Bartłomiej Misiewicz pochwalił się radosną nowiną. Jak ulubieniec Macierewicza sprawdzi się w nowej roli?. InstagramŹródło: Instagram
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 9 Stycznia 2020

Bartłomiej Misiewicz w nowej roli. Pochwalił się radosną nowiną

Bartłomiej Misiewicz w nowej, odpowiedzialnej roli! Został właśnie ojcem chrzestnym półrocznej Zosi, a o tej radosnej nowinie pochwalił się w mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcie z dzieckiem na kolanach, i w rozmowie z "Faktem". Jak myślicie, sprawdzi się w nowej roli?

Główną rolą i zadaniem chrzestnego, prócz rozpieszczania dziecka, obdarowywania go prezentami i służenia dobrą radą, jest przede wszystkim pomoc rodzicom w wychowaniu go w wierze kościoła katolickiego. Powinien również stanowić dla malucha wzór do naśladowania. Te wszystkie odpowiedzialne obowiązki spadły teraz na Bartłomieja Misiewicza i jak widać, póki co, wydaje się być dumny i szczęśliwy ze swojej nowej roli i doskonale się w niej odnajdywać.

Z czego teraz będą żyć? Meghan Markle i książę Harry odchodzą z rodziny królewskiejZ czego teraz będą żyć? Meghan Markle i książę Harry odchodzą z rodziny królewskiejCzytaj dalej

Bartłomiej Misiewicz w nowej, odpowiedzialnej roli!

Świeżo upieczony, szczęśliwy ojciec chrzestny, w rozmowie z "Faktem" zdradził, że śliczna dziewczynka ze zdjęcia na Instagramie, to córka jego przyjaciół. Zosia skończyła już pół roku, a Misiewicz podkreśla, że stara się odwiedzać chrześnicę jak najczęściej, gdyż dzieci szybko rosną.

Niewykluczone jest, że wkrótce były rzecznik MON doczeka się własnej pociechy. Jednak na razie można snuć tylko takie domysły, gdyż tego Bartłomiej Misiewicz nie chciał zdradzić "Faktowi". Za to w niedawnej rozmowie opowiadał, jak dobrze układa mu się w życiu prywatnym z jego wybranką Roksaną. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze sobą - mówił zakochany Misiewicz. O tym, że parę łączy niezwykle silna więź i uczucie, mogą świadczyć także ich wspólne zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych. 

Jego ukochana to 26-letnia bizneswoman z branży transportowej. Kobieta ma na imię Roksana. Para poznała się przypadkowo przez wspólnych znajomych i od razu wpadli sobie w oko, a zapytany o to, co najbardziej go w niej urzekło, stwierdził, że wszystko mu się w niej podoba. Misiewicz kilka miesięcy temu oświadczył się swojej partnerce, a obecnie para przygotowuje się do ślubu, który zaplanowany jest na przyszły rok.

Bartłomiej Misiewicz w nowej roli

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Bardzo mocny apel Martyny Wojciechowskiej do Polaków o tragedii w Australii. Daje do myślenia i wyciska łzy

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI