Andrzej Duda został wygwizdany podczas spotkania z mieszkańcami jednego z miast.. Wikipedia/Radosław CzarneckiŹródło: Wikipedia/Radosław Czarnecki
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Lutego 2020

Andrzej Duda wygwizdany przez Polaków podczas wizyty w jednym z miast. Nagranie obiegło internet

Andrzej Duda został wygwizdany podczas spotkania z mieszkańcami miasta Rabka-Zdrój (woj. małopolskie). Prezydent udał się na Podhale w ramach kampanii wyborczej, podczas której odwiedza polskie miasta i miasteczka. Tak oto zawitał m.in. do Limanowej oraz Rabki-Zdroju. W trakcie wizyty w drugiej z tych miejscowości doszło do pewnego incydentu.

Prezydent Andrzej Duda w ramach kampanii wyborczej udaje się w podróż po Polsce, spotykając się z Polakami. Niedawno udał się na Podhale, m.in. do Rabki-Zdroju, gdzie uroczyście odsłonił tablicę upamiętniającą śp. Marię Kaczyńską.

- Była to wspaniała osoba, o niezwykłym charakterze, wielkim harcie ducha, dużej sile osobowości; przede wszystkim dobra żona, wspaniała mama i wspaniała Pierwsza Dama. Szanowała każdego człowieka, to było w niej wielkie - podkreślał prezydent. Przyszło sporo sympatyków partii prezydenta i partii PiS, jednak nie obyło się także bez przeciwników i obrońców konstytucji, którzy skandowali hasło "konstytucja" i przynieśli ze sobą trasparenty. W pewnym momencie doszło nawet gwizdów i szarpaniny.

Skandaliczne nagranie z Biedronki. Bijatyka klientki z obsługąSkandaliczne nagranie z Biedronki. Bijatyka klientki z obsługąCzytaj dalej

Andrzej Duda został wygwizdany podczas spotkania z mieszkańcami Rabki-Zdroju

DZISIAJ GRZEJE: 1. Za niepozorny SMS zapłacisz majątek. Uwaga na naciągaczy
2. "Śmierć psów była bolesna dla obu stron". Policjanci i Veolia rozmawiali o awarii na Pradze-Północ

Prezydent zachwalał region i identyfikował się z nim. - Zawsze mnie ściska za gardło kiedy przyjeżdżam w te miejsca. Bo ja stąd jestem, Kraków przecież niedaleko, a moja rodzina jest spod gór. I gdy słyszę tę góralską muzykę - czy na Podhalu, w górach, czy w Warszawie jak do mnie przyjeżdżacie, to czuje zawsze wielkie wzruszenie - przyznał.

Wszystko przebiegało w atmosferze raczej spokojnej i miłej, jednak kiedy Andrzej Duda wspomniał o rządowych programach, m.in. o programie 500 plus czy 13. emeryturze, pośród zebranego tłumu pojawiło się buczenie, a nawet gwizdy. Prezydent zdawał się nie przejmować zaistniałą sytuacją i nie zwracać uwagi na zakłócenia. Kontynuował swoje wystąpienie.

Jeden z internautów, obecnych podczas tego spotkania, zamieścił w sieci nagrania. Widać na nich, jak sympatycy prezydenta i jego partii szarpią się i przepychają z jego przeciwnikami i obrońcami konstytucji. Do awantury doszło zarówno w, jak i przed budynkiem, w którym odbywało się spotkanie.

Dwa nagrania do obejrzenia tutaj  i tutaj

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  2. Emerycie, sprawdź swój przelew z ZUS. Na twoje konto trafi większe świadczenie
  3. Okrzyknięto go „ulicznym weterynarzem”. Uratował ponad 400 zwierząt, nie chciał pieniędzy
  4. ZUS poniżył chorego na raka. "Kazała mu czytać kartkę na drzwiach"
  5. Radio Maryja promuje oburzające tezy na temat księży wykorzystujących dzieci. "Trzeba powiedzieć dość"
  6. 249 Polaków nie wpuszczono do samolotu. Banalny błąd, każdy powinien uważać na jeden szczegół

Źródło: dziennikzachodni.pl