wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wyciekło prywatne zdjęcie Antoniego Macierewicza. Jego kolega ujawnił, jak się relaksuje

11 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Antoni Macierewicz nadal nie zdecydował się na opublikowanie raportu z prac kierowanej przez niego podkomisji, która ma za zadanie zbadanie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Nim były szef MON upublicznił posiadane rzekomo dowody na wybuch na pokładz

Związani z obozem Prawa i Sprawiedliwości politycy najwyraźniej upodobali sobie sporty wodne. Dość powiedzieć, że wczoraj informowaliśmy o wypadku, jakiemu na skuterze wodnym uległ Andrzej Duda. Przypomnijmy, że w pewnym momencie maszyna przewróciła się, a prezydent wraz z pasażerką znaleźli się w wodzie. Konieczna okazała się interwencja funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa.

Aktywny wypoczynek, jak widać, ceni sobie również były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Zdjęciami polityka pochwalił się poseł Solidarnej Polski Mariusz Gosek, który towarzyszył Macierewiczowi w jego podróży po świętokrzyskim szlaku rzecznym.

Antoni Macierewicz w kajaku

Radio Zet zwraca uwagę, że Macierewicz w towarzystwie posła Mariusza Goska oraz marszałka Tomasza Jamki wybrał się na spływ kajakowy po terenie powiatu włoszczowskiego. "Z ministrem Antonim Macierewiczem i marszałkiem Tomaszem Jamką na świętokrzyskim rzecznym szlaku. Jak tutaj jest pięknie. Daliśmy radę, panie ministrze", czytamy we wpisie opublikowanym za pośrednictwem Facebooka przez posła Goska. Zdjęcie zamieszczone przez polityka będzie zapewnie gratką dla fanów byłego szefa MON.

Z opisu dowiadujemy się, że 72-letni szef podkomisji smoleńskiej pokonał rzeką aż 16 km. Długość trasy należałoby zatem uznać za iście imponującą. Z informacji podanych przez "SE" wynika ponadto, że opublikowane fotografie były elementem dłuższej wyprawy Macierewicza i samorządowców, która rozpoczęła się w miejscowości Maluszyn, by zakończyć we wsi Praczka. W trakcie spływu politycy znaleźli się ponadto na terenie dwóch województw (łódzkiego i świętokrzyskiego).

Całość zakończono zdjęciem dość licznej grupy urlopowiczów. Nie zabrakło też fotografii z młodzieżą czy uchylania kapelusza przez związanego z obozem Prawa i Sprawiedliwości polityka. Byłemu szefowi MON pozostaje zatem pogratulować wigoru i nie bez sarkazmu życzyć, by podobną energią wykazał się, publikując zapowiadany miesiącami raport wspomnianej komisji.

Źródło: Facebook / radiozet.pl / se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >