Fani gratulują Beacie Tadli ślubu. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 16 Lutego 2021

Beata Tadla wyszła za mąż. Podzieliła się informacją z mediami: „Jestem najszczęśliwsza na świecie"

Na Facebooku Beaty Tadli pojawiło się dziś radosne ogłoszenie. Dziennikarka przez lata pracująca w TVP pochwaliła się, że wyszła za mąż. Pokazała fanom zdjęcia z intymnej ceremonii, a ci są zachwyceni tym, jak wygląda gwiazda. W poście w mediach społecznościowych nie brakuje słów radości ze zmiany stanu cywilnego i odnalezienia właściwego ku tej decyzji mężczyzny.

16 lutego na profilu Beaty Tadli w mediach społecznościowych pojawił się wyjątkowy wpis. Dziennikarka zdecydowała się na ogłoszenie radosnego wydarzenia.

Dziennikarka Beata Tadla przekazała mediom oraz swoim fanom, że stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała "tak". Na Facebooku pojawiły się pamiątkowe fotografie z jej ślubu. To jednak nie wszystkie relacje z ceremonii, jakie można znaleźć w sieci.

Beata Tadla potwierdziła ślub

Przez lata Beata Tadla zawodowo związana był z TVP. Kiedy jednak przestała współpracować z Telewizją Polską nie mogła narzekać na brak ofert zawodowych. Dziennikarka z powodzeniem kontynuuje pracę w mediach.

W życiu prywatnym Beaty Tadli również wszystko szło w dobrym kierunku. Po wyjątkowo nieeleganckim zachowaniu jej byłego partnera Jarosława Kreta znalazła wreszcie mężczyznę, przy którym mogła poczuć się pewnie.

Komisja ds. pedofilii zakończyła badanie sprawy wykorzystywania nieletnich przez ks. Andrzeja DymeraKomisja ds. pedofilii zakończyła badanie sprawy wykorzystywania nieletnich przez ks. Andrzeja DymeraCzytaj dalej

16 lutego dziennikarka zdecydowała się na ujawnienie, że wzięła ślub. Zdjęcia z ceremonii opublikowała na swoim profilu na Facebooku. Opatrzyła je krótkim, aczkolwiek wiele mówiącym opisem.

- Powiedziałam TAK - wprost przyznaje na samym początku wpisu Beata Tadla. Przy okazji informowania o radosnym wydarzeniu zdradziła nieco na temat samej uroczystości.

Ślub dziennikarki nie należał do hucznych imprez

W czasach pandemii organizowanie dużej imprezy weselej nie tylko jest lekkomyślne i nieodpowiedzialne, ale również zabronione. Beata Tadla nie wydaje się jednak z tego powodu wyjątkowo smutna, gdyż na opublikowanych na Facebooku zdjęciach dziennikarka wręcz promienieje radością.

- Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - dodaje jeszcze w opisie kilku zdjęć ślubnych, gdzie widać ją samą oraz jej wybranka.

Nie tylko dziennikarka pochwaliła się ważną zmianą w swoim życiu. Na Instagramie jej syna Jana Kietlińskiego również pojawiło się kilka fotografii z mamą i jej mężem w roli głównej.

Wesele i ślub miało charakter intymny, nie zabrakło maseczek

Na koncie syna Beaty Tadli, Jana Kietlińskiego (@_johnson_johns_) na InstaStory również pojawiło się kilka zdjęć i nagrań z ogłoszonego ślubu. Widać na nim, że dziennikarka dopasowała maseczkę ochronną do sukni. Goście również nie zapomnieli o obowiązku zasłaniania ust i nosa.

Beata Tadla

Źródło: screen InstaStory @_johnson_johns_

Parze młodej gratulujemy podjęcia tak ważnego kroku we wspólnym życiu i tradycyjnie dołączamy się do życzeń szczęścia na nowej drodze życia. Jednocześnie zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia wywiadu, jakiego Beata Tadla udzieliła WTV, materiał znaleźć można >TUTAJ<

Źródło: Facebook.com @beata.tadla.3 / Plejada / Instagram.com @_johnson_johns_

Artykuły polecane przez redakcję WTV: