Antoni Macierewicz. Facebook/Mariusz Gosek
Źródło: Facebook/Mariusz Gosek
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Sierpnia 2020

Wyciekło prywatne zdjęcie Antoniego Macierewicza. Jego kolega ujawnił, jak się relaksuje

Antoni Macierewicz nadal nie zdecydował się na opublikowanie raportu z prac kierowanej przez niego podkomisji, która ma za zadanie zbadanie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Nim były szef MON upublicznił posiadane rzekomo dowody na wybuch na pokładzie samolotu Tu-154M, postanowił wybrać się na wakacje. Polityk wypoczywa nad wyraz aktywnie.

Związani z obozem Prawa i Sprawiedliwości politycy najwyraźniej upodobali sobie sporty wodne. Dość powiedzieć, że wczoraj informowaliśmy o wypadku, jakiemu na skuterze wodnym uległ Andrzej Duda. Przypomnijmy, że w pewnym momencie maszyna przewróciła się, a prezydent wraz z pasażerką znaleźli się w wodzie. Konieczna okazała się interwencja funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa.

Aktywny wypoczynek, jak widać, ceni sobie również były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Zdjęciami polityka pochwalił się poseł Solidarnej Polski Mariusz Gosek, który towarzyszył Macierewiczowi w jego podróży po świętokrzyskim szlaku rzecznym.

Antoni Macierewicz w kajaku

Radio Zet zwraca uwagę, że Macierewicz w towarzystwie posła Mariusza Goska oraz marszałka Tomasza Jamki wybrał się na spływ kajakowy po terenie powiatu włoszczowskiego. "Z ministrem Antonim Macierewiczem i marszałkiem Tomaszem Jamką na świętokrzyskim rzecznym szlaku. Jak tutaj jest pięknie. Daliśmy radę, panie ministrze", czytamy we wpisie opublikowanym za pośrednictwem Facebooka przez posła Goska. Zdjęcie zamieszczone przez polityka będzie zapewnie gratką dla fanów byłego szefa MON.

Antoni Macierewicz w kajaku.

Z opisu dowiadujemy się, że 72-letni szef podkomisji smoleńskiej pokonał rzeką aż 16 km. Długość trasy należałoby zatem uznać za iście imponującą. Z informacji podanych przez "SE" wynika ponadto, że opublikowane fotografie były elementem dłuższej wyprawy Macierewicza i samorządowców, która rozpoczęła się w miejscowości Maluszyn, by zakończyć we wsi Praczka. W trakcie spływu politycy znaleźli się ponadto na terenie dwóch województw (łódzkiego i świętokrzyskiego).

Całość zakończono zdjęciem dość licznej grupy urlopowiczów. Nie zabrakło też fotografii z młodzieżą czy uchylania kapelusza przez związanego z obozem Prawa i Sprawiedliwości polityka. Byłemu szefowi MON pozostaje zatem pogratulować wigoru i nie bez sarkazmu życzyć, by podobną energią wykazał się, publikując zapowiadany miesiącami raport wspomnianej komisji.

Antoni Macierewicz na spływie kajakowym.

Antoni Macierewicz na spływie kajakowym.

Źródło: Facebook / radiozet.pl / se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!