firm. Klienci często korzystają z promocji na tzw. wielosztuki, gdzie cena jest niższa w momencie, gdy zakupimy większą ilość danego towaru i właśnie tym Biedronka kusi swoich konsumentów. O połowę taniej niż zwykle zakupimy uwielbiane przez Polaków mięso mielone. Cena jest wielkim zaskoczeniem, gdyż za 500 g zmielonej łopatki wieprzowej klienci Biedronki zapłacą jedynie 4,50 zł. Promocja podlega jednak określonym warunkom.

Za mięso mielone w Biedronce zapłacimy mniej niż 5 złotych

Promocja wywoła u klientów Biedronki prawdziwą ekscytację. Mięso mielone to jeden z produktów obecnych w praktycznie większości polskich domów. Warto jednak zwrócić uwagę, iż oferta przygotowana przez dyskont, czyli 4,50 zł za 500 g mięsa mielonego z łopatki wieprzowej obowiązuje tylko wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup dwóch opakowań. Niemniej nadal wydaje się to wyjątkowo korzystną ofertą, gdyż regularna cena produktu oscyluje w granicach 10 złotych, zatem w cenie jednego otrzymamy dwa towary. Dla miłośników mięsa posiadających dodatkowo kartę „Moja Biedronka” sklep oferuje dodatkowo schab wieprzowy bez kości scenie 8,99 zł za kg. Dyskontowi nie pozostaje dłużny, jego niemiecki przeciwnik. Lidl również kusi swoją ofertą mięsożerców. undefined

Lidl próbuje przebić Biedronkę swoja ofertą na mięso

Wszyscy pewni, że to właśnie Biedronka będzie miejsce, w którym wykonają swoje weekendowe zakupy, widząc, co oferuje Lidl, mogą nie być już tak pewni swojej decyzji. Niemiecki dyskont próbuje przekonać do siebie klientów, obniżając ceny na mięsne artykuły spożywcze. Wszyscy chcący zrobić zapasy będą mogli kupie karkówkę wieprzową w cenie 8,99 zł za kg. W piątek 9 października sklepy przygotowały specjalną promocję i filet z piersi indyka, kupić będzie można za jedyne 10,90 zł za każdy kilogram. Promocje przygotowane zarówno przez Biedronkę, jak i Lidl na pewno skuszą wielu klientów. Możliwe, że cały promocyjny asortyment rozejdzie się jeszcze przed południem, nie warto odkładać zakupów na późniejsze godziny.

Źródło: SuperBiznes

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >