wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Bartłomiej Misiewicz w nowej roli. Pochwalił się radosną nowiną

9 Stycznia 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Bartłomiej Misiewicz w nowej, odpowiedzialnej roli! Został właśnie ojcem chrzestnym półrocznej Zosi, a o tej radosnej nowinie pochwalił się w mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcie z dzieckiem na kolanach, i w rozmowie z "Faktem&quot

Główną rolą i zadaniem chrzestnego, prócz rozpieszczania dziecka, obdarowywania go prezentami i służenia dobrą radą, jest przede wszystkim pomoc rodzicom w wychowaniu go w wierze kościoła katolickiego. Powinien również stanowić dla malucha wzór do naśladowania. Te wszystkie odpowiedzialne obowiązki spadły teraz na Bartłomieja Misiewicza i jak widać, póki co, wydaje się być dumny i szczęśliwy ze swojej nowej roli i doskonale się w niej odnajdywać.

Bartłomiej Misiewicz w nowej, odpowiedzialnej roli!

Świeżo upieczony, szczęśliwy ojciec chrzestny, w rozmowie z "Faktem" zdradził, że śliczna dziewczynka ze zdjęcia na Instagramie, to córka jego przyjaciół. Zosia skończyła już pół roku, a Misiewicz podkreśla, że stara się odwiedzać chrześnicę jak najczęściej, gdyż dzieci szybko rosną.

Niewykluczone jest, że wkrótce były rzecznik MON doczeka się własnej pociechy. Jednak na razie można snuć tylko takie domysły, gdyż tego Bartłomiej Misiewicz nie chciał zdradzić "Faktowi". Za to w niedawnej rozmowie opowiadał, jak dobrze układa mu się w życiu prywatnym z jego wybranką Roksaną. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze sobą - mówił zakochany Misiewicz. O tym, że parę łączy niezwykle silna więź i uczucie, mogą świadczyć także ich wspólne zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych. 

Jego ukochana to 26-letnia bizneswoman z branży transportowej. Kobieta ma na imię Roksana. Para poznała się przypadkowo przez wspólnych znajomych i od razu wpadli sobie w oko, a zapytany o to, co najbardziej go w niej urzekło, stwierdził, że wszystko mu się w niej podoba. Misiewicz kilka miesięcy temu oświadczył się swojej partnerce, a obecnie para przygotowuje się do ślubu, który zaplanowany jest na przyszły rok.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >