wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Beata Tadla wyszła za mąż. Podzieliła się informacją z mediami: "Jestem najszczęśliwsza na świecie"

16 Lutego 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Na Facebooku Beaty Tadli pojawiło się dziś radosne ogłoszenie. Dziennikarka przez lata pracująca w TVP pochwaliła się, że wyszła za mąż. Pokazała fanom zdjęcia z intymnej ceremonii, a ci są zachwyceni tym, jak wygląda gwiazda. W poście w mediach społeczno

16 lutego na profilu Beaty Tadli w mediach społecznościowych pojawił się wyjątkowy wpis. Dziennikarka zdecydowała się na ogłoszenie radosnego wydarzenia.

Dziennikarka Beata Tadla przekazała mediom oraz swoim fanom, że stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała "tak". Na Facebooku pojawiły się pamiątkowe fotografie z jej ślubu. To jednak nie wszystkie relacje z ceremonii, jakie można znaleźć w sieci.

Beata Tadla potwierdziła ślub

Przez lata Beata Tadla zawodowo związana był z TVP. Kiedy jednak przestała współpracować z Telewizją Polską nie mogła narzekać na brak ofert zawodowych. Dziennikarka z powodzeniem kontynuuje pracę w mediach.

W życiu prywatnym Beaty Tadli również wszystko szło w dobrym kierunku. Po wyjątkowo nieeleganckim zachowaniu jej byłego partnera Jarosława Kreta znalazła wreszcie mężczyznę, przy którym mogła poczuć się pewnie.

16 lutego dziennikarka zdecydowała się na ujawnienie, że wzięła ślub. Zdjęcia z ceremonii opublikowała na swoim profilu na Facebooku. Opatrzyła je krótkim, aczkolwiek wiele mówiącym opisem.

- Powiedziałam TAK - wprost przyznaje na samym początku wpisu Beata Tadla. Przy okazji informowania o radosnym wydarzeniu zdradziła nieco na temat samej uroczystości.

Ślub dziennikarki nie należał do hucznych imprez

W czasach pandemii organizowanie dużej imprezy weselej nie tylko jest lekkomyślne i nieodpowiedzialne, ale również zabronione. Beata Tadla nie wydaje się jednak z tego powodu wyjątkowo smutna, gdyż na opublikowanych na Facebooku zdjęciach dziennikarka wręcz promienieje radością.

- Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - dodaje jeszcze w opisie kilku zdjęć ślubnych, gdzie widać ją samą oraz jej wybranka.

Nie tylko dziennikarka pochwaliła się ważną zmianą w swoim życiu. Na Instagramie jej syna Jana Kietlińskiego również pojawiło się kilka fotografii z mamą i jej mężem w roli głównej.

Wesele i ślub miało charakter intymny, nie zabrakło maseczek

Na koncie syna Beaty Tadli, Jana Kietlińskiego (@_johnson_johns_) na InstaStory również pojawiło się kilka zdjęć i nagrań z ogłoszonego ślubu. Widać na nim, że dziennikarka dopasowała maseczkę ochronną do sukni. Goście również nie zapomnieli o obowiązku zasłaniania ust i nosa.

Źródło: screen InstaStory @_johnson_johns_

Parze młodej gratulujemy podjęcia tak ważnego kroku we wspólnym życiu i tradycyjnie dołączamy się do życzeń szczęścia na nowej drodze życia. Jednocześnie zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia wywiadu, jakiego Beata Tadla udzieliła WTV, materiał znaleźć można >TUTAJ<

Źródło: Facebook.com @beata.tadla.3 / Plejada / Instagram.com @_johnson_johns_

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >