Biedronka niedziela. Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 7 Maja 2020

Zakupy w Biedronce zrobicie także w niedzielę? To możliwe, ale jest jeden haczyk

Biedronka wpadła na nietypowy pomysł, dzięki któremu jest w stanie obejść zakaz handlu w niedziele. Warto jednak zaznaczyć, że zakupy w ten dzień tygodnia będą wyglądały całkowicie inaczej. Jak to możliwe?

Niedziele niehandlowe stanowią dla wielu osób prawdziwe utrapienie. Spora część społeczeństwa ze względu na pracę czy inne obowiązki nie jest w stanie robić zakupów w pozostałe dni tygodnia. Do tej pory braki można więc było uzupełniać jedynie w niektórych sklepikach osiedlowych oraz części Żabek. Teraz nowy sposób na obejście zakazu handlu w niedziele znalazła także Biedronka.

Minister Łukasz Szumowski nie ma złudzeń. Dwie epidemie w Polsce jednocześnie mogą wystąpić jesieniąMinister Łukasz Szumowski nie ma złudzeń. Dwie epidemie w Polsce jednocześnie mogą wystąpić jesieniąCzytaj dalej

Przedstawiciele sieci przekazali, że rozpoczęli współpracę z twórcami aplikacji Glovo. Warto zaznaczyć, że dzięki temu posunięciu klienci będą mogli zamawiać zakupy do swoich domów także w niedziele. Możliwość ta pojawi się powszechnie już 10 maja.

Biedronka obchodzi zakaz handlu w niedziele w bardzo pomysłowy sposób

- Od 10 maja Biedronka zacieśnia współpracę z Glovo, dzięki czemu zamawianie i dostawa produktów najlepszej jakości w codziennie niskich cenach do domów klientów będą możliwe także w niedziele - podkreślono w oficjalnym komunikacie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najważniejsza osoba z WOŚP odchodzi. Nikt się nie spodziewał
2. W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywności

Zakupy przez internet staną się dzięki temu niezwykle szybkie i łatwe. Należy jednak pamiętać, że jest jeden haczyk. Glovo we współpracy z Biedronką działa bowiem na razie jedynie w 16 największych miastach kraju, czyli Łodzi, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, całym Trójmieście, Szczecinie, Płocku, Bydgoszczy, Rzeszowie, Toruniu, Olsztynie oraz Lublinie. Kto wie, czy przy sukcesie tego przedsięwzięcia wkrótce opcja nie będzie jednak dostępna także dla mieszkańców innych miejscowości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy oszacowali kiedy ludzkość uodporni się na wirusa. Musi zostać spełnione kilka warunków
  2. Śmiertelny wypadek z udziałem karetki. Kobieta zmarła na miejscu, cztery osoby ranne
  3. Skończyła Ci się ważność paszportu? Urzędnicy nie pozwolą złożyć Ci wniosku, będą zadawali pytania
  4. Duży protest w samym centrum stolicy. Kierowcy zablokowali ruch, o co chodzi?
  5. Popularny tygodnik radził chorym na depresję ciążę na poprawę humoru. Opublikował obraźliwą grafikę, teraz się tłumacz
  6. Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce

Źródło: Radio ZET